P2p distiliavimo pajamos man skauda širdį! ! Reikia didelio eksperto pagalbos! !

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
džentelmenai,

distiliuodamas P2P patyriau baisių nuostolių.

Iš 500mlp2p gaunama 200ml gryno p2p.

Tokie pelnai man skauda širdį!

Aš sukonstravau distiliatorių - slėginę viryklę, kuri verda aukštoje temperatūroje, kad susidarytų garai.

Distiliavimo butelį įdėkite į elektrinį kaitinimo gaubtą ir įjunkite kaitinimo gaubtą iki maždaug 130 °C temperatūros.

Kai garai pateks į kondensatoriaus vamzdelį ir pradės aušti, pasukite slėginę viryklę žemyn, kad reguliuotumėte garų dydį. Jei laikysite aukštą, intensyvūs garai greitai užpildys priėmimo butelį.

Pirmuosiuose dviejuose distiliavimo proceso metu gautuose buteliuose yra didžioji dalis p2p.

Vėlesniuose distiliato buteliuose jo yra labai mažai. Įpylus natrio chlorido tirpalo, iš maždaug 2 litrų distiliato gauta 20 ml p2p.
Distiliavimo kolboje išgaravus vandeniui ir toliau kaitinant, gaunama tiršta karamelinė masė.

Antrą kartą bandžiau įpilti vandens, kad distiliacija būtų tęsiama, tačiau kondensavosi tik distiliuotas vanduo.

Dabar turiu keletą klausimų:

1: Kai garai pradeda kondensuotis, ar slėginė viryklė ir toliau turi būti įjungta ant didelės ugnies, ar sumažinti kaitinimą?

2: Ar reikia įjungti distiliavimo butelio elektrinį kaitinimo apvalkalą? O gal jam tereikia garų iš slėginės viryklės, kad būtų baigtas kaitinimas?

3: Kai vandens distiliavimo butelyje sumažėja, ar reikia įpilti distiliuoto vandens, kad distiliavimas būtų tęsiamas? Ar įpilti kalio karbonato tirpalo?

Ar dar ką nors darau ne taip?

Pone, prašau, padėkite man!

Labai ačiū! !
 

Attachments

  • yYdHxlzOpP.jpg
    yYdHxlzOpP.jpg
    4 MB · Views: 35

qwe111

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2024
Messages
65
Reaction score
5
Points
8
Po distiliavimo distiliavimo kolboje esantis mišinys vis dar atrodo aliejingas. Atvėsus dugne pasirodys keletas kristalų. Ar tokiame mišinyje taip pat yra p2p?
Ar yra būdas išgauti p2p ir vėl jį distiliuoti?

Žinau, kad mano klausimas kvailas! Mano šalis ir mano anglų kalbos lygis! Dėl to negaliu paklausti daugiau informacijos.

Prašau, padėkite man! !
Labai labai ačiū! !
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Taip pat galima naudoti natrio karbonato tirpalą. Į nedidelę kolbą įdėkite nešvarų P2P ir natrio karbonatą ir kaitinkite, kol užvirs. Jei kita garo siųstuvo kolba yra didesnė už jūsų P2P kolbą, turite naudoti distiliuotą vandenį ir kaitinti jį iki 105 laipsnių (palaikyti temperatūrą), kol įsitikinsite, kad ištekantis skystis nėra riebus. Tai labai paprasta, bet užima per daug laiko.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
galiu pasakyti jums tašką su laiko sąnaudomis iš pirmų rankų, aš taip pat šiuo metu darau garų distiliaciją po reakcijos iš BMK. Be srovės šaltinio.
Dabar jis yra ant šildymo apie 48h ir maždaug prieš 1h matau drumstą baltą garų srautą kondensatoriuje, surinkimo kolboje.
Iš pradžių jis plūduriuoja paviršiuje, o paskui nusileidžia į dugną, kur yra didelis gumulas, kuris susigeria.
šviečiant į jį žibintuvėliu, jis yra šiek tiek geltonas su neoninės žalios spalvos atspalviu.
Kitą kartą vertėtų turėti srovės šaltinį.
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
1. Taip ir ne reguliuokite garinimo greitį pagal distiliavimo kolboje esantį kiekį.
2. taip ir taip, jis turi būti įjungtas
3. atsakymas 1
Į distiliavimo kolbą įpilkite verdančių akmenų . natrio karbonato tirpalas turi būti pilamas į P2P, o ne į garintuvą
Jei tai nepadeda, pabandykite distiliuoti vakuume
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Manau, kad žinau problemos šaltinį, tiksliau, kartą dėl savo kvailumo praradau visus savo p2p. Galbūt ir jūs pasielgėte taip pat kvailai.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Nepadarykite to taip įdomiai, kad būtų ? Ačiū už paramą !
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Atsiprašau, kad ne visai supratau, ką turėjote omenyje. Man veikia Murfio dėsniai, pažangą dariau darydamas ir suprasdamas visas klaidas prieš ką nors darydamas.
 

Honeymoon302@

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 10, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Kaip jūs jį praradote? ir ką galiu gauti?
Aš esu iš Indijos
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Dėl didelio garų slėgio (slėgio svyravimų ir pan.) pagrindinė kolba ir imtuvas taip pat sunaikino kolboje distiliuotą p2p. Kad vėl nedaryčiau tos pačios kvailystės, kelis kartus pridėjau vožtuvą garų slėgiui reguliuoti ir pabėgimo buteliuką. kol visiškai išmoksite.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nepridėkite jokio pagrindo P2P.
Distiliavimo kolboje visada turi būti vandens, niekada neleiskite jai išdžiūti.
 
Top