Question Esu naujokas tokiuose dalykuose, todėl įdomu, ar visi galite man pateikti patarimų, gudrybių ir panašiai?

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Leiskite man sukurti sceną: Jau kurį laiką man išrašomi įvairūs vaistai. Prieš kelias savaites mano psichiatras nusprendė nutraukti "Zoloft" - vaistų, kuriuos iki šiol vartojau jau kelerius metus, - vartojimą. Dėl to man liko nemažas jų kiekis.

Man kilo mintis, kad galėčiau parduoti savo perteklių ir gauti taip reikalingų pinigų. Tačiau, kaip rašoma pavadinime, dar niekada nebuvau pardavęs nė lašo nuo kosulio, o ką jau kalbėti apie tokius stiprius vaistus kaip "Zoloft". Todėl šiandien prisijungiau prie šio forumo, kad pasiteiraučiau apie pagrindinius dalykus: kiek savo atsargų turėčiau parduoti? Kiek turėčiau imti pinigų, priklausomai nuo to, kiek nusprendžiau parduoti? Kokių priemonių galiu imtis, kad apsaugočiau savo anonimiškumą ir išvengčiau teisėsaugos institucijų gniaužtų? Ar apskritai verta pardavinėti šūdiną "Zoloft"?

Dėl papildomo konteksto (bet ne dėl to, kad pats save įskaudinsiu), galvoju parduoti šį "Zoloft" mažame miestelyje, kuriame įsikūręs mano universitetas Meino valstijos kaime ir priemiestyje, kai maždaug po mėnesio vėl prasidės pamokos. Taip pat reikėtų pažymėti, kad šiuo metu neturiu automobilio, todėl į sandorius teks vykti pėsčiomis arba galbūt viešuoju transportu.

Galvoju, kad jei pirmieji mano sandoriai seksis gerai, galėsiu parduoti daugiau pertekliaus ir galbūt iš to sukurti visavertį verslą, bet galbūt galvoju per toli į priekį. Juk išvengti kalėjimo man reiškia kur kas daugiau nei uždirbti kelis papildomus dolerius.

Dėkoju už visas pastabas ir patarimus.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Abejoju, ar kas nors juos iš jūsų pirks. Jie yra SSRI, kuriais paprastai nepiktnaudžiaujama, nes jie neveikia iš karto ir Jie nesukelia didelės euforijos, stimuliacijos ar CNS slopinančio poveikio.
Geriausia, ką galite su jais padaryti, yra nieko, po to atiduoti juos kam nors, kas serga depresija, turi nerimo priepuolių ect. kuris negali sau jų leisti
 

Goose Shittington

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 21, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ačiū už patarimą, brolau. Taigi iš esmės norite pasakyti, kad pagal šį scenarijų neįmanoma gauti jokio pelno?
 

tetr00

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2023
Messages
26
Reaction score
21
Points
3
Teisingai.

Skaitydamas jūsų įrašą, net jei turėtumėte ką nors sultingo, pavyzdžiui, Xanax ar Oxy, nerekomenduočiau jums jų pardavinėti. Paprastai narkomanams labai akivaizdu, kada kas nors yra naujokas ir būtų lengva apiplėšti.
 
Top