Panikos ir seziure jausmas vartojant pakaitinius katinonus

Whatabeautifulife

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 16, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Pirmiausia aš nepiktnaudžiauju stimuliatoriais, tai bus apie 2 medžiagas a-PiHP ir NEP, tai yra mano laiko ir dozavimo duomenys, visa tai maždaug per 3 mėnesius

Neturiu jokių rimtų sveikatos problemų ar man diagnozuota kas nors rimto, tačiau mano tėtis mirė nuo diabeto

asmeniškai vartoju kratomą su sirupu nuo kosulio, kurio sudėtyje yra arba DPH, arba Chlofeniramino melato, žinau, kad keistai skamba vartoti kratomą su sirupu nuo kosulio, bet taip mano šalyje jį vartoja, su įprastu vaisių sirupu man skauda galvą ir pykina

Pirmą kartą vartojant a-PiHP 50 mg per burną jaučiu euforiją

antrą kartą a-PiHP 50 mg oral pajutau euforiją, o po to, suleidus naują dozę, pajutau šiek tiek nemalonaus pojūčio, bet labai švelnaus, jis kaskart stiprėjo.

3-ią kartą NEP 50 per burną ir 30 mg į tiesiąją žarną pajutau tik pirmą kartą, o pakartotinė dozė sukėlė didesnį nemalonumą nei praėjusį kartą.

4 kartas, 5 kartas, 6 kartas visi ėjo su dviem dozėmis, bet po 3 karto visai jokios euforijos tik šios
Simptomai
nerimas
panikos priepuoliai
jausmas, kad tuoj ištiks priepuolis
drebulys
lengvas širdies plakimas
lengvas pykinimas
krūtinės spaudimas (retai)
Dešiniojo peties skausmas, bet ne skausmingas , o toks, tarsi gyvenant su svarmenimis, ir jis yra skausmingas ir pavargęs.
alpimo jausmas ir jausmas, kad sukiesi ir griūni, kaip kai kikenti dėl nepakankamo miego


nesvarbu, kiek kartų bandau, nepriklausomai nuo ROA, man nėra jokios euforijos laimingų jausmų tik šie simptomai

Ar kas nors ką nors apie tai žino?

Ar turėčiau pabandyti pakeisti amfetaminus, pavyzdžiui, 3-MMA? Ar tai padėtų atsikratyti problemų?

P.S. Aš esu neprofesionalas, o ne chemikas ar apskritai kas nors, kas susiję su mokslu.
P.S.2 visi buvo ne bunkeris ir atėjo iš labai patikimo pardavėjo
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
218
Reaction score
224
Points
43
Sveikinimai: "Sveikinimai. Nurodytas dozes galima laikyti didelėmis, o NEP atveju - net sunkiomis. Atsižvelgiant į Kratom vartojimą, gali būti, kad turite tam tikrą kryžminę toleranciją, tačiau nemanau, kad ji pasiekia tokį laipsnį, dėl kurio reikėtų vartoti tokias dozes. Atsižvelgiant į tai, kad pažymėjote, jog nepiktnaudžiaujate stimuliatoriais. Pabandykite sumažinti dozes ir pradėkite, pavyzdžiui, nuo 10-15 mg.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Dopaminerginiai stimuliatoriai yra žinomi kaip sukeliantys nerimą, o pirrovaleronai (mdpv, a-pihp, apvp ir kt.) - dar labiau. Tiesą sakant, rekomenduočiau pereiti prie kitų stimuliantų.
 
Top