Fiksuoti chemikalus

lokozombo

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 20, 2023
Messages
11
Reaction score
4
Points
3
ką manote apie thikal ir phikal knygas? Kas nors naudojo? Susidomėjusiems skelbiu nuorodą į pdf
https://erowid.org/library/books_online/pihkal/pihkal_print.txt
https://www.thevespiary.org/rhodium/Rhodium/hive/hiveboard/picproxie_docs/000532880-Alexander_Shulgin_and_Ann_Shulgin_-_TiHKAL.pdf
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Ačiū geram ponui.
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Tai tikrai nėra patys paprasčiausi receptai, tačiau bet kokiu atveju juos privalo perskaityti kiekvienas psichochemikas.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Šios knygos yra klasikinės. Turiu jas abi popierine versija, taip pat "Total Synthesis I ir II".
Taip visi, kurie taip skuba atlikti reikalus, ieško recepto, šablono trumpinio, pažeidimo. Žmogų galiausiai palaimins sėkmė, bet niekada nereikėtų ja pasikliauti, kad pragyventum, o ką jau kalbėti apie tai, kad pataikytum į gyvenimą keičiančią galimybę ir pakeltum koją gyvenime. Reikia suprasti, kad naudingąją sėkmę galime užauginti, ji nutinka, kai susitinka pasiruošimas ir galimybė. Visokių galimybių pasitaiko, bet jei žmogus nėra pasiruošęs, jis nieko iš jos nepasinaudos, jos net neatpažins ir skųsis, kad sėkmė niekada neatsigręš į jo pusę.

Ši mintis man primena Abe'o Linkolno citatą:

"Duokite man šešias valandas nukirsti medį, o aš pirmas keturias praleisiu galandindamas kirvį".

Bet kokiu atveju, ar dar gyvos senosios avilio bitės? Čia yra naujas dalykas, a? Ilgai užtruko, kol jie susitvarkė, bet nuo to laiko, kai avilys išnyko ore, jokia kita svetainė nesijautė kaip namai, vienijanti gero lygio diskusijas, padoriai organizuota, palaikoma ekspertų, pateikiančių aktualią informaciją ir auganti.

BB, We salute you!
(sakydamas "mes" turiu omenyje minią, kuri tik sutinka. Ne žmones, kurie klysta)
 
Top