Question Looking for a vendor Nemezidės rinka

Theodormrl

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Sveiki visi
Ar čia yra kas nors, kas turi patirties su Nemezidės turgaviete? Ypač su ES pardavėjais?

Ačiū Theo:)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Esu užsisakęs iš ten daugybę dalykų.
Per pastarąsias tris savaites toje rinkoje pateikiau 5 užsakymus, tik vienas neatėjo, tik du buvo "į šalį" ir vienas iš jų buvo tas, kuris neatėjo.
Rinkos palaikymas ir sipute procesas yra gana padorus, dar nepraradau pinigų.
Kol kas didieji pardavėjai ten yra tie patys, kuriuos rasite "Black Pyramid", "Tor Market" ir kituose.
Jų greitis nėra fantastiškas, bet jų forumai yra gana padorūs ir leidžia gražiai išaiškinti blogai dirbančius pardavėjus (taip pat vieta, kur pardavėjai gali pateikti paaiškinimus dėl prasto pristatymo ir t. t.). Šiuo metu tai mano mėgstamiausia rinka.
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
heyy it shroomz nemesis market yra vienas iš mano mėgstamiausių neseniai užsisakiau šiek tiek mdma iš Kanados prekiautojo, vadinamo flavour stop, jie parduoda kokso metą ir mdma ir siunčia visame pasaulyje, kad viskas, ką aš užsisakiau iki šiol, nors
 

Mario2121

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇷
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Atsiprašau už vėlavimą, bet žinau, kad tik dabar pamačiau jūsų žinutę. Turiu keleto pardavėjų iš nemezidės ir visai neturiu problemų. Galite užsisakyti iš "tom and Jerry ", "breaking bad ", "popay"... Esu pas juos užsakęs daugiau nei 20 kartų ir tik kartą gavau persiuntimą dėl pamesto laiško.
 
Top