Mano dabartinis vakuuminis šaltinis ir šiek tiek pamąstymų šia tema

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113

  1. Kai kalbama apie vakuuminius šaltinius, skirtus labf



    Kai kalbama apie vakuumo šaltinius namų laboratorijai, deja, pigių variantų sunku rasti. Jei norite iš tikrųjų gero laboratorinio vakuuminio siurblio, tikėkitės, kad už naudotą mažiausiai gerą vienetą teks pakloti 500 JAV dolerių. Dauguma mūsų, namų entuziastų, tokių pinigų neturi. Mums užtenka pakartotinai naudojamų;
    1. Rotaciniai mentiniai vakuuminiai siurbliai, dažniausiai naudojami vandeniui iš oro kondicionavimo sistemų vamzdynų džiovinti ir nuotėkiui nustatyti. Pagrindinė šio tipo siurblių problema yra ta, kad visas oras ir dujos, kurias išsiurbiame iš indo, patenka į siurblio alyvą ir greitai sugadina sandariklius bei alyvą. Tam tikros cheminės medžiagos sugadino alyvą per 1 važiavimą, trukusį mažiau nei 4 valandas. Esu sugadinęs porą pigių.
    2. Yra diafragminių siurblių, savo dydžiu ir energijos suvartojimu panašių į rotacinius mentinius siurblius. Jie nenaudoja alyvos, todėl šios problemos nėra, tačiau jie nesukuria labai stipraus vakuumo. Nepakankamai, kad būtų naudingi.
    3. Kinijos bendrovės, pavyzdžiui, "Vevor", gamina mažus diafragminius siurblius chemijai. Viduje jie iš esmės yra akvariumo siurbliai ir turi labai mažą talpos išvalymo gebėjimą, tačiau jie vos gali sukurti naudingą vakuumą esant statinei apkrovai, o jų kaina prasideda nuo maždaug 175 JAV dolerių.
    Šiuo metu naudoju 2 pakopų diafragminį siurblį, sujungtą nuosekliai. Tai buvo apie 30 USD "Amazon", bet "aliexpress" juos turi už 20 USD. Jis veikia iš 24 voltų maitinimo adapterio, kurį turėjau, bet 15 dolerių "Amazon" gausite tikrai per daug galingą, 10 dolerių "aliexpress", taigi, 30-40 dolerių, aš jį uždėjau ant įtaiso ( turiu keletą) ir jis ištraukė -28 "hg. Vanduo verda 100°f, o ne 212 (37,8C, o ne 100) pakankamai, kad veiktų daugumai įprastų tirpiklių distiliavimui, vakuuminiam filtravimui ir desikacijai..just thought I would show a cheap alternative for a piece that goes with a basic kit
    ZyH6Inc27z
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pamiršau Venturi vakuumo šaltinius. Kai kurie jų kainuoja nuo 300 dolerių ir daugiau, ir jūs turite turėti tekantį vandenį. Gaminami ir pigūs, bet nesu tikras, ar jie tinka šiai užduočiai, ar ne. Be to, šis siurblys iš vienos pusės traukė -23 hg, todėl jį galima naudoti kaip 2 vakuumo šaltinius, taip pat paleidus antrąjį siurblį internetu, jo tūris tapo 1/10 vieno diafragminio siurblio tūrio. Jis veikia labai tyliai.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
3D spausdintuvu atspausdinau asperatorinį vakuuminį siurblį ir jį sujungiau su elektriniu vandens siurbliu, kuris perdirbdavo vandenį kibire. Dar neturėjau galimybės jo naudoti. Jo garsiai. mano mažasis alyvos akumuliatoriaus vakuumas yra gana daug kepamas. Azoto rūgštis daro numerį ant jų
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hidrologija taip pat. Iš tikrųjų bet kas. Turiu vieną diafragminį siurblį, kuris iš esmės yra pusė to, ir jis per garsus, kad veiktų naktį. Šis taip pat garsus, jei prijungtas tik iš vienos pusės, bet prijungus antrą daiphramą, jis tampa 20 dB tylesnis
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
aš gavau vevor's cheapest,, juokinga, kad jis truko apie pusę metų naudojant porą kartų per savaitę. Paprastai filtratgionui mmc laisvosios bazės arba vakuuminei distiliacijai. Tikriausiai man pasisekė
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Aš juos išlaikiau gyvus kurį laiką, ,gal 6 mėnesius taip pat, vieną nužudė 4 valandų distiliavimas ir vakuuminis distiliavimas * kažkas, kas buvo labai rūgštus, jei turėčiau tikrai gerą gaudyklę ar 3, jis išsilaikytų 5 kartus ilgiau
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Pastebėjau, kad distiliuojant didelio bolingo junginius ir naudojant siurblį su koroziją sukeliančiomis medžiagomis arba tirpikliais, kurie turi įtakos siurblio būklei, geriau, švariau ir apskritai ekonomiškiau nusipirkti pigiausią kintamosios srovės vakuuminį alyvos siurblį, o kai jis miršta (nustoja suktis), tiesiog jį išmesti ir nusipirkti naują. Nereikia įmantrių siurblių su cheminėms medžiagoms atspariomis dalimis, jie kainuoja per daug, juos vis tiek reikia prižiūrėti, be to, dalių kartais sunku įsigyti, jei nesate registruotas asmuo.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Esu išvertęs porą jų. Nėra jokių dalių 60 dolerių kainuojančiam vevor 1/4 AG 3,5 cfm siurbliui. Man patinka šie maži nuolatinės srovės vakuuminiai siurbliai - prijungiate kitą pusę ir tai yra kompresorius. Vakar vakare su juo susprogdinau vaikų pripučiamą knairą. Užtruko amžinybę (15 minučių), bet jie neperkelia didelio tūrio. Manau, kad jis galėtų pripūsti mano padangą, jei bandyčiau.
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Kaip dėl šių dalių apdirbimo iš teflono? Mano alyvos siurbliui nutinka tai, kad viduje esantis slankiojantis plastikinis vožtuvas sugeria tirpiklius ir išsiplečia, o tada užstringa. Šią detalę iš teflono nesunku apdirbti naminiais įrankiais (tai tiesiog dvi plokštelės su spyruoklėmis viduje), tačiau nesu tikras, kaip gerai teflonas veiks, nes jis daug minkštesnis už bet kokią medžiagą, iš kurios pagamintas vožtuvas.
O metalinės dalys - gal jas galima padengti nikeliu, kad būtų atsparios korozijai?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Abiejuose mano rotaciniuose venų siurbliuose yra tefloninės mentelės, problema ta, kad alyva skyla ir prarandamas vakuumas, be to, yra keletas mažyčių vožtuvo korpuso skylučių, kurios linkusios užsikimšti
 
Top