Monero - privatumą didinanti kriptovaliuta

Ozzy Osbourne

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 16, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
0VhNFWeifa

Turinys:
  • 1) Kas yra Monero
  • 2) Monero savybės
  • 3) "Binance" "Monero" išbraukimas iš biržos
  • 4) Išvada

Kas yra Monero

Monero, į privatumą orientuota kriptovaliuta, atsirado 2014 m. balandžio mėn. kaip atsakas į didėjantį susirūpinimą dėl privatumo trūkumo atliekant Bitcoin sandorius. Sukurta anoniminio asmens ar grupės, pasivadinusios slapyvardžiu "thankful_for_tododay", "Monero" buvo sukurta pagal "CryptoNote" protokolą, kuriame pirmenybė teikiama privatumui, decentralizacijai ir pakeičiamumui.

Monero kūrimą skatino atsidavusi kūrėjų ir entuziastų, vertinančių finansinį privatumą, bendruomenė. Skirtingai nei "Bitcoin", kur sandoriai yra skaidrūs ir atsekami blokų grandinėje, "Monero" naudoja tokias technologijas kaip žiediniai parašai, slapti adresai ir žiediniai konfidencialūs sandoriai (RingCT), kad užmaskuotų siuntėją, gavėją ir sandorio sumą. Taip užtikrinama, kad "Monero" sandorių nebūtų galima susieti ir atsekti, todėl naudotojams suteikiamas aukštas privatumo ir pakeičiamumo lygis.

Monero išpopuliarėjo tarp asmenų ir įmonių, siekiančių finansinio privatumo ir saugumo. Dėl patobulintų privatumo funkcijų jį priėmė privatumo gynėjai, investuotojai ir darkneto rinkos. Be privatumo funkcijų, "Monero" taip pat turi tokių privalumų kaip pakeičiamumas, kuris reiškia, kad visos monetos laikomos vienodomis ir pakeičiamomis, kitaip nei "Bitcoin", kur tam tikros monetos gali būti sugadintos dėl jų sandorių istorijos. Dėl to "Monero" yra priimtiniausias pasirinkimas tiems, kurie pirmenybę teikia privatumui ir pakeičiamumui atliekant finansines operacijas.
E9bMi7ralz

Tačiau svarbu pažymėti, kad "Monero" privatumo savybės taip pat sulaukė tam tikrų prieštaravimų - reguliavimo institucijos ir teisėsaugos institucijos išreiškė susirūpinimą dėl galimo jo naudojimo neteisėtoje veikloje. Nepaisant šių iššūkių, "Monero" toliau vystosi ir tobulėja. Jo kūrimas yra paremtas bendruomenės veikla, reguliariai atnaujinami ir tobulinami jo privatumo, masteliavimo ir saugumo gerinimo būdai. Be to, "Monero" turi gyvybingą ekosistemą su įvairiomis piniginėmis, biržomis ir paslaugomis, remiančiomis jo naudojimą.

Apskritai "Monero" yra privatumo svarbos skaitmeniniame amžiuje įrodymas. Jos įsipareigojimas užtikrinti privatumą, decentralizaciją ir pakeičiamumą pelnė jai vienos iš pirmaujančių kriptovaliutų rinkoje vietą, ji turi atsidavusią bendruomenę ir daug žadančią ateitį.

"Monero" savybės

M708kdcxw5


Monero skiriamosios savybės kyla iš patikimų privatumo priemonių, todėl ji yra pirmaujanti kriptovaliuta finansinio anonimiškumo srityje. "Monero" privatumo architektūros pagrindas - žiediniai parašai, slapti adresai ir žiediniai konfidencialūs sandoriai (RingCT). Kiekviename "Monero" sandoryje naudojami žiediniai parašai užmaskuoja siuntėjo tapatybę, sujungdami siuntėjo sandorį su kelių kitų dalyvių sandoriais, todėl beveik neįmanoma atsekti tikslios lėšų kilmės. Slapti adresai dar labiau padidina privatumą, nes kiekvienam sandoriui generuojami vienkartiniai adresai, užtikrinantys, kad gavėjų tapatybė išliktų paslėpta. Žiediniai konfidencialūs sandoriai (RingCT) suteikia papildomą privatumo lygmenį, nes slepia sandorio sumą, užtikrindami, kad stebėtojai negalės nustatyti pervedamos vertės. Todėl "Monero" blokų grandinė užtikrina neprilygstamą privatumą ir pakeičiamumą, skatindama finansinę ekosistemą, kurioje sandoriai yra tikrai konfidencialūs ir neatskiriami vienas nuo kito.

"Monero" blokų grandinė veikia panašiu principu kaip ir kitos kriptovaliutos, nors privatumas ir pakeičiamumas gerokai patobulinti. Sandoriai "Monero" blokų grandinėje grupuojami į blokus, o kiekviename bloke pateikiamas sandorių sąrašas, laiko žymos ir nuorodos į ankstesnį bloką, sudarant nenutrūkstamą blokų grandinę. Tačiau skirtingai nuo skaidrių blokų grandinių, tokių kaip "Bitcoin", kuriose sandorių duomenys yra viešai matomi, "Monero" blokų grandinėje slapta informacija slepiama naudojant kriptografinius metodus.

"Binance" "Monero" išbraukimas iš biržos

NC7QWKcFwT

Neseniai priimtas "Binance" sprendimas išbraukti "Monero" (XMR) iš biržos sąrašų sukėlė šoką kriptovaliutų rinkoje. Iškart po "Monero" išbraukimo iš prekybos sąrašo smarkiai sumažėjo jo rinkos kaina, ji buvo prekiaujama žemiau 115 JAV dolerių ir žymėjo žemiausią tašką nuo 2023 m. rugsėjo mėn. Šis sprendimas sukėlė pasipriešinimo bangą socialinės žiniasklaidos platformose, o naudotojai, įtakingieji asmenys ir institucijos kritikavo "Binance" žingsnį kaip pasidavimą reguliavimo institucijų spaudimui. atspindintį investuotojų netikrumą ir susirūpinimą dėl privatumo monetų prieinamumo ateityje.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios "Binance" išbraukė "Monero" iš prekybos sąrašo, yra konfliktas tarp "Monero" į privatumą orientuotų funkcijų ir griežtų "Binance" atitikties reikalavimų. Tai, kad "Monero" naudoja slaptus adresus sandorių privatumui užtikrinti, kertasi su "Binance" skaidrumo poreikiu stebėti indėlius iš viešai matomų adresų. Be to, išbraukimo iš sąrašo priežastimis buvo įvardytas padidėjęs reguliavimo spaudimas ir susirūpinimas dėl neetiško ar nesąžiningo elgesio.

Monero išbraukimas iš sąrašo pabrėžia nuolatinę reguliavimo priežiūrą, susijusią su privatumo monetomis, kurios teikia pirmenybę anonimiškumui, nes slepia sandorių detales. Dėl tokio neskaidrumo reguliavimo institucijoms ir teisėsaugos institucijoms sunku susekti neteisėtą veiklą, todėl pagrindinės biržos vis dažniau jas tikrina ir išbraukia iš sąrašų. "Binance" ėmėsi panašių veiksmų po kitų biržų veiksmų: "OKX" paskelbė apie "Monero" ir kitų į privatumą orientuotų žetonų, tokių kaip " Dash" (DASH ) ir "Zcash" (ZCH), išbraukimą iš sąrašo 2023 m. pabaigoje.

Nepaisant šių iššūkių, "Monero" ir toliau plačiai naudojamas kriptovaliutų rinkoje. Jo vertė jau atšoko iki 140 JAV dolerių, parodydama atsparumą reguliavimo spaudimui ir patvirtindama savo vietą besikeičiančiame skaitmeninių valiutų kraštovaizdyje.

Išvada
YKmGlkuiHX

Monero iškyla kaip viena saugiausių kriptovaliutų skaitmeninėje erdvėje, visų pirma dėl patikimų privatumo funkcijų ir įsipareigojimo užtikrinti finansinį anonimiškumą. Jos naujoviškos technologijos, įskaitant žiedinius parašus, slaptus adresus ir žiedinius konfidencialius sandorius (RingCT), užtikrina, kad sandorių nebūtų galima atsekti ir susieti, todėl naudotojams suteikiamas neprilygstamas privatumo ir pakeičiamumo lygis. Nors dėl reguliavimo spaudimo pagrindinės biržos, pavyzdžiui, "Binance", išbraukė "Monero" iš sąrašo, "Monero" atsparumas šiems iššūkiams pabrėžia jos išliekamąją vertę ir svarbą kriptovaliutų rinkoje.

Rekomenduojame apsvarstyti "Monero", ypač vykdant didesnio privatumo reikalaujančius sandorius, pavyzdžiui, darkneto (angl. darknet) sandorius. Dėl savo atsidavimo privatumui, decentralizacijos ir pakeičiamumo ji yra priimtiniausias pasirinkimas asmenims ir įmonėms, siekiančioms apsaugoti savo finansinę informaciją vis labiau skaitmeniniame pasaulyje. Nepaisant reguliavimo kliūčių, "Monero" toliau vystosi ir tobulėja, skatinama atsidavusios bendruomenės ir privačios bei saugesnės finansinės ateities vizijos.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Labai gerai parašyta. Apmaudu, kad kai kurios daugelis biržų jį išbraukia iš sąrašo ( manau, kad yra ir teigiamų dalykų, atsižvelgiant į perspektyvą). Spėju, kad tai bus mūsų bendruomenė, kuri išlaikys jį gyvą
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Visi dn turėtų naudoti tik monero, vis dar saing tai, nes daug laiko
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Jos labai gaila, kad sulig kiekviena diena darosi vis sunkiau gauti. Negaliu patikėti, kad localmonero užsidaro
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
@miner21 broli, tiesiog dirbkite su kuo nors vietoje, nelabai pasitikiu localmonero ar agordesk, ten per daug policininkų, girdėjau, kad per daug žmonių pagauta, aišku, galite naudoti saugiai, bet kodėl bandyti daryti dalykus sunkiausiu būdu
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Norėčiau, bet nežinau, kaip rasti ką nors vietoje. XMR ir taip yra tam tikra niša
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Nežinau, kas sunkiau....gaminti MDMA ar gaminti "Monero" piniginę. Šiuo metu esu bent jau vienas iš dviejų.
; )
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Galbūt galėsiu padėti. Kur susiduriate su sunkumais?
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Na, o kol kas atidėjus į šalį MDMA sintezės sunkumus, turėjau išmokti keletą naujų dalykų, kad galėčiau susikurti "Monero" piniginę. Tai sakydami, žmonės iš getmonero.org parengė tikrai gerą instrukciją "žingsnis po žingsnio", kurią įvykdyti man prireikė maždaug 6 valandų. Atlikau visą patikros dalyką su hash'ais, Kleopatra ir kt. Niekada gyvenime nieko panašaus nedariau. Buvau motyvuotas tai padaryti po to, kai praėjusiais metais buvau tikrai gerai apgautas gana sudėtingos "Tor" veidrodinės svetainės. Nuo tada neperku narkotikų iš interneto ir nusprendžiau pasidaryti savo.

Dabar esu nustatytas ir geras.

Man lengva eiti į paranojos triušio skylę.......anoniminiai el. laiškai, VPN, neatsekama kriptovaliuta. Aš esu maža bulvė ir planuoju taip ir likti. Tiesiog nematau, kad teisėsauga skirtų laiko sutelkti dėmesį į tokį žmogų kaip aš, nebent aš jiems neįtikėtinai palengvinčiau darbą. Nepaisant to, tai yra keli palyginti paprasti dalykai. Tai tarsi durų užrakinimas. Jei kas nors tikrai labai stengsis, jie pateks į vidų, bet kiek pastangų norite įdėti, kai pamatysite plienines duris plieniniame rėme su dviem tvirtai užrakintais varžtais?

Itin mažai žinau apie cryptocurrency (kaip aš tik prieš kelias dienas sužinojau, kad BTC yra atsekamas), tai skamba kaip XMR yra pakankamai geras net labiausiai itin paranojiškas (man), bet tik pagrindinius ar vidutinio lygio kompiuterinius įgūdžius. Mano pagrindinis planas šiuo metu yra toks: Paprastas asmuo KYC čekinė sąskaita, prijungta prie pagrindinės KYC kriptografinės biržos, kuri gali konvertuoti fiat / BTC į XMR. XMR siunčiamas į Monero piniginę iš getmonero.org . (Nesu tikras, ar ta piniginė yra visiškai patalpinta mano kompiuteryje, ar kažkuriame serveryje. ) Šiuo metu ieškau aparatinės piniginės (atviri pasiūlymams!) Siųskite XMR iš tos piniginės į BB rinkos piniginę.

Kai pradėsiu pardavinėti daiktus, manau, kad daugelis žmonių vis dar norės naudoti BTC, nepaisant (arba nežinant) atsekamumo problemų aspektų. Taigi mano planas yra paimti uždirbtus BTC iš BB rinkos piniginės, konvertuoti juos P2P no-KYC mainuose (atviri pasiūlymams!) iš BTC į XMR. Tada nusiųskite tą XMR į mano KYC pagrindinę kriptovaliutų biržą. Iš ten jo atgal į Fiat, jei noriu.
Ką jūs manote, žmonės? Ar tai nėra perteklinis sprendimas? Ar matote kokių nors spragų?
Dabar tyrinėju P2P no-KYC mainus iš BTC į XMR. Praneškite man, jei kokių nors pasiūlymų. Žinau, kad Paxful nedaro XMR...

Atsiprašau, kad esu toks ilgaplaukis......Šią kelionę jau metus keliauju vienas ir su niekuo apie tai nekalbėjau. Puiku, kad galiu tiesiog atvirai pasikalbėti...........
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taigi turėkite omenyje, kad kai tapsite fait to XMR, didžiąja dalimi būsite gana saugūs. Asmeniškai aš gausiu monetą su pigiais mokesčiais, pavyzdžiui, litecoin siųsti jį į pyragas piniginę ir konvertuoti į xmr ten (žinokite, kad aš girdėjau apie mainų pyragas piniginė naudoja paprašė kyc, jei daro didelį keitimąsi. Asmuo, apie kurį kalbu, bandė konvertuoti $4000 į xmr. Galbūt norėsite keistis dalimis) Tada iš cake wallet siųsiu į feather wallet. Tiesiog įsitikinkite, kad bet kokia piniginė, kurią naudojate, turite savo privačius raktus. Tai užtikrina, kad monetos nebus laikomos kažkur kitur.

Kalbant apie pinigų išgryninimą, tai nėra mano kompetencija. Tai buvo žmonės yra sugauti. Pavyzdžiui, keisdami viską į grynuosius pinigus kyc biržoje. Manau, kad metodas, kurį kai kurie žmonės naudoja, yra chain hopping. Taigi iškeisti savo pagrindinę monetą į kelias kitas kriptovaliutas ir išsigryninti pinigus keliose biržose. Manau, kad gali būti keletas up and coming pakaitalai localmonero yra jums ieškoti aplink šiek tiek.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Naudoju oficialią "Monero" GUI piniginę. Manau, kad tuo pasiekiama tas pats, kas ir "Feather" pinigine. Ar "Feather Wallet" leidžia laikyti bet kokią kitą valiutą, išskyrus XMR?
Įdomu, kokie yra skirtumai tarp "Cake Wallet" ir, tarkime, "Kraken"?
Ketinu paguosti nuomone (faktu), kad kartą XMR pasiekė anonimiškumą. Taigi bet koks "plovimas"/perdavimas, kai XMR yra tikrai beprasmiškas, atrodytų. Mano pagrindinė išvada yra ta, kad mano perėjimas iš KYC pasaulio į "BB" (nelegalių šūdų) pasaulį ir atvirkščiai turi būti XMR.
Tiesiog norėčiau, kad narkotikai būtų legalūs......viskas būtų paprasčiau. LOL

Ačiū už cash out patarimus ir apskritai už patarimus. Tai taip malonu, kad gali beveik realiu laiku kalbėti apie dalykus.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Atrodo, kad jums tai gerai sekasi.

Plunksninė piniginė yra tik XMR piniginė, todėl jums jos nereikia.

Pyragaičių piniginė iš tikrųjų nėra mainai. Jos piniginė, kuri naudoja kitą paslaugą keistis monetomis. Aš tiesiog rekomenduoju ją, nes ji yra universali. Ji priima kelias monetas ir galite keistis piniginėje.
 
Top