Opijaus gavimas iš visos aguonos!

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Sveiki visi, turiu 50 augančių aguonų, jos jau pražydo. Mane sudomino galimybė išgauti opijų iš viso augalo, nes skinti aguonų ankštis man atrodo aguonų švaistymas, nes visame augale yra alkaloidų.

Tačiau nesu tikras, kaip tai padaryti, ar turėčiau nuskinti nuo žemės, nuplauti, tada išvirti vandenyje, perfiltruoti ir išgarinti vandenį?

Arba kokia būtų geresnė procedūra?
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Ne švaistymas visai, jei norite 2 kartus savo derlių arba didesnis, kaip aguona, kai tinkamai įvertintas bus ir toliau išsiskiria latekso jūsų po ir toliau gaminti daugiau, kuris nebūtų atsitikti tik pjovimo juos žemyn.. tai vis dar veikia, nors išleisti juos į puodą su vandeniu ir lengvai verdant filtravimo grandymo, bet man patinka atskirti stiebus nuo ankščių ir virti ir sumažinti, kaip jūs sakėte..
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Štai kaip tai daroma - išgaunamas visas augalas. Surinkite derlių, išdžiovinkite iki kaulų sausumo ir sumalkite kuo smulkiau. Alkoholis (bet koks) yra tinkamiausias tirpiklis, vanduo visai netinka.
 
  • Like
Reactions: T 3

ZS.28

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Kodėl ne vanduo? Ar galite išsamiau paaiškinti metodą? ar turėčiau nuimti derlių, kai jie yra sausi, nes paprastai juos nuimu, kai jie yra didžiausios brandos, kai turi daugiausiai opijaus aka dar žali.
 

T 3

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Jei praėjo 5-7 dienos po to, kai nukrito visi žiedlapiai, turėtumėte gauti gerą derlių, virdami vandenyje, bet neviršykite 80 C (manau, kad geriausia 45 C) temperatūros, nes gali pradėti skaidytis morfinas. Vieną iš jų būtinai nuskinkite arba nulaužkite ir pažiūrėkite, ar iš jo nepradės sunktis gėris.
 
Last edited:
Top