Kalio permanganatas (KMnO4) 4MMC sintezei

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Kadangi 4-metilpropiofenonas man nėra lengvai prieinamas, pradėjau domėtis. Radau seną straipsnį apie rodyklę "Erowid", kurioje KMnO4 buvo naudojamas gaminant tai, ką jie tiesiog vadino metkatinonais arba MCAT. Ribojantis veiksnys yra pseudoefedrino naudojimas.

Labai norėčiau rasti gryno pseudoefedrino šaltinį.

Bet kokiu atveju, kadangi kalio permanganato galima lengvai gauti, norėjau paklausti, ar kas nors turi žinių apie šį metodą?

Ačiū
 

downunder175

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Šią reakciją atlikau vieną ar du kartus prieš maždaug 25 metus , ir esu beveik tikras, kad ją gavau ir iš rodžio !!! Rodis sensta ! Tiesą sakant, jūsų produktas gali pasimesti didžiuliame vandens praskiedime, kurį turi turėti ši reakcija, tačiau ji veikia ir permanganatas lengvai gaunamas . Man pasirodė, kad metkatinono poveikis labai silpnas , tada vėlgi jis greičiausiai nebuvo iki galo sureagavęs ir vis tiek psedeo !!! Tai gera reakcija pradedantiesiems, bet sėkmės ieškant pseudoefedrino.
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
dėka.

Manau, kad atsakėte į klausimą, kurį iš tikrųjų uždaviau.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
1 kartas yra pamatyti jį wow .
pasigamino sau 4metilenopropiofenonas
 

Djdrama

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 28, 2023
Messages
25
Reaction score
6
Points
3
Niekas nebenori pardavinėti efedrino ar psseudoefedrino, net kinai bijo. Jei kas nors bando jums parduoti, tai gali būti sukčiai. Tiesiog pasigaminkite arba susintetinkite savo iš benzaldehido
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Joks tiekėjas Kinijoje negali tiekti efedrino ar pseudoefedrino, nes tai yra draudžiamas produktas, o jei gali tiekti, jis turi būti melagis.
 
Top