Mano iki šiol sudarytas geriausių pakaitinių triptaminų sąrašas.

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Pakaitiniai triptaminai

4-PO-DMT (psilocibinas)
4-HO-DMT (psilocinas)
4-HO-MET (metocinas)
4-HO-DET (etocinas)
4-HO-MiPT (miprocinas)
4-HO-DiPT (iprocinas)

Ką galite apie tai pasakyti?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Ką norite sužinoti apie šiuos triptaminus? Pavyzdžiui, mano mėgstamiausias yra 5-MeO-DMT. Jo terapinis potencialas yra nuostabus. IMHO šis triptaminas pašalina nepageidaujamas disociacijos perdozavimo pasekmes ir atkuria (subalansuoja) smegenų veiklą. Perkrauna suvokimą ir protą.
Tačiau bet kokie triptaminai didina HPPD riziką, jei juos vartojate kartu su kanapėmis. Saugokitės 🤞
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3
Ką žinote apie 4-AcO-DMT (psilacetiną) ir koks geriausias vartojimo derinys gali turėti tikslą?
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Tai mano visų laikų favoritas! Artimiausias psilocibino grybams, bet be pykinimo. Mano atsargos baigėsi. Esu pradėjęs medžioti pardavėją. Jei tokį žinote, praneškite man, prašau. Ačiū!
 
View previous replies…

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Aš čia esu naujokas. Vis dar esu šiek tiek paranojiškas, kad visa ši įmonė yra apgalvota apgavystė. Kaip pirkti iš Boomshankar, atsižvelgiant į tai, kad rankena, kurią susiejote, turi vieną pranešimą ir nulį pasiūlymų? Anksčiau iš jų užsisakinėjau (Empire Market laikais), bet nuo išėjimo sukčių bangos praradau ryšį su beveik visais geros reputacijos pardavėjais...
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Perku iš jo kitose rinkose - kai čia prisijungiau, jokios rinkos nebuvo, tai buvo tik dalijimasis žiniomis.
Tai nuoroda (pabaigoje esantis kodas yra nukreipimo kodas, todėl jei perkate, gaunu mažytį arbatpinigių) į Nemezidės turgų, kuriame galite pirkti iš Boomshankaro (ten jie yra /u/boomshankar)
http://nemesis555nchzn2dogee6mlc7xxgeeshqirmh3yzn4lo5cnd4s5a4yd.onion/r/7deefgpaap

Jie taip pat yra Bohemia ir Archtype (/u/boomshankar)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
@Remarque11

Jei nesate Archtyp svetainėje - taip pat naudokite mano nuorodos kodą :)

Archtyp nuorodos nuoroda

Būtų puiku, ačiū :) (reikia tik pridėti /register?referral=M3oxY2 prie svogūno, į kurį naršote. Gaukite svogūną iš daunt.link arba iš kur nors kitur, kad visa tai saugotis sukčiavimo dalykas)
 

Remarque11

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 20, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
3
Ačiū! Esu suglumęs, akivaizdžiai šūdinai naršau po TOR. Buvau įsitikinęs, kad rinkų era baigėsi. Kas norėtų rizikuoti įsitraukti, jei kaskart baigiasi išėjimo apgavyste? O jūs man sakote, kad yra ne viena, o dvi sveikos rinkos? Nusukite mane į šoną...
Jei man pavyks gauti į rankas savo mylimą 4-Acetoxy-DMT, esu tau skolingas <3.
Sėkmingo trippin'!
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Viskas gerai - yra stabilių rinkų, kurios ir toliau klesti, - BB forumas pamažu taip pat tampa viena iš jų - DNM pasaulis toliau vystosi
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Turiu savo geriausios psichodelinės kelionės su šia molekule formulę.
Ją naudoju kaip hipišką apvertimo komponentą molekulėse.
(skirtingai nuo šamanų, kurie yra hipių apsivertimo dalis, 4-AcO nesukelia pykinimo, kuris gali pasireikšti vartojant šamanus, todėl pašalinama dalis nerimo).

1. 10 mg 4-AcO-DMT, gerti.
2. T+40 min. - 90-120 mg MDMA, gerti
3. T+160 min. - 45-60mg MDMA, insufliuojamas
4. T+220 min. - 20 mg 2C-B, įšvirkščiama (nosies purškalas)

5, 6 ir 7 punktai neprivalomi

5. Kai būsiu pasiruošęs eiti miegoti - 20mg ketamino, insufliuojamas (purškiamas į nosį)
6. 5+15 min. - 1 x vidutinio sunkumo NN DMT vape
7. 6+20 min. - 1 x vidutinio stiprumo NN DMT vape.

SLEEEEEEEEEEP
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Tai psilocino provaizdis. Tačiau daroma prielaida, kad psilacetinas taip pat gali būti psichoaktyvus. Klinikinių tyrimų, kuriais būtų galima atskirti fenomenologinį psilacetino, psilocino ir psilocino poveikį, nebuvo atlikta. Šio triptamino nevartojau, informacijos apie 4-AcO-DMT sąveiką nėra. Tačiau galite naudotis derinių lentele (pozicija "Grybai"):
QLmcROJsNB


46QpRHLVer
IqbxnBtZFl
 

Sony2xl

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 9, 2022
Messages
13
Reaction score
2
Points
3

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Reikia šios sintezės?
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Yeap
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-5-meo-dmt-from-5-meo-tryptamine.294/

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/synthesis-of-5%E2%80%90meo-dmt-via-fischer-indole.11/
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
4-HO-MiPT
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Šis unikalus jis visas apie kūną tada yra šokoladinis rudas 4ho/aco dipt absoliučiai greičiausias proto dulkinimas, bet vis tiek kažkoks tuščias net neminėsiu dipt jis turėtų kvepėti kaip mano kiaušinėliai ir priverčia visus skambėti kaip varlės žmonės tai tikrai naujovė, pagaliau gavau 4 hos ir acos padorus nieko ypatingo, galite gauti tikrą beprotišką didelėmis dozėmis aš net nesikišiu į det ail bet kokią versiją aš asmeniškai manau, kad tai absoliutus šūdas, kuris mus atveda į Aco Dmt aš noriu mano aš niekada nesu paėmęs protingos dozės, bet vėlgi aš niekada nebuvau labiau sukrėstas per visą savo gyvenimą, tai tarsi dėlionės atidarymas dėžutė iš Hellraiser citata daugiau jokių žaidimų vaikas laikas žaisti prasideda 15 minučių gryna palaima tada imtis į vietą, kur pragaras būtų sandalai aš net negaliu paaiškinti baimę subjektai visi kalmarai kaip kažkodėl gražus kalmarai kaip oras atsiveria kaip kitą dimensiją ir rezultatus jie man pasakyti, jei aš esu vienintelis, kad jaučiasi jos būdas apie bet aš per savo gyvenimą esu išgėręs mažiausiai 100 gramų ir nė karto tai nebuvo kelionė, kurios norėjau daug kartų tai buvo kelionė, kurios man reikėjo, tai yra, jei galėjau likti viduje ir būti su žmonėmis, kurie nevežtų ko nors į ligoninę, ir mes kalbame tik apie 50 mg dozes, o čia šūdas daro 2ce 100 mg JUST tu esi GARDEN VARIETY FRACTAL BLIND HYSTERINIS LAIMĖJIMAS mes naudojome jį kaip derinį su mxe tai kai ji tapo keista vistiek tai nėra pasigyrimas tai yra tikras tikras faktinis klausimas ar kas nors turėjo įdomus tikrai geras laikas bet kuris iš pakeistų triptaminų ten buvo keletas gerų ten AMt išskyrus 5meo su savo draugu mano nustatė, kad turi labai skirtingas dozes aš nuėjau ant pakankamai
 
Top