ADB-BUTINACA stiprumas

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ADB-BUTINACA gavau iš pardavėjo, kuris sakė:


bet aš maniau, kad ADB-BUTINACA stiprumas bus aktyvus mg diapazone? Aš paragavau tiesiogiai gramų, jokio poveikio, ar mane apgavo, ar iš tikrųjų yra kitas ADB-BUTINACA CAS numeris, kurio stiprumas stiprus?
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Jo tikrai nėra gramų diapazone.
Manau, kad mirštama, jei suvartojama gramas abd-b hehehe
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Adabartiniai geri dalykai. Silpnesnis nei 5cl, bet aukščiausios kokybės medžiaga. MG jus pakeltų
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
ką tik paėmė dar vieną gramą, nieko neatsitiko, spėju, kad Kinijos pardavėjas dabar parduoda tik žemos klasės daiktus
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Na daug pardavėjų, parduodančių prastesnės kokybės daiktus, nes draudimas
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
sigh.... gonna make it our own
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Taip, geriau atlikite savo sintezę, tada u žinosite, ką turite
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
tiksliai

taip pat turėtume nustoti sakyti "6cl yra silpnesnis / 4f abd yra stipresnis" ir t. t., kaip šis asmuo, nes nėra jokio objektyvaus "stiprumo" ar skalės, visa tai yra subjektyvi patirtis. jos kokybinė pagal apibrėžimą nėra skalė, tik kiekybinė yra masteliška
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Na tbh kai kurie noidai yra def "silpnesni" nei kiti. Visi jie šiek tiek skirtingai veikia receptorių aktyvumą / afinitetą.

Čia yra labai įdomus straipsnis apie sintetinius noidus:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/common-pathway-for-cannabinoids-syntheses.1484/
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
vėlgi, kaip tai įrodyti ? nėra jokios objektyvios skalės, tai gryna spekuliacija. sintezė yra mokslas ir mokslas gali įrodyti arba paneigti dalykus, o subjektyvi patirtis negali

kaip jau buvo minėta anksčiau, noidas yra veiksmingas arba ne. kartais jūs rūkote JWH, o tada jūsų organizmui reikia daugiau, kad jaustumėtės taip pat, todėl pereinate prie ABD FUBINACA ar ko nors kito ir galvojate, kad vau, gryna magija, tai geriausias noidas, bet taip nėra, tai pripratimas.

vienintelis objektyvus noidų stiprumo kriterijus yra EC50 stiprumas CB receptoriuose. bet kadangi, išskyrus tuos atvejus, kai sintezę atliekate patys, dažniausiai naudojate kreidą, priemaišas ir chemines šiukšles, negalite atlikti tinkamo EC50 testo.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Ow yea yur defenitely right on this, patirtimi pagrįsta informacija yra labai subjektyvi.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
na, pritariau, kad patirtimi pagrįsta informacija yra labai subjektyvi, o tolerancija susiformuoja labai greitai, nesvarbu, natūrali ar sintetinė
bet gautos prekės yra gerokai per mažos ir galiu pasakyti, kad jokio poveikio nėra, nesu narkotikų vartotojas ir neliečiau marihuanos ar kitų dalykų, kaip metų metus,
Niekada negirdėjau apie EC50 ir šiek tiek paieškojau, mielai atlikčiau testą, jei tas pardavėjas galėtų patarti, kaip, bet apsižvalgęs tikrai niekas "nevalgo" gramų ADB-BUTINACA, kaip aš, kad išbandyčiau stiprumą
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
labai laukiu, kad netrukus čia prasidės sintetinių kanabinoidų rinka. Vis dar stebiuosi, kodėl taip neatsitiko, nors čia yra tiek daug ekspertų. Dar vienas dalykas, prašome pateikti tik patikimus pardavėjus, nes mes pasitikime šiuo forumu ir jo atitinka man jo ten nėra legit kinų pardavėjai šiomis dienomis
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3

Visiškai sutinku... Kinijos rinka nuėjo į dugną, aš buvau apgautas už tūkstančius... jie tiesiog negali to daryti, kaip anksčiau..
Manau, kad mums reikia sertifikuotų pardavėjų sąrašo. tik teisinga, kad šiame forume yra beprotiškai daug ekspertų... .

Ar galime tai padaryti??
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
kai kurie iš Kinijos tiekėjo vis dar įtariama, kad galioja, aš vis dar šiuo metu juos patvirtinti, bet koks atnaujinimas bus mano Malaizijos grupė
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Praneškite man, broli... ieškau teisėto tiekėjo, galinčio teikti masinius užsakymus. :D
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Sveiki , mano ADB Geltonoji jos petarda ! Mes sukuriame patys tiesiogiai iš Kinijos Pagrindinės žaliavos , bet sėkmei reikia tam tikrų žinių žinoma patarimų ir gudrybių galite paklausti manęs , im čia prisidėti prie šio forumo nuo šiol , dėl bet kokio pavyzdžio ar net užsakymo taip pat galite susisiekti su manimi !

Ačiū iš anksto @TONI
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Labas vakaras, brolau! ADB jo karalius! 5CL jo ateina iš paskos ! ADB Jo pataikauja tau kaip pašėlęs su mažomis dozėmis , tu iš karto eini miegoti! 5CL sukelia beprotišką euforiją, jei sumaišysite abu preparatus, pereisite į kitą lygį! Galėčiau jums atlikti testą, kad suprastumėte, ką turiu omenyje!

Ačiū iš anksto @Tony!
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5CL yra stipresnis už adbb manau kaip 30 % .
Tokia buvo mano patirtis su adbb ir 5cl prieš draudimą ir dabar su rinkiniais.
Gaunate geresnę vertę darydami 5CL iš rinkinio.
 
Top