Mano mefedronas degina mano nosį kaip šūdas

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Pagaminau roko 4-MMC ir laukiau 1 dieną, kad mano tirpalas išdžiūtų ir kristalizuotųsi 4-MMC, nusprendžiau jį išbandyti ir kai šniurkštelėjau 70 mg, mano nosis šūdinai nudegė, ypač oda, manau, kad mano produkte vis dar yra acetono..ką daryti, kad išdžiovinčiau savo mefedroną nuo acetono?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Acetonas greitai išgaruoja. Kristalus reikia gerai išdžiovinti sausoje ir šiltoje vietoje.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Taip, dėl to man kilo abejonių.. bet jos keistos
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
iš to, ką komentuojate, ir aš galiu intuityviai suprasti ir daryti išvadą, kad kalbama ne apie acetoną, veikiau bus taip, kad jūsų bromketonas nebaigė gerai reaguoti ir produkte liko bromo pėdsakų, būkite labai atsargūs ir jei po to pastebėsite niežulį nuo perkristalizavimo, saugokitės, nevartokite kat
 

casperghost

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Kokiu metodu Jūs šį kristalą ir kiek laiko laukiate rezultato
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Paėmiau 1 g 4MMC 1 ml vandens, įpyliau vandens į puodą, kaitinau, kol vanduo pradėjo virti, įpylus 4MMC ir kai jis tapo panašus į aliejų, supyliau į stiklinę, padėjau stiklinę į palėpę (joje labai šalta ahah) ir palaukiau 1 dieną, jis buvo kietas akmuo, bet manau, kad prieš tai nepakankamai filtravau savo 4MMC miltelius, nes virinant vandenį puode mačiau priemaišų
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Kitą kartą, į savo sintezę pridėkite daugiau metilamino, labai įmanoma, kad naudojant jūsų virinimo metodą metilaminas gerai neišstumia bromo iš produkto, o rezultatas yra tas niežulys, kuris degina jūsų kūną.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10g 2B4M, aš įdėjau 20ml metilamino 40%, bet aš tik prisimenu, kad mano pardavėjas man pasakė, kad metilamino buvo ne 40%, o šiek tiek mažiau, nes jis man jį pagamino (jei tai skaitote, dar kartą ačiū !), todėl gal turiu dėti 25ml, ne, man tik akys nudegė (net kai dėviu akinius, kaip slidinėjimo akiniai, bet chemijos ir kaukę (ABEK1), bet ne 2 viename, o 2 skirtingus produktus, kitą dieną aš labai verkiu, bet po 2 dienų jos yra normalios), aš dėviu pirštines ir 3M kostiumą.

Vieta, kurioje gaminu 4MMC, yra mano palėpė, o naktį palieku atidarytą langą, kad būtų šalta. Galbūt reakcija nėra pakankamai karšta? Turiu kaitinimo plokštę, kad galėčiau pasidaryti karšto vandens vonią ir į ją įdėti buteliuką su 2B4M/M40/DCM, kad prasidėtų reakcija, bet nematau temperatūros, taigi...

O ir dar vienas klausimas, ar kai į savo 4MMC laisvąją bazę įdedu HCl ir acetoną, galiu maišyti kelias minutes ir filtruoti, ar turiu įdėti į šaldiklį? Nes kai įdedu acetono, matau 4MMC akmenis ir jis yra labai labai baltas, tad gal galiu tai padaryti?
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
gerai, drauguži... na, tada visiškai tikra, kad metilaminas blogai atliko darbą ir jam nepavyko išstumti bromo, kuris ir sukelia tą ašarų efektą... Metilamino, kurį naudojate, proporcijos nėra tinkamos, todėl turėtumėte jo įpilti perteklių...gerai?, Kitą kartą įpilkite 30 ml arba 35 ml metilamino, tai visiškai nesugadins jūsų darbo, atvirkščiai, metilamino perteklius paprastai yra palankus namų laboratorijose pagamintų bromketonų sintezei, nes nėra kontroliuojamos sintezės aplinkos. pabandykite pagaminti kitą partiją ir kambario temperatūroje duokite jai daugiau laiko gerai sureaguoti, aš jos pagrindą gerai išvaliau bent 3 kartus su distiliuotu vandeniu, ir taip, kai šaltą hcl lašas po lašo įlašinsite 1:5 su lediniu acetonu, įjunkite magnetinę maišyklę visu greičiu, nes kai hcl pridedama ant pagrindo, šis turi nuolat judėti, kad susidarytų druska (tai gali užtrukti šiek tiek laiko, kol pradės rodytis mefedrono kristalai), kai pH pasieks 5 jo stiklinė nuosėdos turi būti pilnos kristalų, leiskite jam judėti dar ilgai ir tada įdėkite jį į šaldiklį kelioms valandoms. Tai atlikę, kristalus nufiltruokite ir gerai išdžiovinkite, kad galėtumėte tęsti jų rekristalizaciją acetone ir vandenyje.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Neturiu magnetinės maišyklės, 4MMC gaminu su mažu degtinės buteliuku, taigi... bet galiu nusipirkti, o gal žinote "pasidaryk pats", kaip greitai išmaišyti tirpalą šiam laikui? Galiu lėtai maišyti tirpalą stiklinėje kelias minutes, manau, ne? Ir galbūt todėl mano išeiga nebuvo gera !!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Geriausia būtų, jei investuotumėte kelis eurus ar dolerius, priklausomai nuo jūsų gyvenamosios vietos, į magnetinę maišyklę, net jei ji būtų viena iš pigių, kuri nešildo, o tik krato savo pagrindą, tačiau esu tikras, kad ją daug naudosite, o nusipirkę ją taip pat galėsite naudoti. atlikti visus darbus nuo pradžios iki galo. Tačiau kol kas jums reikėtų padaryti tai, kad jo pagrindą įdėtumėte į ąsotį ir nuolat maišytumėte lazdele, kol pridėsite hcl, visada nepamirškite, kad viskas turi būti užšaldyta, kol formuosite kristalus, galite naudoti kibirą, pilną susmulkinto ledo, o stiklinę įdėti į vidų tarp ledo su pagrindu ir lėtai pridėti hcl
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Gerai, padarysiu tai, idk, ar pirksiu vevoro medžiagą, ar ne, manau, kad pirksiu, nes ji pigi !
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Ankstesnėje temoje jums rašiau, kad turite apie 1,5 g metilamino hidrochlorido priemaišų. Išmokite atidžiai skaityti - tai padės išspręsti daugelį problemų.

Ps. Tai buvo prieš savaitę, aš numatiau šią problemą)
 
Top