mano patirtis maišant 4mmc su thco.

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Prieš kelias dienas bandžiau naudoti šį derinį, naktį pradėjau nuo 100 mg 4mmc ir maždaug 15 paspaudimų thc o vape. Abu dozavimus perdažiau maždaug kas 2 valandas, iš viso perdažiau 2 kartus. Pasijutau labai kvailas, bet ir gana euforiškas. Buvau labai kalbus, visą laiką praleidau kalbėdamas su draugu iš forumo. Taip pat gavau lengvą dmt vaizdinį, panašų į mažos dozės dmt, o kai užmerkiau akis, pamačiau klasikinį hipererdvės vaizdinį (kaleidoskopą). Mano penis sumažėjo iki nykščio dydžio. Taip pat galėjau lengvai atsijungti ir laikas prabėgdavo labai greitai. Mano akių vyzdžiai buvo DIDŽIULIAI, bet ne raudonos akys. Be to, nuo ThC neskaudėjo akių vokų ir nesijautė nuovargio, kurį paprastai jaučiu. Miegoti atsiguliau apie 6 val. ryto, kitą dieną pajutau didžiausią nuosmukį, bet išmiegojau. Mano širdies ritmas nuolat buvo didesnis nei 100 k/min. Šis derinys buvo įdomus, bet nežinau, ar jis saugiausias. Kokia jūsų patirtis vartojant šį derinį?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
15 paspaudimų holy shit!! Ir va, čia matytos patirtys mane visada stebina. Nužudyčiau vien tam, kad kada nors pamatytume fraktalų...

Mano patirtis buvo "labai" kitokia. 100 mg skamba maždaug teisingai, nes per patį įkarštį nuolat pataikydavau maždaug kas 3-4 valandas. Aš padariau tai taisyklė turiu rūkyti piktžoles prieš man leidžiama pradėti galvoti apie daugiau dalykų "miltelių pavidalu" lol, todėl aš dariau riebalų bong rip sesijas tada apie dešimt minučių vėliau eina Meow Meow.

Šis derinys apie 4 dienas tiesiai (negalėjau užmigti pirmąją naktį, tada pasakiau 🤷‍♂️ ir tęsiau visus namų ruošos darbus per kitas 3 dienas HA).

Dauguma patirčių, kurias girdėjau apie tai, yra euforinės ir, kaip jūs aprašėte (nors vaizdai man yra naujiena!), tai verčia mano smegenis daryti tai, kas pasakyta. Piktžolės palaiko "linksmybes", manau, kad aš tai pavadinčiau kūrybiškumu, kūrybiškumu, nesvarbu. Bet savaime aš visada pasiruošęs snausti, Meow Meow sako NE, tai fucking puikus lol

Džiaugiuosi, kad tau buvo smagu, bet aš taip pat džiaugiuosi, kad mes abu vis dar esame čia, o ne kažkur ligoninės lovoje su lenktyniaujančia širdimi!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Ahhhh fraktalai štai kaip jie vadinami. Išgėriau 15 smūgių, nes tai kažkokia šūdina vape, kurią nusipirkau Graikijoje. Turėjau kitų vapes ir sprogdindavau nuo vieno smūgio.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Telegramos fonas buvo toks triuškinantis 🤪
 
View previous replies…

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Noriu kaltinti SSRI, bet pagaliau jų beveik nebevartoju ir vis dar nieko, o prieš 2020 m., kai ieškojau bet kokių vaizdinių ir pradėjau kišti saujas šungrybių į gerklę 🤢 viskas, ką gaudavau, buvo kūno pojūtis ir pakili nuotaika. T'was always very nice but again, the shit I've heard you people say you've seen... "Drakonas išėjo iš tualeto ir nusinešė mane į Narniją, o angelai dainavo ir grojo arfomis viršuje".

O aš čia bandau patikrinti, ar galiu šiek tiek intensyviau matyti žalią spalvą.. Sakysite, skamba pavydžiai??? Na, aš pavydžiu!! (Žalias iš pavydo? Sakysite? ;) )

Atsiprašau, išvysiu save
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Tiesą sakant, šie vaizdiniai nėra niekuo ypatingi, aš jų beveik nepastebėjau, tiesiog pastebėjau, kad viskas atrodo triuškinamai. Kartą, kai buvau dmt, pamačiau, kad ateityje turėsiu šviesiaplaukę žmoną ir dvi dukras. Siūlau išbandyti dmt arba ayahuasca
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Ayahuasca gali būti kitas, nes aš žemyn visą DMT gramų rašiklį per savaitgalį, Manau, aš galvojau, kad gal jei aš jį sukurti jį būtų visi hit iš karto, viskas, kas padarė, kad buvo kūno jausmas ir buvo malonu miegoti, pasakyti, kad buvau nusivylęs būtų per maža..

"arent nieko ypatingo", jis sako, kai viskas, ką kada nors matėte, yra būtent toks pasaulis, koks jis visada buvo pateiktas jums, esu įsitikinęs, kad jūs coom dėl net mažiausio dalyko "Not Normal", kaip jie sako lol
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Bro tu negali tiesiog gerti dmt be maoi 😂. Galėjai tai tiesiog surūkyti! Wtf žmogau tu švaistai brangius narkotikus!
DMT man visada suteikdavo kūno pakilimą, tarsi mano kojos būtų priešais kūną. Tarsi jos būtų keliais kadrais priekyje, o mano viršutinė kūno dalis atsilieka.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Yooo...

Manau, kad gali būti, jog tu kažką supranti, mano drauge!

Aš? Vaistus švaistyti?! NIEKADA!!! Girdėjau, kad žmonės mintinai pamini MAOI, bet tai ir viskas. Dabar turiu naują tyrimų temą, kurią turiu pradėti nagrinėti! Man taip pat kaip ir tau kelia siaubą narkotikų švaistymo galimybė, patikėk manimi!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Galbūt jūsų problema yra ta, kad turite per daug monoaminooksidazės fermentų. Taigi galbūt pabandę MAOI galėtumėte viską išspręsti
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Šie atsakymai dabar man šauna į galvą:
DLT1iqel9d


Dabar man kyla 1000 klausimų.. Didžiausias tho: Kodėl mano oficialus Gov't licencijuotas psichiatras niekada net garsiai neištarė MAIO po septynių + receptų ir daugiau nei 2 metų galėčiau juos nužudyti..

Tipiškas Kurtas! Vėluoja į vakarėlį, kaip įprasta! 🥳
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Nes jie iš tikrųjų yra savotiškai pavojingi, bet šiuolaikiniai yra tokie pat pavojingi. Senesniuose negalėjai valgyti jokio sūrio ar šokolado, turėjai griežtų mitybos apribojimų.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Aš taip velniškai džiaugiuosi, kad šiandien nusprendžiau užsukti į BB, jūs man šiandien davėte daug ką apmąstyti Sir ačiū tikrai!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Jokių problemų, brolau, siūlau pasidomėti moklobemidu ir paprašyti savo daktaro, kad jis jums jį išrašytų. Jo maoi be dietos apribojimų.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
aha, gerai, kad tai labai svarbu! Nieko nekenčiu labiau už šūdiną žolę na, gerai, gerai, manau, kad skunkas yra geriau nei jokios žolės????
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Taip pat didelis ačiū @armanimani už tai, kad palaikė man kompaniją šios kelionės metu. Jis puikus vaikinas.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
130
Reaction score
96
Points
28
Žinojau, kad šis vaikinas man patinka!!!
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Parašiau jam žinutę telegramoje, bet jis dar neatsakė, tik pamatė mane. Galbūt jis susinervino dėl manęs, haha aš kartais erzinu, kai esu pernelyg kalbus. Spėju, kad kartais esu tiesiog per daug pašėlusi 🤪
 
Top