• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Pagalbininkai

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ieškau savanorių, norinčių paremti logistikos plėtrą mūsų šalyje.
Reikalingi žmonės, kurie paimtų "mirusio lašo" siuntas, paliktų "mirusį lašą" ir siųstų nedidelius kiekius paštu / kurjeriu.
:)
Netrukus bus daugiau produktų - dalyvaujantys gali tikėtis atlygio, pagalbos chemijos srityje ir galimybės pasirinkti, "kas turėtų būti toliau" Jei norite dalyvauti misijoje, kuria siekiama palengvinti prieigą prie aukštos kokybės produkto, nes manote, kad taip turėtų būti, o tai, kokių produktų yra vietinėse rinkose, yra neverta - tuomet parašykite man
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
Bet jūsų šalyje 1 kg cmc kaina yra maža prekiautojas imti kur kaina yra maža forma jam nėra problemų kristalas yra rudai geltonas kaina turi būti maža. Jūs norite būti karaliumi, kaip matau
Tikėtis iki 20 metų kalėjime ir sutaupyti mažiau 50k € advokato maistui kalėjime. Gamyba, kontrabanda, dalyvavimas nusikalstamoje grupėje, mažiausiai 10 metų kalėjimo. Tokių laboratorijų jūsų šalyje kas mėnesį pagauna po kelias, nemanykite, kad būsite išimtis, kiekviena chemijos įmonė stebima, kai užsako didesnę cheminių medžiagų siuntą. Dvi dabar gali sekti jūsų telefoną ar įrenginį, kuriuo naudojatės. Kad pagamintumėte 6 kg, jums reikia 100 l stiklinio reaktoriaus. Kitas cmc kainuoja 300 € 100 g, tai kiek jūsų turėtų kainuoti, kad galėtumėte sumokėti žmonėms už mirtiną lašą ir siuntimą?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nereikia daryti didelio masto, tik koncepcija, kiti gali tęsti arba prisijungti ir daryti tą patį, kiekvienas gali rasti vietą, tada aš galiu išeiti, bet idėja veiks pati. Daugelis pple turi problemų dėl kokybės, todėl pats laikas, kai jie gali paimti dalį į savo rankas ir imtis savo sintezės, bet ne visi tai padarys, reikia ir kitų
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tai labai teisinga, ką Jūs pasakėte, kiek pamenu, buvo tas pats prieš 10 metų toje sergančioje šalyje, nemanau, kad pagerės, tikrai blogiausia dabar...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Jis nėra toks blogas, turi daug privalumų (chemijos teisė)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Žmogau patikėk manimi tuo metu, kai policininkai ir teisėsauga tikrina įstatymus / produktus / įrodymus ten Tu lauksi kalėjime rezultatų iki 9 mėnesių. be abejonės.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
skamba šiek tiek neįtikėtinai, bet taip viskas veikė, kai ten gyvenau. tikriausiai vis dar nėra didelių pokyčių. o kalėjimas Lenkijoje, palyginti su JK, nėra toks šaunus, JK kalėjimai, palyginti su lenkiškais, yra kaip mažo biudžeto atostogos.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly įstatymas pasikeitė, kad nėra neteisėta gaminti narkotikus dabar :)
pple nustojo auginti kanapes, vietoj to jie daro sinetinį, kuris taikomas cbd, urmu laboratorijos perka viename puslapyje ir policija tik stebi, kurie vaikinai vėl perka urmu abmount ir eina tiesiai sintetinti, kaip aš manau
produkto kokybė gatvėse negali būti prastesnė nei dabar. Svarbu tik kaina, nes niekas negali jos reguliuoti.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
in PL kartais nesvarbu, teisėta tai ar ne, Jūs vis tiek esate įtariamas, net kai esate eilinis nieko nedarantis civilis.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Slidus kelias toje ES dalyje. patikėkite manimi.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
jos todėl, kad vyriausybės negali padaryti narkotikų legalių, o įstatymas dėl to buvo labai geras, kad priverstų pple užsiimti sinteze, žr. lenkijoje, kurie sugauti. žmonės, kurie nusiperka 100 kg prekursoriaus ir 200 l metilamino ir, naudodamiesi internetu pirktomis instrukcijomis, gamina dideliu mastu, ir tik tokie žmonės buvo sugauti. Jie nemano, kad gali atlikti optimalų darbą, tirpiklius galima distiliuoti, o ne laikyti namuose, jie daro "laboratoriją", kanistrus galima išlydyti.
Produkto kokybė yra žemiausia, nes svarbi tik maža kaina. Įstatymas vis dar nėra pakankamai geras, kad jis baigtųsi, jei pažiūrėsite į tą pusę :)
, jis taip pat turi daug skylių, kurios yra galimos, kad žmonės galėtų gauti reagentų / tirpiklių.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. nepriimk to asmeniškai ar neteisingai, bet Tu išmanai statistiką ir teoriją, aš ir OP aukščiau tikriausiai žinome realybę, kokia ji yra...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Aš žinau, ką jūs abu turite omenyje
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
iš esmės Lenkija yra šiek tiek laukiniai Rytai, teisė yra teorija, tik teorija. tai šiek tiek panašu į bandymą įkurti savo verslą Pietų Amerikoje... ką dar galiu pasakyti, gal kiti poliai geriau paaiškins Jus ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Aš nesu nei vienas didelis :) Aš nesu egzistuojantis, palyginti su vaistų rinka Lenkijoje, ir tai niekada nepasikeis.. Viskas priklauso nuo to, ar rasite kitų, kurie galvoja taip pat, o jų nėra daug. Aš nesukūriau šio posto, kad pasiūlyčiau prisijungti prie didelio masto visos šalies opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Kad duočiau Jums šiek tiek užuominų, policija (namuose ir darbe) mane apiplėšė tik todėl, kad tikriausiai kažką turėjau. tas kažkas buvo 0,2 g žolės, niekada nieko nepardavinėjau ir negaminau, tik todėl, kad jie policininkai galėjo gauti balų ir premiją...
Žmogau, buvau suimtas kaip tikras gangsteris už nieką....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
ir pasisekė pačiam po poros dienų jie mane atleido, be jokių atsiprašymų ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Žinau, kaip tai kartais atrodo... Ką galiu jums pasakyti
Jie turėjo tam tikrą viziją galvoje ir ją įgyvendino.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
iš tiesų, būtent taip, todėl pažiūrėkite dabar apie tai, ką Jūs parašėte apie chemijos įstatymą, jis tiesiog taip neveikia...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Na, iš tikrųjų turėjau omenyje kai kuriuos konkrečius aspektus, bet galėjo būti daug blogiau, nei yra, ir tikriausiai bus pple, kurie gamina.
Teisės skyriuje apie chemiją ir amatus yra buissness oppurtunity mūsų šalyje.
 
Top