Amfetamino sintezės metodai

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ieškau metodo, kaip laboratorijoje sintetinti amfetaminą. Turiu chemijos išsilavinimą, bet beveik neturiu patirties. Todėl nežinau, kokį sintezės metodą pasirinkti.

Būtų naudinga, jei kas nors iš jūsų, turinčių patirties šioje srityje, galėtų aprašyti arba nurodyti sintezės metodus, jų privalumus ir trūkumus, tokius kaip: gamybos kaina, cheminis sudėtingumas, išeiga, kaip lengva ar sunku gauti prekursorių iš rinkos, kaip lengva ar sunku gauti gryną produktą (man svarbu pateikti kokybišką produktą, kad jis būtų saugus naudoti mūsų bendraamžiams), trukmė ir kitos svarbios aplinkybės.

Ačiū.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Turint reagentų, amfetamino sintezę galima įvaldyti per kelis bandymus. Pirmiausia patarčiau pasidomėti, ar yra vienas iš dviejų sintezei tinkamų reagentų. Tai fenilacetonas (CAS 103-79-7) arba 1-fenil-2-nitropropenas (CAS 705-60-2). Jei rasite kurį nors iš jų, galėsite pasirinkti sintezės metodą.
 

TJD

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
3
Sveiki, ar žinote, žingsnis po žingsnio sintezė iš p2p per amfetaminas reikalingos medžiagos ir įranga
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3

http://www.nwafs.org/newsletters/SyntheticAmphetamine.pdf
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
https://alraziuni.edu.ye/uploads/pdf/Loompanics-The-Construction-And-Operation-Of-Clandestine-Drug-Laboratories.pdf
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ei, vaikinai, kas nors man pasiūlykite, kad, tie amfetaminai galėtų būti sintezė iš benzilo chlorido. Pirmiausia paverskite jį Grignardo reagentu, tada reaguokite su acetaldehidu, galėtumėte gauti alkoholį. Reaguojant su amoniaku arba dimetilaminu, gautumėte produktą. Nereikėtų naudoti kenksmingo metalo, taip pat nereikėtų naudoti draudžiamo reagento. Tereikia atlikti kelis mėginių ėmimo etapus ir galite gauti ypač gryną produktą. Ką manote apie šį būdą, nesu jo bandęs.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, galvojau apie šią temą, bet ši medžiaga labai nemaloni (turi stiprų kvapą). Čia minėjau šį būdą. Ar esate tikri, kad benzilo chloridas jūsų šalyje nėra draudžiamas? @HIGGS BOSSON
 

jj2008dd

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
taip, esu tikras, kad jis prieinamas mano vietovėje. Kalbant apie stiprų kvapą, gal reikia Dūmų gaubto, kaukės ar ko nors panašaus. Bet, deja, eteris arba THF čia yra draudžiami tirpikliai.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Dėkojame. Daugiau pasidomėsiu šiuo metodu.
 

chemden

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Ačiū už papildomą informaciją.
 
Top