Metilono kratymo ir kepimo sintezė?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, mačiau Metilono sintezę ir ji atrodo gana panaši į 4mmc sintezę, su beveik tais pačiais etapais, ir..

Jei 2B4M pakeisiu 2-Bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenonu, jis gali veikti?

Tai tik prielaida, todėl tikriausiai klystu:

1. Įdėkite 10 g 2-bromo-3',4'-(metilendioksi)propiofenono ir 50 ml DCM ir maišykite, kol 2B34MP ištirps.
2. Įpilkite 20 ml M40% vandeninio tirpalo ir maišykite 10 minučių (kolba turi būti uždaryta, kad neišeitų M40 dujos).
3. Atskirkite 2 sluoksnius ir palikite apatinį sluoksnį (metilono laisvoji bazė DCM)
4. Norint pašalinti visą viršutiniame sluoksnyje esantį metilaminą, 3,4 karto nuplaukite distiliuotu/demineralizuotu vandeniu
5. Paimkite 4-5 ml HCl rūgšties ir lašas po lašo pilkite, kol pH bus 5-6, ir lėtai maišykite
6. Įpilkite 50 ml šalto acetono (gryno) ir vis dar lėtai maišykite
7. Kai gausite baltą pieną, filtruokite jį filtravimo popieriumi arba marškinių gabalėliu, arba smtg.
8. Jei metilonas nepakankamai grynas, galite įdėti metilono į filtrą arba marškinių gabalą ir lėtai įpilti acetono, kad pašalintumėte likusias priemaišas.

Atrodo gerai, bet nemanau, kad tai įmanoma, idk, jei kas nors gali man paaiškinti, ar šis metodas yra geras, ar ne?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Apskritai visiems katinonams reikia to paties paprasto būdo, ir jei sintezę pradėsite nuo 52190-28-0 laboratorinės techninės klasės, neturėsite jokių problemų pritaikydami sintezę savo suplakti ir iškepti formai, be abejo, kai kuriuos pritaikymus, pavyzdžiui, padidinti laiką ir atlikti tam tikrą ekstrakciją iš vandeninės fazės, nes tikrai joje bus likę šiek tiek produkto, tačiau apskritai jūsų paaiškinimas yra teisingas ir jis veiks gerai.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Taip, gal 10 minučių yra per trumpas laikas, manau, kad galiu maišyti tol, kol metilono laisvoji bazė nebepakeis spalvos, manau, kad išbandysiu, bet idk, kur galiu nusipirkti 10-20 g 52190-28-0, mačiau made-in-china ect, bet manau, kad MOQ yra 1 kg arba smtg, o jei jie daro mėginius, siuntimo mokesčiai bus brangūs asf, ir aš nenoriu liesti Brome, esu pradedantysis, todėl esu atsargus ir neturiu chemijos dalykų (stiklinės, kolba, kondensatorius ..) Bet kokiu atveju, taigi ;)

Ir, kaip jūs turite šią rausvą spalvą jūsų Bk-MDMA? :love:
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Sveiki, drauguži, ta rožinė spalva buvo pridėta rekristalizacijos fazėje, pridėjus maisto produktų rožinės spalvos miltelių dažiklio.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
spalvos pridėjimas neturi įtakos produkto kokybei
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
dcm nėra amininimo reakcijos per 30 min.XD
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Mano klaida, neteisingai perskaičiau, tai su NMP, o ne DCM, DCM buvo skirtas bromavimui

Taigi, naudojant DCM, 2 valandos yra gerai**
 
Top