Apie metamfetamino gamybą

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Esu tikras, kad esate užsiėmęs ir dešimtys žmonių vis klausinėja apie metamfetamino gamybą. Kartais galite pagalvoti: "Forume yra temų apie tai, kam reikia atidaryti naujas temas?" Sutinku su jumis.

Nenoriu forume atverti nereikalingų temų, tačiau kai klausiu profesionalių narių šiais klausimais, atsakymai būna labai vėlyvi arba į juos visai neatsakoma.

Susidaro įspūdis, kad forume yra daugiau anglų kalbos nemokančiųjų nei gimtakalbių. Mums sunku suprasti chemijos kalbą. Ypač jei ji yra anglų kalba. Žinau, kokius veiksmus reikia atlikti gamyboje, bet nesugebėjau šios informacijos teisingai sudėlioti mintyse.

Mano klausimai trumpi, bet, manau, jie yra vieni svarbiausių. Esu įsitikinęs, kad jūsų atsakymai bus labai naudingi žmonėms, kurie domisi šiuo verslu.

1 - Teko skaityti, kad metamfetaminą lengviau ir pelningiau sintetinti tiesiogiai iš P2P nei sintetinti amfetaminą iš P2P ir vėliau jį paversti metamfetaminu.

Ar metamfetamino hidrochloridas reduktyviosios aminizacijos būdu su P2P yra efektyvus būdas gaminti dideliais kiekiais?

2 - Kiek suprantu, norint gauti metamfetamino hidrochlorido nepakanka. Jį reikia paversti į d-metamfetamino hidrochloridą per vyno rūgštį. Ar negalima naudoti metamfetamino hidrochlorido jo neperdirbant į d-metamfetamino hidrochloridą?

3 - Kadangi žmonės negali rasti metilamino, jie naudoja skirtingus gamybos būdus. Tačiau tai yra lengvai sintetinama cheminė medžiaga. Kodėl žmonės nenori sintetinti patys? Ar yra koks nors trūkumas, apie kurį aš nežinau, bet kuris plačiai žinomas tarp chemikų?

4 - Kai norime padidinti arba sumažinti mastą, kaip turėtume nuspręsti dėl naudojamų reagentų proporcijų?

Pavyzdžiui, jei sintezei naudojama 500 ml medžiagos X ir 500 ml medžiagos Y, jei norime ją sumažinti, ar nevertėtų abiejų medžiagų pagaminti po 250 ml?

Iš anksto dėkoju už bet kokį atsakymą.
 

DoktorFist

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 29, 2023
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Pseudoefedriną taip pat galite redukuoti naudodami hidriodinę rūgštį / raudonąjį fosforą.
Galbūt kas nors kitas prisidės, bet aš neturiu jokių žinių apie redukcinės aminizacijos būdą. D-metas yra psichoaktyvioji sudedamoji dalis. Tą, kuris jus užveda, levo-metą galite nusipirkti "Walmart" nosies gleivinę laisvinančiam vaistui, pažodžiui veiklioji medžiaga yra "levo-metamfetaminas". Šiukšlės. Be to, norėčiau atidėti kitur dėl mastymo. "Its better to keep your mouth shut and let people assume you are an idiot than to open it and remov all doubt." My father would tell me. Aš pats dar esu labai naujokas, todėl nenorėčiau dezinformuoti.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

atsakymų į savo klausimus negaunate dėl to, kad į juos buvo ne kartą atsakyta kitose temose, susijusiose su amfetaminu / metamfetaminu.

Taigi, atsakant į jūsų teiginį, taip, ši gija nereikalinga.

Su geriausiais linkėjimais
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Tuomet kiekvienas turėtų perskaityti esamas knygas ir tapti chirurgu.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Būtent tai, ką daro studentai universitetuose.

Jie studijuoja vadovėlius ir tampa chirurgais.

Tai, ką darote jūs, yra vadovėlių nepaisymas ir dėstytojų prašymas atsakymų į kiekvieną testą, neįdedant darbo.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Labai atsiprašau, bet čia nėra parašyta "išmokykite mane gaminti metamfetaminą". Akivaizdu, kad užduodu konkrečius klausimus. Klausimus, kurie buvo užduoti per apmąstymų ir tyrimų procesą. Jame konkrečiai sakoma, kad suprantu metodus, tik negaliu jų mintyse sudėlioti tvarkinga tvarka. Forume beveik nėra informacijos apie mažinimą ir didinimą. Jame taip pat rašoma, kad specialiai prašiau kitų chemikų atsiliepimų apie metilamino naudojimą ir sintezę. Klausimo pobūdis reiškia, kad reikia kitų chemikų atsiliepimų. Nes tai yra klausimas apie patirtį.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Kadangi jis perskaitė, tada paklausė. Pažvelkite į jo klausimą, ar jis atrodo kvailas? Kaip manote, kaip mokosi universiteto studentas? Kai perskaito knygą, tik tada žino, ko paklausti, jei nesuprato. Koks pokštas
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Sveiki, brangieji
Kalbant apie metamfetamino sintezę, nesvarbu, ar jis gaunamas iš P2P, ar iš amfetamino. Tai priklauso nuo jūsų šalyje prieinamų reagentų.
Antra, didžiajame forume yra tema, kurioje paaiškinta metilamino hidrochlorido sintezė iš amonio chlorido ir formaldehido.
Trečia, jūs žinote informaciją ir atsakymo gamybos etapus
Tam, kad jis būtų elegantiškai ir gerai išdėstytas jūsų galvoje, būtina praktinė praktika. Protas negali saugoti informacijos. Jis gali ištrinti dalį, tačiau praktinės sintezės praktika priverčia jį išsaugoti informaciją.
Pradedantysis turi atlikti paprastą dalyką - distiliuoti vandenį. Tai naudinga temperatūros kontrolės ir paprasto distiliavimo prietaiso praktika.
Ketvirta, nuo jūsų priklauso plėtimosi ir mastelio didinimo apimtis. Viskas, ką turite padaryti, tai padvigubinti sintezei naudojamų reagentų ir indų kiekį, kartu labai atsargiai elgdamiesi su reagentais.
Su geriausiais linkėjimais
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jūs negalėjote būti naudingesni. Labai jums dėkoju.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Jei galite maloniai paprašyti, norėčiau užduoti dar keletą klausimų.

Ar tas pats metodas taikytinas ir mažinant mastelį? Ar pakanka reagentų ir reikmenų kiekį sumažinti vieną ar du kartus? Ir ar tai taikoma kiekvienai cheminei reakcijai?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Jei pradedama nuo P2P, amfetamino išeiga ir taip yra maža, o bandant jį paversti metamfetaminu patiriami dar didesni nuostoliai. Tačiau jei kaip pradinis reagentas naudojamas P2NP, toks virsmas įmanomas. Kristalizuoti galima bandyti naudojant sausas HCl dujas toluene arba eteryje, nusodintus miltelius filtruoti, o tada kristalizuoti naudojant vandenį ir etanolį, sėjant d ir l kristalus.
 

Attachments

  • QOe0ZJsA8B.png
    QOe0ZJsA8B.png
    1.3 MB · Views: 4
  • Like
Reactions: $!$

calmcatfather

Don't buy from me
Member
Language
🇹🇷
Joined
Jul 21, 2024
Messages
18
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, mano drauge. Ieškojau kažko labai aiškinančio arba išsamaus vadovo, kaip jūs, bet norėjau pasakyti, kad nereikia ieškoti išsamios informacijos. Kai tai padarai ir tvarkingai pritaikai pateiktą informaciją, pradedi suprasti, kas vyksta, ir pradedi tikėti, kad to, kas parašyta, iš tikrųjų pakanka. Pirmiausia darykite tai, kas parašyta, atsakymus į visus klausimus rasite maždaug 80-90 % bandydami ar taikydami juos patys. Neapsunkinkite sau situacijos ieškodami detalių, kaip dariau aš.

Papildomas svarbus patarimas: laikykite burną ir liežuvį užčiauptą. Neleiskite kairiajai rankai žinoti, ką daro dešinioji.
 

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
50
Reaction score
20
Points
8
Praėjo daug laiko nuo to laiko, kai tai rašiau. Man jau šiek tiek pavyko, bet labai dėkoju už norą padėti. Jūsų atsakymas bus naudingas žmonėms, kuriems reikia pagalbos. Ačiū. :)
 
Top