B-nitro stireno redukavimas vienu puodu į fenetilaminą naudojant natrio borohidridą ir vario 2 chloridą

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Radau šį dokumentą, kuriame išsamiai aprašomas b-nitro stireno (ne trans b-metil nitro stireno} redukcijos procesas. tai mane sudomino dėl to, kad šalyje, kurioje gyvenu, nitroetano beveik neįmanoma gauti, tačiau nitrometano yra. Šis dokumentas yra gana naujas, nes jis nurodytas kaip laukiantis peržiūros.

Neturėdamas formalaus cheminio išsilavinimo, bet turėdamas nemažai slaptos profesijos, {tai vieniša profesija, kurios negalima tiksliai paklausti patarimo kaimyno, kuris yra chemijos inžinierius}.

Taigi mano klausimas tiems, kurie turi akademinį išsilavinimą, yra toks.

Koncepcijos dokumentas yra toks. Henrio redukcija naudojant benzaldehidą ir nitrometaną = b-nitrostirenas.
Redukcija iki fenetilamino naudojant natrio borohidridą ir vario 2 chloridą (ir keletą kitų cheminių medžiagų katalizatoriui sukurti). Ar būtų galima pridėti nitrometano, kad susidarytų metilaminas, vykstant tam pačiam redukcijos procesui, kaip ir redukuojant al/hg.

Prašau nušauti mane liepsnomis, jei tai yra neįgyvendinama svajonė.


Nuoroda į dokumentą:

https://chemrxiv.org/engage/api-gateway/chemrxiv/assets/orp/resource/item/65088cd1b6ab98a41caea11f/original/one-pot-reduction-of-nitrostyrenes-to-phenethylamines-using-sodium-borohydride-and-copper-ii-chloride.pdf
 
Last edited:

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8

Deja, ne, naudojant šį metodą Ch3No2 nebus gautas M-Amp AFAIK. Buvo paminėta, kad Tai gali būti įmanoma, pirmame labai didelės temos, kurioje ši procedūra aptariama kitur, įraše. Tačiau niekada nesusidūriau su niekuo, kas pasakytų "taip" arba "ne". Kiek suprantu, MeAm turi sudaryti iminą su ketonu bevandenėmis sąlygomis. Be to, kai kuriuose archyvuotuose rašiniuose skaičiau, kad iminas su MEFF reikalingu ketonu nesusidaro taip gerai, kaip su pakaitiniais ketonais (MD atmaina).

Jos įmanoma, bet ne vienas puodas ir daug daugiau žingsnių, kad pasiektumėte savo tikslą, deja..

Tačiau aš niekada nebandžiau pats, bet, kaip visada, buvau smalsus, todėl nusprendžiau išmokti reakcijų mechaniką. Galbūt kas nors kitas galės geriau paaiškinti.[/url]
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Teoriškai tai įmanoma, bet mes nebandėme. Galite pabandyti ir čia paskelbti savo rezultatus.
Atkreipkite dėmesį, kad iš pradžių reikia atlikti b-nitrosireno sintezę, o paskui pridėti ten nitrometano su papildoma suskaičiuota NaBH4 dalimi su katalizatoriumi.
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Gerai, gal tiesiog pabandysiu. Klausimas būtų dėl nitrometano tūrio į NaBH4, ar tai būtų panašu į gerai dokumentuotą Al/Ag insitu redukciją?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, neaiškiai suprantu jūsų klausimą. Performuluokite jį teisingai, prašau.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Štai kad ir vėl Jademyr sintezatorius.
Kas blogo, kad P2P + nitrometanas / metilaminas -> metamfetaminas? BMK yra pigesnis nei P2NP, be to, reikia daug mažiau NaBH4. Tai kodėl?
 

jacksprat

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 12, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
jei galėtumėte nurodyti man bmk tiekėją, kurio kainos būtų priimtinos ir kuris siunčia į pietų afriką, tai būtų atsakymas. tačiau tiekėjai iš kinijos ir indijos yra išsisukinėjantys kaip velnias, o tie, kurie išvardyti šiame forume, kainos yra tokios brangios, kad tai neturi jokios komercinės prasmės. Arba net nitroetanas, nitrometanas čia laisvai prieinamas, bet ne nitroetanas, o sintetinti jį atrodo įmanoma, jei pavyktų gauti natrio etilo salfato dideliais kiekiais ir geromis kainomis.
 
Top