PCPy problemos

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, paskelbiau apie tai vespiaryje ir reddit ir nesulaukiau jokios pagalbos. Tai yra kopija ir įklijuota iš reddit įrašo. Nežinau, ar ko nors nepastebiu, bet šiuo metu mokėsiu už pagalbą.

PyCC tarpinis produktas gaminamas bisulfito metodu, kristalizuojasi per naktį šaldytuve ir lydosi apie 27c, kuris yra pakankamai artimas literatūrinei vertei.

Grignardo reagentas gaminamas naudojant reagentinį bromobenzeną ir džiovintą thf, jis taip pat skyla pridėjus vandens.

Į thf tirpale esantį grignardo reagentą lašiniu būdu lašinamas PyCC, dėl to susidaro burbuliukai, o po to 3 valandas palaikomas refliuksas. Šiuo metu viskas atrodo gerai, bet aš jau 3 kartus bandžiau šią kvailystę ir negaliu gauti jokio produkto.

Iš amonio chlorido ir vandens padaromas gesinimo mišinys, reakcijos mišinys lašinamas lašeliniu būdu, todėl susidaro, kaip spėju, magnio druskų, kurios ištirpsta, kai dar kartą įpilama amonio chlorido ir vandens.

Skaidrus, šiek tiek šarminis mišinys du kartus ekstrahuojamas toluenu, o po to pridedamas koncentruoto hcl kiekis, lygus numatytam produkto kiekiui. Azeotropinė distiliacija atliekama tol, kol lieka tik geltonas tolueno gumulas, o tai, kas šiek tiek kristalizuojasi pridėjus acetono, yra neaktyvu.

Kurioje savo darbo vietoje aš klystu? Ar prieš azeotropinę distiliaciją reikia atlikti rūgštinį bazavimą? Esu 99 % įsitikinęs, kad problema kyla dėl šio metodo, nes visi ankstesni etapai ir reagentai veikia taip, kaip tikėtasi. Neturiu hbr ir vienintelis dalykas, kurį galiu išbandyti, yra gesinti mišinį ne amonio chloridu, o hcl.

Redagavimas: nežinau, ar tai svarbu, bet nieko iš to nebuvo daroma ant ledo, PyCC buvo pridėta į grignardą po to, kai visas magnis buvo ištirpintas ir nuimtas nuo karščio. Į gesinimo tirpalą jis buvo pridėtas po to, kai po 3 valandų refliukso buvo 15 minučių palaikytas kambario temperatūroje. Tačiau nei vieną kartą nebuvo jokios beprotiškos reakcijos, todėl nematau reikalo tai daryti ant ledo

Redaguoti redaguoti: kitą kartą, įdėti į šaldiklį valandą prieš grūdinimą, kuris buvo atliktas tik su ledu ir amonio chlorido. Padaryta dar labiau bazinė su praskiestu naoh ir ekstrahuota toluenu. Dean stark, o ne distiliavimo dabar, thf atėjo pirmas ir dabar laukia, kol hcl turi būti ištrauktas. Vis dar esu atviras bet kokiems pasiūlymams

Redaguoti redaguoti redaguoti: neturi nieko bendro su ledo temperatūra. Vis dar fucking nieko
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Po savaitės kasdienių nesėkmių ir visų įmanomų šaltinių šukavimo man įstrigo ši viena citata iš vespiarijaus: "Ankstesnėje reakcijoje pastebėjau kristalinį šalutinį produktą (kuris iš tikrųjų buvo pagrindinis produktas), kuris tirpsta vandeninėje rūgštyje, bet blogai eteryje ir švariai lydosi 204-206 °C temperatūroje. Galbūt tai yra grignardo pridėtinis produktas prie nitrilo grupės, benzoilcikloheksilpirolidino, tačiau neturiu etaloninės lydymosi temperatūros." Taigi tai verčia mane manyti, kad yra kažkokios specialios reakcijos sąlygos, kurių aš nesilaikau, tačiau man nepavyko nieko rasti apie šį pridėtinį produktą, susidariusį iš nitrilo ir grignardo. Ieškant bruilantų reakcijos taip pat nėra minimas joks adityvinis junginys. Tačiau man prastai sekasi ieškoti literatūros, todėl bet kas, galintis suteikti kokių nors žinių šiuo klausimu, būtų labai dėkingas.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Kaip galime padėti, jei nenurodėte, kokių tiksliai metodų laikotės, taip pat ir nitrilo.
Kiek žinau, bisulfito metodas dažnai būna nevykęs, turėtumėte naudoti geros kokybės cianido druską.
Ar paėmėte bent 3 molinį grignardo perteklių? Ar esate tikri, kad jis nėra "miręs" prieš rxn?
Grūdinti reikėtų smulkintu ledu, amonio chloridu IR AMONIO HIDROKSIDU (amoniako tirpalu vandenyje).
Taip pat turėtumėte žinoti, kad dalis HCN vis tiek išsiskirs. Ar pajutote jo kvapą?
Arba hidrobromido druską galima kristalizuoti šaldiklyje, tačiau tokiu atveju išsiskirs dar daugiau HCN.
Hidrochlorido druska greičiausiai nesikristalizuos, nes yra per daug tirpi.
Bet kokiu atveju liko per daug klausimų, kad būtų galima pateikti gerą atsakymą.
Tikiuosi, kad nesate chemikas naujokas, kad pradėtumėte tokias sintezes.
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Maniau, kad bisulfitų metodas yra visuotinai žinomas, nes būtent jį savo 1965 m. straipsnyje naudojo Maddoxas. Bet šiaip ar taip, jis paimtas iš čia


Viskas buvo atlikta taip pat, tik mažesniu mastu, t. y. tik 2 kartus viršijant grignardo ir PyCC kiekį.

Jokio hcn kvapo nesijautė, nes viskas buvo atliekama garų gaubte.

Kodėl sakote, kad bisulfito metodas nėra toks geras? Dabar, kai apie tai pagalvoju, vienintelis kartas, kai gavau produktą iš šio metodo, buvo tada, kai naudojau NaCN...
 

fuckdissos

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 18, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Negaliu suprasti, kaip redaguoti, todėl atsiprašau už dvigubą įrašą.

Kalbant apie negyvą grignardą, nemanau, kad jis yra negyvas, nes tarp jo ir PyCC thf tirpalo visada vyksta reakcija. PyCC ištirpinti buvo naudojamas ir toluenas. Jei jis būtų negyvas, reakcijos neturėtų būti, o jį pridėjus į vandenį taip pat atsiranda reakcija.

Porą kartų bandžiau naudoti amonio tirpalą, bet jis nepadėjo. Bandžiau su praskiestu hbr, kurį per naktį laikiau šaldiklyje, ir jokių nuosėdų nesusidarė. Tačiau neradau jokių šios hbr druskos tirpumo duomenų, o išgarinus nedidelį kiekį tirpalo gaunami tokie patys neaktyvūs milteliai kaip ir anksčiau
 
Top