metkatinono sintezė - man reikia pagalbos

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Sveiki. Vartoju nuo 2019 m., retai rūkiau žolę ir retai ją mėgau, tik šią vasarą atradau narkotiką, kuris man patinka, ir visi mano mieste ir aplinkiniuose miestuose jį vartoja, o jei ko nors paklausi, kas tai yra, niekas nežino, kaip tinkamai jį pavadinti, visi jį vadina druska, kristalais arba sniegu.

Po 6 mėnesių nuolatinio vartojimo jis man sukėlė smalsumą, nes yra labai geras ir, kiek girdėjau, jis nėra pagamintas nežinau kokioje laboratorijoje ir atvežtas pas mus, iš tikrųjų jį gamina keli žmonės iš netoli mūsų esančio miesto iš įvairių produktų cheminių medžiagų, kurių galima lengvai nusipirkti. Taip sugalvojau pabandyti, užsibrėžiau tikslą ir 3 mėnesius vis bandžiau gauti informacijos, rasti lengvą sintezę ir galbūt šio narkotiko pavadinimą, kol galiausiai pasakiau, kad pabandysiu metkatinoną, nes jis man atrodo lengviausias ir jau turiu tai, ko man reikia.

Čia pateikiamas vaizdas, kas per daug vartojama mūsų mieste

Tikrai būčiau laimingas ir prašyčiau jūsų, jei kas nors turi kantrybės gaišti savo laiką su manimi, padėti man, nes negaliu pasiduoti, kaskart nepavyksta, jau praradau šiek tiek pinigų, nes nepavyko galutinai pasiekti produkto, bet vis tiek noriu bandyti dar kartą ir pasimokyti iš to, ką dariau iki šiol.

Vadovaujuosi čia pateiktu receptu: https: //www.hipforums.com/forum/threads/methcathinone-help.390111/


Na, aš turiu šiuos ingredientus:

KMnO4 [kalio permanganatas]
Pseudoefedrino HCl - 100 tablečių, kurių kiekvienoje yra 30 mg pseudoefedrino ir 200 mg ibuprofeno
Izopropilo alkoholis
Acetonas

Didžiausia mano problema, dėl kurios kaskart nepavyksta pasiekti pabaigos, yra ta, kad procesas trunka apie 20 valandų, o virtuve galiu naudotis iki 12 valandų. Išdėstysiu keletą klausimų.

1. Ar pakanka 100 tablečių, kurių kiekvienoje yra tik 30 mg pseudoefedrino? Nenoriu, kad išeitų geriausias produktas, noriu, kad išeitų kažkas, kas turi tam tikrą poveikį. Kaip suprantu, iš 100 tablečių turėčiau gauti iki 3 gramų metkatinono?

2. Kaip galėčiau save apriboti iki 12 valandų? Ar kas nors gali man pasakyti kitą procesą, jei reikia, bet naudoti tas pačias sudedamąsias dalis? Mane trikdo tai, kad išskyręs efedriną ir pasigaminęs kalio permanganato turiu juos atskirai laikyti 2 buteliukuose 4 valandas šaldytuve, o tik po to sumaišyti kitame buteliuke ir LAIKYTI iki 12 valandų ... Ar galiu naudoti šaldiklį, kad truktų trumpiau?

3. Negaliu gauti taip, kaip nuorodoje, kurią atsiunčiau kaip santrauką, nes buteliukas, į kurį įdėjau efedrino ir kalio permanganato 12 valandų, išėmus iš šaldytuvo yra tokios pat spalvos, tamsiai violetinės spalvos. Turėjau dar kartą perfiltruoti tai, kas buvo butelyje, kad liktų visiškai skaidrus skystis. Ar tai yra problema?

4. Aš naudoju ibusinus, kurių sudėtyje yra: Kiekvienoje plėvele dengtoje tabletėje yra 200 mg ibuprofeno, 30 mg pseudoefedrino hidrochlorido ir pagalbinių medžiagų: superdžiovintos laktozės, kukurūzų krakmolo, magnio stearato, talko, mikrokristalinės celiuliozės, bevandenio koloidinio silicio dioksido, Opadry II Green 85F210052 (iš dalies hidrolizuotas polivinilo alkoholis, titano dioksidas (E 171), talkas, makrogolis 3350, chinolino geltonasis (E104), indigokarminas (E 132)). Ar vis dar turiu daryti taip, kaip nurodyta toje nuorodoje, ir ant visų tablečių dėti ledo, kad žalias sluoksnis nusileistų?

5. Man sunkiausia, kai visą medžiagą turiu supilti į karščiui atsparų indą ir įdėti į orkaitę. Po 3 valandų laukimo tame skystyje susidarė šiek tiek miltelių, bet jie vis tiek neišgaravo, o aš negaliu palikti tos orkaitės įjungtos kelioms valandoms. Ar gali kilti problemų, jei, užuot dėjusi į orkaitę, padėčiau ant viryklės, kad užvirtų, kad išgaruotų? Ar tai nebūtų greitesnis procesas?

6. Neturiu mūrinės rūgšties pH, ar tikrai reikia mūrinės rūgšties? Ar negaliu apsieiti be jos? Tikrai neturiu iš kur gauti tokio dalyko.
 

Attachments

  • 7e6BOCTD4U.jpg
    7e6BOCTD4U.jpg
    489 KB · Views: 414
  • XsIKWQrVEe.png
    XsIKWQrVEe.png
    659.4 KB · Views: 418

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Apvalkalas turi būti pašalintas, mechaniškai. Jis turi efedrino veikimo prailgintoją, kurio mums nereikia. Atsikratyti jo cheminiu būdu - sudėtinga.

Ibuprofenas beveik netirpsta vandenyje. Dėl to efedrino hidrochloridą iš jo atskirti palyginti paprasta. Susmulkinkite tabletes, ištraukite karštu vandeniu, išfiltruokite iš ibuprofeno ir kitų netirpių rišamųjų medžiagų.

Kai kurios medžiagos (mikrokristalinė celiuliozė exp) gali ištirpti stipriai kaitinant, tačiau atvėsus ar filtruojant kristalizuojasi. Šiek tiek atvėsinti ir vėl filtruoti. Dėl to turime vandeninį tirpalą, kuriame daugiausia efedrino hidrochlorido, su kai kuriomis rišamųjų medžiagų priemaišomis.

Tolesnėje alkoholio oksidacijos iki ketono reakcijoje nesu tikras dėl sėkmės, ypač papildomai nedalyvaujant rūgščiai. Galite rašyti į PM, pasistengsiu padėti, jei rimtai.
 

victimtulip

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 10, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ar blogai, jei pseudoefedrino mišinį su kalio permanganatu laikysiu šaldiklyje, o ne šaldytuve? Noriu, kad jis išsilaikytų trumpiau, per ilgai 8-12 valandų laikyti šaldytuve
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
vandeninį tirpalą užšaldote į ledą su visomis pasekmėmis
 
Top