Question Pls Pagalba.. I fucked up (amfetaminas)

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Taigi dėl konteksto. Į polietileno kibirą įpyliau 550 ml savo aliejaus ir 1100 ml metanolio. Viską supylęs į jį, pridėjau gryno kofeino (apie 400 g) ir taip pat supyliau jį iš karto. Tada paėmiau šluotelę ir pradėjau beprotiškai maišyti ingredientus. Žinau, kad viskas buvo gana slaptai (turiu gerą įrangą su magnetine stikline ir pan. Bet ne ten)

Po to į ją įpyliau 50% sieros rūgšties (gavau tik 100 ml), įdėjau visus im.ten, nes nieko neatsitiko Ph nukrito nuo 10,40 iki 9,8 ir buvau tuščioje rūgštyje..
Taigi nusprendžiau supilti tirpalą į butelius ir laikyti šaldytuve, kol gausiu naujos rūgšties (šį kartą pavyko gauti 98 proc., bet vis tiek im pristatymas).

Mano klausimas. Ar aš viską taip stipriai sugadinau, kad turėčiau jį išmesti, ar įmanoma išgelbėti savo tirpalą naudojant tik daugiau rūgšties, kad jis būtų 6,7-7 ph.

Ar gali būti, kad kofeinas sulėtina rūgšties ir pagrindinių ingredientų reakciją? Nes pirmą kartą tai dariau be kofeino ir viskas pavyko neblogai (maža partija - 50 ml, o rūgšties gavau 30 ml).

Būtų puiku, jei kas nors galėtų paaiškinti mano klaidą.

Labai ačiū, vaikinai !
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Nesielkite taip, pirmiausia paimkite savo aliejų ir ištirpinkite jį 1:1 metanolyje arba acetone ir lašinkite sieros rūgštį, taip pat ištirpintą santykiu 1:5 acetone, lašinkite lašas po lašo nuolat maišydami, kol susidarys ph5-6 sulfatas, kai šis Filtruokite jį ir tada įpilkite pasirinkto kofeino. Jei jis sausas, galite įpilti metanolio iki tinkamos konsistencijos.
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Bro atrodo, kad kiekvienas turi skirtingą receptą jie sakė, kad jos Vetter įdėti kofeino prieš rūgšties lol mano klausimas yra, ar galiu reacue mano partiją ar ji yra fucked up. Mano idėja buvo nusipirkti 98 procentų sieros rūgšties ir pabandyti sumažinti ph.. Ar tai veikia?
 

bordello

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Ir daug vaikinų aukso man, kad ph turėtų būti 6,8-7 Iki 5 Amfetaminas ištirpsta jie sakė
 
Top