Question Reikia vadovo kardiotoksiškiems nuodams sintetinti.

beth814

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 19, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, noriu susintetinti nuodus, kad galėčiau nusižudyti, nes per daug kenčiu, o eutanazija mano šalyje yra neteisėta (medicinos klausimai), ir kadangi esu širdininkas, noriu susintetinti kardiotoksiškus nuodus

Galvojau apie digitaliną, bet nežinau, kaip jį išgauti iš digitalis lanata (bet kokia informacija yra sveikintina).

Taip pat galvoju susintetinti nuodus iš cheminių medžiagų, kurių galiu nusipirkti prekybos centruose ir vaistinėse,

Nenoriu kankintis valandų valandas, noriu širdies smūgio, todėl prašau man padėti.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Nepakankamas indėlis.
Pasistenkite čia būti aktyvesni, pateikite daugiau naudingos informacijos, o tada galite tikėtis, kad kas nors padės surasti gatvės prekiautoją kokiu nors rudu kardiotoksišku šūdų.
 

Bromoski

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 17, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Skamba kaip siaubingas būdas mirti, theres kiti dalykai, apie kuriuos kalbama savižudybių forumuose, kurie būtų neskausmingi, jei būtų atliekami teisingai, bet im nesiruošia čia gilintis į detales.
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
o, nu bet juk tai liūdna. ar supranti, kad tikriausiai tik išgyvensi, bet būsi suluošintas visą likusį gyvenimą ir taip pat atsidursi palatoje. taip pat nemanau, kad nuodai būtų skausmingi. tldr, eik ir pakeisk smt i yo gyvenimą, gauk pagalbą ar smt ir bent jau pabandyk būti laimingesnis. savižudybė rl aint aint a solution to anything.
 

MiloMikelusky

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 25, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Savižudybė nėra išeitis, mano drauge. Atskleisk savo problemas, gal sulauksi pagalbos.
 
Top