PRAŠOME PAGALBOS! Klausimai apie vandens vonią ir rotovapą...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ei, vaikinai,
Ruošiuosi atlikti sintezę (šiuo metu laukiu pagrindinio reagento), o sintezėje reikia ir vandens vonelės, ir rotovapo.
Taigi, kad į mano situaciją būtų pažvelgta iš perspektyvos, svarbu pasakyti, kad chemijos mokausi kaip hobio ir negaminu dalykų kitiems žmonėms, išskyrus save!
Gerai, taigi, pirma, vandens vonia skirta tirpikliams šalinti ar palaikyti tam tikrą temperatūrą? Ar ir viena, ir kita? Arba nei viena, nei kita?
Antra, čia rašoma, kad RM reikia įdėti į rotovapą ir pašalinti tirpiklį - kadangi esu chemikas mėgėjas, akivaizdu, kad neturiu rotovapo, ir man prireiktų labai daug, kad jį įsigyčiau.
Suprantu, kodėl tai būtų nepaprastai naudinga, tačiau man buvo smalsu, ar galiu tiesiog vakuume pašalinti tirpiklį, kad nepakenktų vertingam, bet gana trapiam junginiui, kurį ką tik sukūriau.
Suprantu, kad tai nėra nustatytas ir pamirštamas būdas, tiesiog erzina, kad turėsiu jį stebėti.
Ar kas nors gali skirti laiko paaiškinti? Atsiprašau, jei tai labai elementarūs klausimai ir niekas manęs nelaiko rimtu, turint omenyje, kad mokausi pats ir turiu labai ribotą biudžetą!
O taip pat, ar kas nors gali rekomenduoti gana padorų rotacinį venų vakuuminį siurblį, kurį verta pirkti, kad būtų galima paleisti reakcijas? Aš esu Jungtinėje Karalystėje, bet dėl to, kad mes visi viską perkame iš Kinijos, galima teikti pasiūlymus. Tačiau anksčiau nusipirkau vieną, nesupratau, kad jis yra kvailas, be alyvos, ir jo negalima palikti įjungto ilgam, todėl jis naudojamas kaip mano filtravimo siurblys, o ne naudojamas RXN.
Žinau, kad daug prašau šiuo pranešimu, bet tikrai bet kokia pagalba būtų labai dėkinga!
Linkėjimai
RR
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Ei,

Vandens vonia naudojama tik kaip priemonė tolygiai ir iki tam tikros temperatūros pašildyti stiklinius indus. Be abejo, yra ir kitų būdų, kaip tai padaryti, tačiau vandens vonią galima nesunkiai sukurti paprasčiausiai pastačius puodą ar karščiui atsparų stiklinį indą ant kaitvietės.

Rotavapas yra tik patogus būdas pašalinti tirpiklius iš reakcijos mišinio, tačiau niekada nebūtinas, o vakuuminės distiliacijos įrenginys daugeliu atžvilgių yra dar geresnis variantas. Magnetinis maišymas arba virimo drožlės pagerins procesą ir gali būti net visiškai būtinos, priklausomai nuo to, ką norite distiliuoti.

Yra pigių ir gana tylių vakuuminių siurblių be alyvos, kurie gali veikti ilgą laiką, tačiau jie nesukurs labai stipraus vakuumo.

Vakuuminiai siurbliai, skirti tikrai mažam slėgiui, yra arba gana brangūs, arba labai garsūs.

Jei turite vandens čiaupą su geru slėgiu, tuomet Venturi vakuumo adapteris gali būti geras pasirinkimas, jis turi daug privalumų ir vakuumas bus pakankamai stiprus daugeliui poreikių.

Priklausomai nuo to, kokį junginį bandote distiliuoti, dar vienas geras pasirinkimas gali būti distiliavimas garais. Nors tai gana lėtas procesas, tačiau, atsižvelgiant į įvairius veiksnius, produktas gali būti daug grynesnis.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Įdomu ir labai ačiū už atsakymą. Aš iš esmės tai, ką maniau, taip - deja, man reikia siurblio, kad distiliavimo, nes turiu būti iš ne naftos, kurie gali veikti tik lėtai.
taip, aš galvojau apie aspiratorių, bet nebuvau tikras, kiek jis sumažins virimo temperatūrą - bėda ta, kad turiu arba vandens siurblį, su kuriuo galėčiau jį naudoti, arba virtuvės kriauklės čiaupą, prie kurio jis nebūtų prijungtas....
Triukšmas, aš tikrai neprieštarauja tbh, aš tiesiog naudoti metodą nutildyti auginimo ventiliatoriai siurblio, jei kas nors dejuoja - sąžiningai mano kaimynai yra pripratę, kad aš veikia elektriniai pjūklai ir šūdas gana dažnai! Aš esu šiek tiek pamišęs ir turiu daugybę pomėgių!!
Ar galiu čia sakyti, ką bandau padaryti? Nenorėjau to rašyti pavadinime, nes, tiesą sakant, yra daugybė junginių, kuriuos ketinu gaminti, bet galiu pasakyti, kad mano pirmtakas yra triptaminas.
Nežinau, ar būtina vakuuminė distiliacija, bet žinau, kad kalbant apie triptaminus būtų geriau ne vakuuminė.....
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Aspiratorių galite paleisti vandens siurbliu, jei tik jo slėgis yra pakankamas, ir turėtumėte naudoti didelį vandens rezervuarą ir (arba) retkarčiais keisti vandenį... Arba jį atšaldyti. Kadangi maksimalus vakuumo slėgis priklausys nuo vandens temperatūros. Taip pat visada galite įsigyti adapterį savo čiaupui. Kol vandens slėgis bus tinkamas, tol vakuumas bus pakankamai stiprus beveik bet kokiai distiliacijai.

Turiu 800 eurų kainuojantį profesionalų laboratorinį vakuuminį siurblį ir, tiesą sakant, beveik niekada jo nenaudoju, nes jis juokingai garsus. Įdėjau jį į "pasidaryk pats" tylią dėžutę ir pakabinau guminiais žiedais, bet vis tiek... Aš naudoju "Prima Klima" ištraukiamąjį ventiliatorių savo garų gaubtui ir jis veikia beveik 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, ir tai man visiškai netrukdo...

Vandens aspiratorius taip pat turi privalumą, nes neišeina dujos, pavyzdžiui, mažai verdantys tirpikliai, nereikia šalčio gaudyklės.

Esu tikras, kad čia leidžiama naudoti beveik visas medžiagas, todėl nesijaudinkite ;)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Aha, gerai, tada šaunu. Tokiu atveju net turiu jums papildomų klausimų.
pirma, ačiū, kad atvėrėte man akis į tai, kad vandens temperatūra, taip pat srautas turi įtakos aspiratoriaus traukiamam vakuumui - tai tikrai įdomu.
Tiesą sakant, aš visada į savo siurblio puodą pridedu ledo, nes tai yra toks mažas vandens tūris, kuriame aš jį naudoju - aš paprastai turiu arba ledo, arba bent jau ledo stiklainius (kaip aš vadinu stiklainius su vandeniu, įdėtus į šaldiklį), o į vandenį įberiu druskos 🧂.
Taigi, be kitų pirminių aminų, bandau pasigaminti DMT. Žinau, kad vakuumas nėra būtinas, bet turiu vieną klausimą dėl DMT sintezatoriaus.
Noriu vadovautis "hamiltono vyruko su trimis akimis" metodu, pagal kurį STAB reikia gaminti vietoje.
Suprantu, kad visa tai rxn ir puiku, egzoterminis ir taip pat reikia laikyti ace vonioje bet kuriuo atveju, todėl puikiai tinka mano poreikiams.
kas man įdomu, yra tai, kad "YouTube" vaizdo įrašo pabaigoje, jei ieškosite DMT sintezės ir pažvelgsite į jo vaikinų procesą, jis sako, kad pačioje pabaigoje - jis tada naudoja PH, kad manipuliuotų juo anagolous būdu, jei jūs darėte MHRB.
Dabar, ar tai reiškia, kad aš naudoju natrio hidroksidą, matydamas, kad jūsų padarytas pabūklas Situ yra rūgštinis?
Be to, turiu tik 3a mol seives, bet, kaip suprantu, kažkas kitas čia sakė, kad 3a veikia geriau.
Taip pat ketinu gaminti DET (iš tikrųjų mane labiau domina KITI dalykai nei DMT, kuriuos galiu pasigaminti iš triptamino) ir turiu šiek tiek alkoholio / acetaldehido (bet tikrai nedidelį kiekį!). Ieškokite Reddit DET SYNTH ir dar kartą Hamiltonas paskelbė pranešimą, kuriame iš esmės formaldehidą pakeičiate acetaldehidu ir gaunate DET? Ar tai teisinga? Gana tikri, kad jis sako, kad reikia naudoti tik NaBH4, nors....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Žmogau, kartais man atrodo, kad prisiėmiau per daug, bet tada pagalvoju, kad per 5-6 mėnesius išmokau visko, ir pagalvoju, kad galbūt verta pasilikti prie šio hobio.
mano pagrindinė problema yra galimybė gauti 1 kg minimalų užsakymą iš Kinijos!
Man pasisekė, kad kažkas man pardavė 500 g tripo iš HK už padorią kainą, palyginti su puse rakto 3,4,5-tmobos arba 2,5-dmbos, kad pagamintų įdomių fenetilaminų, bet tada reikia ir nitro...
Dieve, viskas labai ilgai,,,..,YET ADDICTIVE AS F.
Aš tiesiog bandau mesti narkotikus, bet chemija man padeda tai padaryti, o tai šiek tiek prieštarauja logikai!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Vertinu, kad tie siurbliai gali būti garsūs AS FUCK tho! Aš irgi gyvenu bute!! Galbūt aspiratorius yra būdas eiti. Ar jie gamina kokius nors gal guminius keitiklius ar ką nors panašaus, kas apvyniojama aplink kriauklės tipo čiaupą, o ne tokį, kokį turėjome chemijos laboratorijoje mokykloje... žinote, tokį, kuris atrodo kaip bet kokio dujų ar vandens įleidimo angos ant stiklinių indų?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Darau prielaidą, kad galingesnis vandens siurblys = didesnis slėgis taip pat, jei ledinu vandenį? Visada galiu rasti didesnį kubilą minėtam vandeniui laikyti, o tai reiškia daugiau vandens ir mažiau šilumos
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Velnias, kodėl taip anksti nusipirkau šalčio gaudyklę! Haha Spėju, kad galiu jį naudoti su savo ne alyvos siurbliu po 20 min! Haha jk
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O taip pat ar galite man kai ką paaiškinti, nes šiek tiek susipainiojau dėl neigiamo slėgio matuoklių.
Žiūrėjau pootube vaizdo įrašą ir jame buvo sakoma, kad mažesnis skaičius = didesnis vakuumo lygis, bet IME didesnis skaičius (nes jis neigiamas) = didesnis vakuumas)))
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Fuck....im suprantu, kad man reikės daugiau DCE, o mano italų paslaugų teikėjas užsidarė (nors esu Jungtinėje Karalystėje)
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
O šūdas yeh, to ir norėjau paklausti. Iš kur žinai, kokį slėgį trauki ant aspiratoriaus?
 
Top