PH bmk ??? Pagrindiniai žodžiai?

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki visi:D
Norėčiau paklausti, koks ph turėtų būti Bmk po bazifikacijos...???? Ar tai didina YELD???? kai kurie žmonės tiesiog praleidžia šį žingsnį. Kokį skirtumą jis daro??? Aš naudoju leuckart wallach metodą:( be įspūdingų yeldų:(
Ar didelis ph bmk padidintų mano rezultatus????
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
BMK 5449 jau yra saponifikuota sakykime, kad tai jau yra natrio druska, ir dėl esančių bazės likučių ji turėtų būti labai šarminė vandenyje. Taigi bet kokio pagrindo, pavyzdžiui, NaOH, pridėjimas į jį yra visiška nesąmonė.
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Supratau, kad nenurodžiau, ką bmk... bmk sintetinamas iš vieno iš pirmtakų, pavyzdžiui, apaan. Taigi koks skirtumas, ar vartoti kaip tiesiai leuckart-valach ar basifikuoti ir tada leuckart-valach. Jei reikia Basify, tai koks ph Bmk turėtų būti Basif?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Visiems dešimtims skirtingų "BMK" variantų nėra visuotinai galiojančio atsakymo. BMK, kas anksčiau buvo kitas fenilacetono, P2P, pavadinimas, naujojoje kinų kalboje reiškia tiesiog "tiesioginis P2P pirmtakas". Ir yra daugybė galimybių
 

sumof666

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 29, 2024
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Gerai :D pabandykime kitaip...
Aš ruošiu savo ketoną iš apaan... ph po šio žingsnio yra mažas. ŠIUO METU KAI KURIE CHEMIKAI BAZUOJA BMK, KAD PAKELTŲ PH, O KAI KURIE JĮ NAUDOJA IŠ KARTO.
[Jei pažiūrėsite į tą pdf, kurį sudarė nl policija apie apaano konversiją, pamatysite, kad tai buvo paminėta].
Mano klausimas buvo, kokią įtaką Leuckart Wallach reakcijai turi bmk ph???? Aš nesukuriu savo bazinio ir prieš švaistydamas kaustiką verčiau paklausiu, ar verta.
 
Top