Oksidacinis piperino skilimas į piperonalą ozonolizės būdu

halohydrin

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2022
Messages
21
Reaction score
22
Points
3
Po didžiosios safrolo sausros atsirado daug kitų pirmtakų ir sintezės metodų. Tai vienas iš jų, prasidedantis nuo piperino (išgaunamo iš juodųjų pipirų). Asmeniškai aš tai laikau lengviausiu MDMA pirmtako šaltiniu. Tačiau produkte yra tam tikrų priemaišų ir kaip oksidatoriaus šaltinis naudojamas ozono generatorius, kuris naudoja daug elektros energijos.
Bendroji procedūra :
1, piperino tirpalas ruošiamas ištirpinant piperiną 5 % vandens tirpale acetone.
2, įjungiamas ozono generatorius ir srovė praleidžiama per 1 tirpalą.
3, Praėjus kelioms valandoms, ozono generatorius išjungiamas ir tirpalas 2 kartus ekstrahuojamas eteriu.
4, sujungti eteriniai ekstraktai išdžiovinami virš bevandenio NaSO4 ir eteris pašalinamas distiliuojant.
5, likęs aliejus sukietėja aušinant.

Svarbiausia reakcijos dalis yra reakcijos laikas. Galima naudoti didesnio efektyvumo ozono generatorių ir tolygų dujų burbuliatorių, kad reakcijos paviršius būtų didesnis.
Reakcijos trukmę lemia partijos dydis. Mažesnėms partijoms (apie 1 ~ 2 g piperino) leidau reakciją tęsti per naktį - apie 8 ~ 10 val. ir visas piperinas buvo paverstas (patikrinta TLC ir GC/MS). Reakcijos viduryje konversijos greičio netikrinau, todėl reakcija galėjo baigtis anksčiau.
Neturiu patirties su didesnėmis operacijomis, todėl negaliu nustatyti reakcijos trukmės. Tačiau esu įsitikinęs, kad dėl didesnio piperino kiekio reikės daugiau reakcijos laiko.

Produkto priemaišos yra skirtingi skilimo produktai skirtingose anglies jungtyse. Tačiau piperonas yra dominuojantis. - apie 80 %.
Atskyrimo procesas yra gana sudėtingas, nes priemaišų ir piperonalų tirpumas ir sudėtis yra panašūs. Padėtų frakcinė distiliacija arba tiksli kolonėlinė chromatografija.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Ozonolizė iš piperino į piperonalą, tai, ko aš ieškau, bet visiškai išsamiai, aš perskaičiau straipsnį sci im sure you too,
Ar atlikote reakciją? Ne teorija
Arba kitas būdas gauti piperonalą iš piperono rūgšties (oksidacija su kmno4 be kalio periodato)?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Naudoti daug elektros energijos? gal versti 100 kg piperino.
Manau, kad su 10 g per valandą generatoriumi įšvirkščiant deguonį galima gauti 50 g per valandą ozono. ir per 8 valandas galima suklavinti 500 g piperino
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Taip, jis veikia gerai, o galingas ozono generatorius yra raktas į tai, kad ši rutina būtų verta.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
aš tik noriu sužinoti, ar galima padaryti daugiau koncetrade , pavyzdžiui, 100 grm piperino 500ml, nes ..yra skausmas užpakalyje ar per didelis tirpiklio tūris naudoti.. arba mažiau 500 g 10 litrų acetono.
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Ar kas nors iš jūsų išbandė ozono generatorius vandeniui iš ali**press? Kai kurie iš jų teigia, kad jų našumas siekia 10 g/h.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
369
Reaction score
179
Points
43
YT yra vaizdo įrašas
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Nežinau, ar yra tas, kurį mačiau, ir galiausiai jis nenustatė, kokį junginį gavo.

 
View previous replies…

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
369
Reaction score
179
Points
43
jis tikrai paaiškina, ką gavo ir kiek ozono jis turėjo naudoti
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
tikriausiai jam reikia gryno O2 ir galingesnio O3 generatoriaus. Todėl ir prašau tų, kurie žada 10 g/h.

Beje, o3 reaguotų su N2 ir trukdytų procesui?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
369
Reaction score
179
Points
43
ar jūs apskritai supratote, ką jis sako vaizdo įraše
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Manau, kad po to, kai per metus susintetinau 2cb, alkilnitritus, kelis p2p kelius ir sėkmingai atlikau kelių rūšių alkaloidų ekstrakcijas, esu pajėgus suprasti vaizdo įraše pateiktą procesą. Matau, kad čia registruojasi daug žmonių, kurie nieko nesupranta apie chemiją, bet jei galite man atsakyti apie mano konkrečias tariamas priežastis, kodėl jis vos gauna piperonal pėdsakus, man nereikia gaišti savo laiko duodamas paaiškinimus, ką ar ne ką suprasti.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
369
Reaction score
179
Points
43
Vaizdo įraše jis pažodžiui sako, kur jis klysta
 

arundo

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Na, turėsiu dar kartą peržiūrėti, nes mačiau prieš kelias savaites ir prisimenu tik tiek, kad jis nežinojo tikslios priežasties ir turėjo kreiptis į ką nors, kas analizuoja gautą junginį.
 
Top