Reikia informacijos apie NEP

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, kolegos chemikai ir mokslininkai.

Šiuo metu eksperimentuoju su savimi ir su draugų bei savanorių pagalba kai kuriais RCS, kuriuos nusipirkau iš žmonių šioje svetainėje. To priežastis yra ta, kad trokštu žinių, o tokiam žmogui kaip aš RCS scena yra visiškai žavinga.
Kadangi pradėjau eiti toliau nei sintetiniai kanabinoidai ir paragavau šiek tiek saldaus NEP, pabandžiau surinkti žinių apie šį produktą (jokio recepto, jokių cheminių junginių schemų ar dar ko nors, ko nenoriu, nes neplanuoju nei gaminti, nei parduoti, suprantu, kad žmonės, kurie turi šią informaciją, gali ją pasilikti sau, aš tiesiog noriu duomenų).

Būtent tuo metu mane pribloškė tai, kad informacijos apie tam tikrus RC (įskaitant šį) yra tiek mažai, kad man kilo mintis pačiam ją dokumentuoti, ir aš pradėjau tai daryti. Šiuo metu turiu dokumentą su visa informacija apie dozes, toleranciją, trumpalaikį ir ilgalaikį poveikį, saugos taisykles, visa tai 2 ROA, šniaukšti ir rūkyti (tik folija, man reikia duomenų vaping nep). Šio dokumento čia nepateiksiu, nes kol kas noriu, kad jis būtų kuo tikslesnis ir išsamesnis. Ir aš jaučiu, kad aš ne.

Todėl šiandien prašau jūsų pagalbos.
Jei turite kokios nors patirties su šiuo produktu arba informacijos, pavyzdžiui, apie tai, kaip jis veikia jūsų kūną ir protą, ar dar ką nors (vėlgi jokių receptų ir pan.), nedvejodami pasidalykite ja čia arba privačiai, viskuo, ką tik galite sugalvoti. Net pati nereikšmingiausia detalė gali padėti. Tas pats galioja, jei galite pateikti kelionės ataskaitą, būčiau labai dėkingas, nes tai yra tikra informacijos aukso kasykla.
Aišku, visa tai skirta švietimo tikslais.

Tikiuosi sulaukti atsakymų ir būtinai paskelbsiu dokumentą, kai būsiu juo patenkintas. Jei tai bus įtikinama, planuoju tai padaryti ir su kitais nelabai gerai žinomais RC, tai pirmas kartas.

Gražios dienos :)
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Paskutinį kartą vartojau prieš kelerius metus, tačiau šią medžiagą prisimenu gana ryškiai:
  • Poveikis: Fizinė ir psichinė stimuliacija (panaši į amfetaminų) , geresnis muzikos suvokimas, ego didinimas ir stipri euforija, panaši į kokaino poveikio pobūdį, tačiau taip pat labai lengvas empatogeninis poveikis, turi tarsi "draugiškesnę" ir mažiau agresyvią atmosferą nei koksas ir dauguma kitų pirovaleronų,
  • Subjektyviai gana smarkiai veikia dopamino ir serotonino kiekį, nors tikro kritimo, kaip kitų stipriai euforizuojančių svaigalų atveju, nepastebėta.
  • Šalutinis poveikis: širdies plakimas, padidėjęs kraujospūdis, paranoja, sumišimas, nerimas, haliucinacijos, miego ir valgymo sutrikimai, bruksizmas, padidėjusi temperatūra, kompulsyvus pakartotinis dozavimas ir (arba) troškimas, psichinė priklausomybė.
  • Neabejotinai yra potraukis, tačiau jis silpnesnis / ne toks ekstremalus ir velniškas, palyginti su kitais šios grupės narkotikais, kitaip tariant: jį galima kažkaip kontroliuoti
  • Dozavimas (išpūstas): 10-30 mg be tolerancijos
  • patyrimo trukmė neperdozavus: maždaug 1 1/2-2 valandos, comedown daug ilgesnis, jei vartojama didelėmis dozėmis / perdozavus
  • Priešingai nei labai giminingų ir cheminiu požiūriu beveik identiškų NEH ir kai kurių kitų stipriai veikiančių pirovaleronų atveju, pakartotinė dozė sugrąžina pradinį antplūdį ir poveikį, tačiau nesibaigia psichine ir fizine griūtimi, nėra drebėjimo, itin blyškios ar mėlynos odos nuo siaubingo kraujagyslių susiaurėjimo ir nėra psichinės būsenos tarp smegenų mirties ir kraštutinės paranojos po pirmos ar antros pakartotinės dozės
  • Drastiški poveikio skirtumai tarp skirtingų gamintojų ir partijų

Tikiuosi, kad galiu padėti jums atlikti tyrimą! :)
 

Kuistot

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Labai ačiū I'm really thanksfull.
Yra daug dalykų, apie kuriuos pasakėte, apie kuriuos nežinojau, nei jaučiau / patyriau pats, tai tikrai daug prisidės (ypač troškimo dalis, apie kurią maniau, kad tai tik man. Mano draugai negali kovoti su potraukiu). Kalbant apie drebulį (tas pats pasakytina ir apie virpėjimą), niekada to nesu matęs. Nuo 3 dienos smūgio mano kūnas nuolat dreba ar tai normalu ? Jei ne per daug prašau, norėčiau sužinoti, ar prisimenate kokią nors įsimintiną patirtį, susijusią su šiuo produktu, ir jei taip, ar galite ja pasidalyti ?
 
Top