Jokios euforijos nuo raceminio 4-fluoramfetamino

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Neseniai sintetinau amfetaminą ir 4-fluoramfetaminą. Džiaugiausi, kad įprastas amfetaminas padės man susikaupti darbui, o dėl 4-FA laukiau "euforijos" poveikio, apie kurį vis girdėdavau (pavyzdžiui, " Erowid" puslapiuose iš Rhodium ir SpicyBrown ).

Peržiūrėjau 4-FA puslapį "Psychonaut" svetainėje , kur buvo nurodyta, kad "įprasta" dozė yra 100-130 mg. Taigi aš ėjau į priekį ir pabandžiau 115 mg. Tikrai pajutau į amfetaminą panašų poveikį, bet visiškai jokios euforijos. Pagalvojau, kad kadangi tai yra raceminis mišinys, galbūt man reikia daugiau, todėl padidinau iki 200 mg ir pajutau daugiau "amfetamino" pojūčio, bet vėlgi jokios euforijos.

Taip pat neturiu labai didelės tolerancijos amfetaminams. Niekada nesu vartojęs metamfetamino, turėjau Vyvanse scenarijų ir seniai seniai vartojau Adderall, kurį man davė draugas. Bet apskritai jau praėjo maždaug 4 metai, kai mano organizme nebuvo jokio amfetamino, todėl nemanau, kad tolerancija yra problema.

Galbūt turėčiau pabandyti optinę rezoliuciją, aprašytą dekstroamfetamino sintezės temoje, kad gautumėte dekstro 4-FA izomerą?

Ačiū.
 

Brain

Expert Pharmacologist
Joined
Jul 6, 2021
Messages
240
Reaction score
271
Points
63
Sveiki. Iš tiesų jūsų minėtuose šaltiniuose yra informacijos, kad 4FA suteikia "euforijos" efektą, tačiau paaiškinsiu, kodėl tai laikoma klaida.
Esmė ta, kad 4FA farmakodinaminės savybės skiriasi nuo klasikinio amfetamino. 4FA sukelia ne tik NE ir DA, bet ir 5-HT išsiskyrimą, tada slopina jų pakartotinį įsisavinimą. Iš pradžių išsiskiria NE, po to DA ir 5-HT. Palyginti su amfetaminu, mūsų medžiaga pasižymi stipresniu serotoninerginio pernešimo poveikiu. Būtent dėl poveikio 5-HT ši medžiaga yra artima MDMA, tačiau nepakankama euforijai atsirasti. Visų turimų klinikinių tyrimų su žmonėmis duomenimis, 4FA savo poveikiu artimas D-amfetaminui ir "lengvam MDMA", sukelia EMPATIJĄ, bet ne euforiją (bent jau euforijos, kurią patirsite vartodami MDMA, nesulauksite).

Be to, yra dar vienas veiksnys, turintis įtakos 4FA "euforogeniškumo" lygiui - tai kepenų mikrosominių fermentų biologinis profilis. Jei esate stiprus metabolizatorius, bus maža tikimybė, kad susidarys hidroksilinta 4-fluorofenilo liekana, kuri taip pat turės įtakos "euforogeninio" poveikio sukėlimui. Yra dar vienas jums visai nereikšmingas veiksnys, susijęs su dopamino pernešimo "bazine linija", tačiau jis, šiuo atveju, nevaidina svarbaus vaidmens. Net jei susintetinsite 4FA D-enantiomerą ir jį vartosite, euforijos, kurią galite patirti vartodami MDMA, nepatirsite. Tačiau D-enantiomero sukeliama euforija bus 10-30 % didesnė nei +-4FA.

Jei norėsite padidinti dozę iki 200 ar daugiau, yra didelė tikimybė, kad pasireikš nepageidaujamas poveikis širdies ir kraujagyslių sistemai, bet ne euforija.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
Kokią druskos formą pasirinkote su 4FA? Arba spėju, kokia yra labiausiai paplitusi? Perskaičiau @Brain atsakymą, jame rašoma, kad jis nėra hidroskopinis. Tai kad visos druskos formos?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Mano eksperimentų metu 4-FA sulfatas sukėlė labai stiprią euforiją, kai geriama 250-300 mg dozė. Intranazaliai beveik neveikė.
 
Top