Kokios reikšmės turi CWE milteliai ?

Corleone

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 18, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki,

iš anksto atsiprašau, nes galbūt mano klausimas čia jau buvo užduotas, bet nieko nerandu.

Norėjau sužinoti, ar atlikus CWE vaisto, kurio sudėtyje yra tik paracetamolio ir kodeino (500mg/30mg), galiu jį gauti miltelių pavidalu?

Susmulkinau 10 tablečių, taigi turėjau 5g paracetamolio ir 300mg kodeino fosfato, taigi tada sudėjau į vandenį, tada įdėjau į šaldytuvą ir viską perfiltravau ir gavau atgal labai skaidrų vandenį, taigi jis puikus problema ta, kad skonis tiesiog neįmanomas niekas negali jo vartoti bandžiau sumaišyti su dešimtimis sirupo ir "Fanta", bet tai nepadeda, taigi norėčiau sumažinti jį į miltelius ir sudėti į tuščias kapsules ir jas nuryti.

Taigi, aš paėmiau keptuvę ir užuot padėjęs skysčiui garuoti ir rizikavęs dėl karščio sunaikinti kodeiną, pripildžiau keptuvę vandens ir tą vandenį kaitinau, o ant jo užpyliau dubenėlį (nežinau, kokia tai medžiaga, bet ji įkaista, todėl gerai laidi), tada tai trunka labai ilgai, nes garavimas nesiliečia su mažu karščiu tai yra vandens vonia ant mažo karščio, bet tai veikia po kelių valandų dubenyje nebėra skysčio, bet ant dubens šono yra balti pėdsakai, todėl skustuvo ašmenimis atkuriu šiuos pėdsakus ir turiu baltus miltelius, kurie atrodo šiek tiek panašūs į koksą...

Skonis yra bjaurus, bet mano klausimas yra : Ar tai tikrai kodeino fosfato milteliai, ar tai kitas produktas?

Nežinau, ką atgavau, gal garai buvo kodeinas, bet aš jį išgarinau ir gavau baltus miltelius (apie 250 mg).

Ar tai teisingas metodas arba koks yra teisingas metodas skystam kodeinui sumažinti iki miltelių ?

Labai ačiū ;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki. Manau, kad taip. Jei abejojate, patikrinkite gaminį naudodami Mandelino reagentą arba lydymosi temperatūros nustatymo procedūrą.
Laisvoji kodeino bazė turi 250 laipsnių virimo temperatūrą, nemanau, kad taip.

Be to, galite pasimokyti šia tema ir patikrinti savo darbą.
 
Last edited:
Top