N,n-DET per redukcinę aminizaciją iš triptamino naudojant acetaldehidą?

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gerai Aš bandžiau šią sintezę, iv nepavyko vieną kartą ir manau, kad žinau, ką padariau ne taip, bet ar kas nors sėkmingai tai padarė? Iš tikrųjų dabar turiu prieigą prie TLC, todėl turėčiau geriau matyti, kas vyksta, ir ar iš tikrųjų jis redukuojasi iki vienos medžiagos....

Nematau, kuo tai galėtų skirtis nuo kitų šalto redukuojančio aminavimo metodų, nors....teichiometrija veikia... kiek aš matau... Aš tikrai nesu meistras - ar net mėgėjas!

viską, ką darau, užsirašinėju ir žinau, kad mano reagentai yra geri, taigi, jei tai tiesiog atvejis, kai niekas to nebandė, nes nenori DET, tada bandysiu toliau, bet, aišku, jei kas nors tai darė, nukreipkite mane tinkama linkme?

Nesu tikras, ar paskutinį kartą laikiau pakankamai šaltai....
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Taip, tai tikrai galima padaryti.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Gerai sutriuškinti...

imu daryti prielaidą, kad praeitą kartą nelaikiau jo pakankamai šaltai ir vietoj jo gavau b-karbolino šalutinį produktą ar kažką panašaus.

Tai reakcija, prie kurios iš tikrųjų norėjau grįžti...

Reakciją paleidau ir iš esmės buvau ir viena, ir kita, tuo tarpu dirbau su kita reakcija (Henrio ir nitroaldolio reakcija su 2,5-DMOBA), taip pat mokiausi, kaip atlikti TLC, kol dar kartą neišbandžiau.

Acetaldehido gauti yra šiek tiek sunkiau, bet jis tikriausiai kainuoja maždaug tiek pat (gal šiek tiek daugiau), kiek formalino tirpalas - greitai supratau, kad geriau jį pridėti į metanolio tirpalą, atsižvelgiant į jo virimo temperatūrą!

Ar galiu paklausti, ar tai atliekate lygiai taip pat, kaip formaldehido ir (arba) redukcinės animacijos atveju, t. y. ar vis dar atliekate kelis acetaldehido, o tada NaBH4 pridėjimo "raundus"? Malonu pagaliau sutikti žmogų, kuris tai darė... jei galėtumėte pateikti bent kokią nors išsamią informaciją, tai būtų labai naudinga.

Man n,n-DMT yra šaunus ir įdomus, ir tai buvo priežastis, dėl kurios pradėjau domėtis chemija, tačiau tai toli gražu nebuvo vienintelė priežastis, ir, ko gero, sakyčiau, kad DET gamybos būdo paieškos mane sudomino daug labiau nei DMT, nes jį lengva išgauti iš mimozos...

Taigi, taip, atsižvelgiant į tai, kad tai iš esmės yra visa priežastis, dėl kurios aš "įsitraukiau" į chemiją - jei galėtumėte pridėti kokių nors detalių apie savo patirtį, tai man labai padėtų...

Ačiū už patvirtinimą, kad tai galima padaryti - šios žinios, kartu su mano DMT sintezatoriaus patirtimi ir tuo, ką sužinojau bandydamas keletą sintezių, taip pat daug skaitydamas, turėtų man padėti mano paieškose!

Aš taip Džiaugiuosi, kad sužinojau apie reduktyvų triptamino animavimą naudojant aldehidus/ketonus.
Prieš perskaitydamas apie šį būdą, žiūrėjau į tą sintezę, kurią Hamiltonas Morisas įtraukė į savo DMT epizodą, kur vaikinas iš tikrųjų tarsi atlieka redukcinę animaciją, tačiau nuo to laiko girdėjau, kad ji net neveikia ir jie turėjo "suklastoti" paskutinį kristalizacijos etapą.
Netgi gavau visus RANDOMUS tirpiklius, kuriuos jis naudojo (manau, kad jis pradėjo DCM, o paskui naudojo DCE? Bet kokiu atveju, jis tarsi laikosi šio metodo, tačiau nemanau, kad jis net naudojo ledo vonią (galiu klysti, nes nežiūrėjau jo maždaug metus nuo tada, kai pradėjau šią užduotį).

Taigi atsiprašau už ilgą postą; tai įdomu, kai kas nors patvirtina kažką, ką norite padaryti už metus ar pan.

Kitaip tariant, nors aš praktikavau gamindamas DMT, aš tikrai noriu DET.

O taip pat ar darbas yra toks pat kaip su n,n-DMT?

Ar tiesiog baigiate gaminti RXN, tada gesinate jį vandens vonioje, tada bazifikuojate ir ekstrahuojate DCM, tada RE-x su n-heptanu?

Arba reikia atlikti DET A/B tipo ekstrakciją?
Būtų labai malonu gauti bet kokios informacijos apie tai...
 

gnbarsh3463_11

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 11, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Neprieštarauju dalytis sintezės užrašais, bet forumas man neleidžia. Kiekvieną kartą, kai bandau paskelbti pranešimą, atsiranda klaida. DM, jei vis dar domina.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
316
Reaction score
29
Points
28
Turiu du klausimus....iš jūsų DM.

1. Ar pasigaminote metanolio ir acetaldehido tirpalo, kurį pridėjote į pridėtinį piltuvėlį, kad jis būtų mažiau reaktyvus, o tai reikštų geresnę temperatūros kontrolę ir mažesnį garavimą?

2. Darau prielaidą, kad K2CO3 buvo naudojamas tam, kad tirpalas taptų bazinis prieš ekstrahuojant? Ar galėtumėte jį taip pat lengvai pakeisti KOH arba NaOH ir tada išdžiovinti naudojant MgSO4 arba net CaCl2 ar pan. Jei naudojote tai tik todėl, kad turėjote ir tai atliko kelis veiksmus iš karto, o ne todėl, kad tai turėjo būti K2CO3, informuokite mane, nes planavau jį paruošti tik baziniu būdu, naudodamas NaOH arba MgSO4 - iš esmės lygiai tokį patį DMT paruošimą... Kitaip tariant, atrodo kvaila pirkti bazę, kurios neturiu, kai turiu pakaitalų...
 
Top