Benzilo alkoholio oksidacija praskiesta azoto rūgštimi

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Tiesiog noriu sužinoti, ar kas nors turi realaus laboratorijoje praleisto laiko, susijusio su šia reakcija. Atrodo, kad tai vienas iš paprastesnių ir reagentais kalbant prieinamesnių būdų gauti benzaldehidą su gera išeiga. BnOH+HNO3+NaNO2
 

Attachments

  • nNxVgRJCSE.pdf
    175.5 KB · Views: 650

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
dude.... wow... tai velniškai geras straipsnis... ačiū, kad radai...

Aš to dar nedariau, tik savaitgalį praleidau tai darydamas su sieros rūgšties BzOH oksidacija DMSO maršrute.... per refliuksą... refliuksas trunka tik valandą, bet, Dieve geras, DMSO termiškai suyra ir lieka smarvė, kurios sunku atsikratyti. Aš turiu omenyje, dieviškai siaubingą. Jie sako, kad reikia refliukso, bet to nedaro... Manau, noriu pasakyti, kad pasirinkau alternatyvą ir šiek tiek gailiuosi, kad taip padariau, man labiau būtų patikę eiti šiuo keliu... Nes mano neapdorotas benzaldehidas kvepia kaip koks nors sieros skilimo produktas, kurį gaunate, ir jis yra siaubingas.... Net po ekstrakcijos ir plovimo.... Dabar jo sudėtyje yra aktyvuotos anglies... gal aš kažkur kažką sugadinau, bet oho, įsivaizduoju, kad bet kokiu atveju teks distiliuoti ir tiek.... Naudojant sieros būdą, virimas trunka tik 1 valandą, todėl aš jį pasirinkau, o išeiga beveik 95 %, bet man nepavyko pasiekti beveik tokio rezultato...

Naudojant šį metodą mačiau, kad pabaigoje jis būna nusidažęs ir jį vis tiek reikia distiliuoti. Bet bent jau tai yra tik benzaldehidas ir galbūt šiek tiek nesureagavusio alkoholio... Esu įsitikinęs, kad šis būdas yra pranašesnis, ypač kai straipsnyje aprašytos detalės...
 

Stretcher5335

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 20, 2022
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Ive ištyrė daugybę maršrutų ir šis, atrodo, yra visų jų lyderis. Taip pat galite naudoti baliklį (natrio hipochloritą), kad oksiduotumėte benzalo alk.
 
Top