PGP raktų bazė

ney10

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Labas vakaras visiems.

šiuo metu ieškau informacijos apie PGP, tiksliau, apie informacijos paiešką per "raktų bazę". Neseniai diskutavau su labai įdomiais žmonėmis, kurie sugebėjo identifikuoti el. pašto adresą vien iš PGP pirštų atspaudų. Tyrimams atlikti jie naudojo raktų bazę, kurioje pateikiami PGP pirštų atspaudai.

Tačiau man ši "raktų bazės" sąvoka nėra gerai žinoma. Ar kas nors galėtų man paaiškinti, kaip tiksliai ji veikia? Kokie šio informacijos paieškos metodo privalumai ir apribojimai?

Jei turite "keybase" pavyzdžių arba šaltinių, kuriuos galėtumėte man rekomenduoti, kad sužinočiau daugiau, būčiau labai dėkingas.

Iš anksto dėkoju už pagalbą ir patarimus.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Kurdami PGP raktą, jei norite, į jį galite įtraukti savo el. pašto adresą. Taip pat galite įkelti savo viešuosius raktus į viešąjį raktų serverį.

Jūs nediskutavote su įdomiais žmonėmis, atliekančiais "mokslinius tyrimus". Tai yra įprastos pgp funkcijos. Ar nesinaudojote GnuPG? Tiesiog perskaitykite vadovą.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Labai bloga idėja yra a) pridėti laišką su PGP raktu ir b) įkelti jį į viešą serverį.

Turiu omenyje, ar norite, kad jis būtų slaptas, ar ne?
 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
77
Reaction score
46
Points
18
Kiekvienas, kuris žino, kaip veikia pgp, gali tai padaryti... ir tai tikrai labai labai kvaila idėja, kad prijungti jums paštą prie savo rakto..
 
Top