• Bem-vindo à seção Brasil do fórum. Lembre-se de que postar contatos (jabber, telegram, signal e outros) resultará em banimento permanente! Se você decidir comprar ou vender algo sem usar o escrow e perder dinheiro, não poderemos ajudá-lo.

Rio de Janeiro Nuo taško A iki taško B, jokių klausimų

mrhyde1889

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,
Dirbu su logistika Rio de Žaneiro metropolitene, Brazilijoje, nedideli kroviniai (iki 1 kubinio metro). Išskyrus žmonių krovinius (negyvus ar gyvus), galiu vežti bet ką, jokių klausimų nekyla, tik tie, kurie susiję su būtina priežiūra su medžiaga. Kelionės į kitas vietoves gali būti analizuojamos.
Ar kam nors čia reikalinga tokia paslauga?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Šaunuolis taip jūsų sakoma, kad viską, ką galite nusipirkti Brazilijoje, galite jiems pristatyti?

tokiu atveju man reikia 1000 litrų per mėnesį siųsti į JAV, ar galite su tuo susidoroti, kaip manote? CAS. 96-48-0?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
JEIGU tai iš tikrųjų taip būtų, tai būtų nepaprastai naudinga, BET TAIP PAT SKAITYKITE, MANAU, KAD TAI GALI BŪTI RYŠIUS ŽMOGUS IR NEREIKIA REKLAMUOTI TOKIŲ PASLAUGŲ, BET TAIP PAT SKAITYKITE, KAD MES TIKRAI DEBILIAI NUSIKALBAME
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Na, aš buvau pilnai su visu savo pelnu investavęs į daugiau produkto, kai jie sustabdė prekybą tuo, ko man reikėjo, dėl trimito, todėl man buvo įsukti mano pinigai. Bet turiu klientų sąrašą, sudarytą per 20 metų. Kodėl sakote, kad neįtikėtinai naudinga.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
būtų puikus papildymas bet kuriai organizacijai ar asmeniui šiuo klausimu. Tik nesu įpratęs pastebėti vienaragių atvirame lauke
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Gerai, aš nežinau, kokį garsą skleidžia vienaragis, bet galiu mums uždirbti daug pinigų, jei turite, ko man reikia. Kaip norėtumėte tęsti?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Voce fala portugese manau, kad kurį laiką gyvenau Guianijoje.
 
Top