Tablečių presai ir antspaudai

topdon223

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ei, visiškai naujas šioje svetainėje ir tikiuosi, kad galėčiau gauti naudingos pagalbos.

Noriu įkurti savo XTC tablečių organizaciją, bet neįsivaizduoju, nuo ko pradėti. Man reikia įsigyti padorų tablečių presą, kuris vienu metu galėtų gaminti maždaug 2-3 tūkst. tablečių partijas, antspaudą (neįsivaizduoju, iš kur galėčiau jų gauti) ir tablečių segtuvą. Atlikau tyrimus apie presavimą ir atrodo, kad galiu tiesiog naudoti kukurūzų krakmolą ir pjaustymo agentą, pavyzdžiui, speed arba benzokainą, kaip papildomą užpildą, kad tabletės išliktų kietos ir sunaudočiau mažiau MDMA (prašau, pataisykite mane, jei klystu).
Jei kas nors gali man nurodyti teisingą kryptį, kur galėčiau gauti šiai operacijai tinkamą tablečių presą, kad jo nepažymėtų ar nesusekėtų su federaliniais pareigūnais dirbanti įmonė, ir kur turėčiau jį užsisakyti. Taip pat tablečių antspaudą tablečių formai ir rišamąją medžiagą, kad tabletės liktų tabletėmis (aišku).
Laukiu jūsų atsakymų!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Last edited by a moderator:

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Rekomenduočiau jums įsigyti tablečių presą (TDP5 ir kt.) iš alibaba. Jie jį parduoda. Tiesiog siųskite jį dalimis, pavyzdžiui, 2-3 skirtingomis pakuotėmis, nesurinktą ir nekils jokių įtarimų. Kinijos pardavėjai nesukels jums jokių problemų.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
ar turite idėjų, kaip gaminamos tokios dvigubos spalvos tabletės, kokias turėjo olandų meistrai?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Jei norite suteikti tabletėms skirtingą spalvą kiekvienoje pusėje, galite tiesiog užtepti ant tablečių farmacinę glazūrą: šelako tirpalą etilo alkoholyje su dažikliu.
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
kokia nors priežastis, kodėl joks kitas gamintojas nebegamina tokių pačių Q šokių tablečių? atrodo, kad jos kainuoja brangiau
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Manau, kad tai rinkodaros triukas, kad prekės ženklą būtų sunku padirbti. Bet kokiu atveju dvispalvių tablečių gamybai reikia daugiau išteklių nei vienspalvių. Tačiau tai visiškai įmanoma. Kai išskaidėte, ar "Q Dance" viduje spalva buvo vienspalvė, ar dvispalvė?
 

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Ar turite kokių nors pasiūlymų dėl tobulų planšetų ?
 

Burrissah

Don't buy from me
New Member
Joined
May 4, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Daug laiko ir pastangų - tai viskas, ką galiu pasakyti. Susidursite su daugybe problemų! Bet visa tai - geras mokymosi procesas. Jums teks koreguoti užpildus, rišamąsias medžiagas ir tekėjimo agentus. Mano atveju didelį vaidmenį suvaidino kambario temperatūra ir drėgmė. Pigiau, jei patys pasigaminsite rišiklį su visomis sudedamosiomis dalimis. Priešingu atveju galiu patvirtinti ir labai garantuoti už firmapress . Jį galite nusipirkti iš lfa. Jame yra viskas, ko jums reikia, ir visos tekėjimo medžiagos bei kietikliai, kurių reikės jūsų tabletėms. Aš čia tik naujokas, bet taip, tai yra tai, apie ką turiu nemažai informacijos. Jauskitės laisvai ir rašykite man, mielai padėsiu, kuo galėsiu.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kalcio stearatas kaip tekinimo medžiaga (<3 % viso kiekio). Mikrokristalinė celiuliozė kaip rišamoji medžiaga. Sėkmei užtikrinti svarbiausia, kad visos medžiagos (tekėjimo medžiaga, rišamoji medžiaga, dažiklis, pagrindinis produktas) būtų to paties dydžio granulių arba kristalų pavidalo. Tada tabletes bus lengva įspausti.
 
Top