Question vieno puodo dujų išjungimas

cnasty1988

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
esu gana naujas faktinis rankų ant Ive buvo daromi tyrimai metų tai yra mano 3. reakcija ir kai aš sukūriau savo dujas atskirti meth nuo tirpiklio ten buvo ruda alyva prie botom aš atskirti, bet negaliu gauti jį kristalizuotis gali kas nors padėti
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Nežinau, kokio tipo tirpiklį naudojate, todėl nežinau, ar jis sunkesnis, ar lengvesnis už vandenį, bet man atrodo, kad yra didelė tikimybė, jog tirpiklį užteršėte drėgme iš dujų baliono! Ypač kai vandenilio sulfido dujoms gaminti naudojate moreninę rūgštį ir aliuminio foliją, taip pat susidaro daug šilumos. Tai greitai įkaitina rūgšties tirpalą dujų butelyje, todėl jis keliauja žarna kartu su dujomis garų pavidalu. Kai tik ši drėgmė patenka į tirpiklį, ji absorbuoja jau nusodintą metamfetaminą. DUJŲ TIRPIKLIO DUGNE NIEKADA NETURI BŪTI NIEKO, NEI PRIEŠ TAI, NEI PO TO!!! Padėti užtikrinti, kad atsitiktinai su tirpikliu nepatektų vandens lašelių, galite perpildami tirpiklį per kelių kavos filtrų krūvą. Tada, patikrinę, kad tirpiklio viršuje ar apačioje nėra jokių lašelių, galite pradėti dujinti. Vienas iš būdų, padedančių užtikrinti, kad į žarną nepatektų drėgmės, yra 1. Dujoms gaminti naudokite sieros rūgštį ir akmens druską, nes reakcija nėra tokia ekstremali ir išsiskiria daug mažiau šilumos.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mūro rūgštis ir aliuminio folija neveikia 😑 Al+HCL --->AlCl+2H vandenilio dujos, o ne vandenilio chloridas, jei aliuminis nesurinktų chlorido jonų, reakcijos nebūtų. Tačiau tai tikriausiai yra vanduo
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Koks buvo jūsų tirpiklis? Ar išdžiovinote dujas? Iš ko gaminote dujas? Tikriausiai tai buvo vanduo, nes jei dujų neišdžiovinsite, jos turės šiek tiek drėgmės ir, priklausomai nuo tirpiklio, nuskęs į dugną. Kad kristalizuotųsi, didžiąją jo dalį turėtumėte išgarinti, nes metamfetaminas labai gerai tirpsta vandenyje.
 

fcx13

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Padėkite Man kyla ta pati problema.
Nuo tada, kai nustojau gazuoti, milteliai vėl išsilydė. Ką turėčiau daryti? Dabar jis yra šaltame acetone.
 

Attachments

  • vmHPdCUcOn.jpg
    vmHPdCUcOn.jpg
    1.1 MB · Views: 22
  • gFP5UXbmAd.jpg
    gFP5UXbmAd.jpg
    985.4 KB · Views: 27

abbalabba

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Im įdomu Koks yra geriausias ir natūraliausias sausas būdas gaminti sausas vandenilio chlorido dujas, išskyrus sieros asid ant NaCi

Ar iš gyvsidabrio druskų susidaro HCI dujos, kai vyksta amalgamacija su aliuminiu Ir kaip dėl NaOH + H2O ir aliuminio, ar šis procesas perskirsto chlorido joną?
 
Top