Katinonai prieš draudimą. Negalima replikuoti. [atlygis!]

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Prieš pradėdamas:

vietoj to : "kaip padaryta lengva lenkijoje be laboratorinės įrangos didelė skalė 3 valandos" prašau STFU šioje temoje. suraskite kitą, kuri trukdytų!

----------------------------------------------------------------

Aš vis dar turiu šiek tiek prieš baną čia (nusipirkau porą k'ų paskutinę dieną prieš baną.

Po visų šių metų (apie 4,5 ar pan., jie vis dar pranoksta bet kokius 3/4 mmc, esančius šiuo metu rinkoje
, visais įmanomais būdais.


----------------------
Aš galva naudoti IMGUR, nes antrasis vaizdas jau sugedo ("mes susiduriame su problemomis") bandė pakeisti dydį iki 256px, bet ta pati istorija. tikiuosi, kad Heissi(@HEISENBERG) gali šiek tiek sumažinti greičio ribotuvą ir įjungti 3 raidžių paiešką, taip pat, kas yra didelis trūkumas, nes beveik visi tirpikliai, medžiagos ir tt yra 3 ženklų
---------------------

https://imgur.com/zAxPvie


Nemačiau, kad kas nors čia duotų šią medžiagą, arba mačiau ją aplink "scenoje" Nyderlanduose.

Labai gerai pažiūrėkite (struktūra, pilnumas ir t. t. )


https://imgur.com/pqDXvYS

Oho, žmogau, nuostabus

https://imgur.com/0l2ghjE

ir dar kartą

https://imgur.com/3CuE8Vz


----------------------------------------------------
Dabar "linksmoji" dalis
---------------------------------------------------

Štai ką aš gaunu (laimingą dieną)


https://imgur.com/ropYLCl

Na, jie gražūs. ir aš džiaugiuosi, kad išmokau šių dalykų ir sulaukiau pagalbos iš jūsų, ir dabar pagaliau galiu kažką pagaminti

https://imgur.com/HliO75A

Dar vienas

-------------------------------------------------

Toliau pateikiamas yra artimiausias, kurį man pavyko padaryti (ne dabar kaip, keletas klaidų ir visko nepavyko, bet tai buvo laiminga diena).
(išskyrus tai, kad jis NIEKO nedaro. Tikriausiai jį būtų galima pakartotinai panaudoti kaip bromoketoną
:ROFLMAO:


https://imgur.com/dwPWkk9


------------------------------------------------


Kuo skyrėsi medžiaga anuomet ( manau, kai ją gamino kinai, ir kartais gaudavai kažkokią medžiagą, kurios skonis būdavo kaip katės šlapimo, bet KAŽKAS iš katės šlapimo veikė geriau nei bet kas šiandien.

kažkur skaičiau apie kažkokius enantiomerus, izomerus, raceminius bet ką (ar pan.),
arba jie naudojo skirtingus tirpiklius, ir (arba) naudojo amoniaką... pasitaiko keisčiausių istorijų ).


----------------------------------------
Kas ką nors žino ?
-----------------------------------------------

Iššūkis

Mano tikslas - pagaminti tą prieš draudimą buvusią medžiagą. Matyt trūksta kai kurių nuorodų, paslėptos ar nepasidalintos (tyčia) informacijos


TAS, KURIS ŽINO KAIP, IR PASIDALINO SU MUMIS APRAŠYMU (galima derėtis), IR FAKTIŠKAI GALI PAGAMINTI, GYVENA 1250 EURO
 
Last edited:

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
HIGGS pats! Ačiū už greitą atsakymą

Taip, bet čia laboratorija tikrina tik "buvimą." Ką galiu padaryti ir pats, turėdamas visus įprastus daugumos tyrimų reagentus. Čia nėra laboratorijos, kurioje galėčiau tiesiog pasakyti, jog galite man tai ištirti ir atsiųsti rezultatą. Net teismo medicinos ekspertai čia to negali padaryti. Jie net negali aptikti automobilio avarijos metu.
 

OttoBulletproof

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
18
Reaction score
15
Points
3
Aš tikrai negaliu jums atsakyti, aš tik spėju, kad tai tikriausiai tiesiog tas pats 3-mmc be įmantraus izomerų atskyrimo ar kažko panašaus. Tikriausiai tai susiję su sintezės būdu ir jo plovimo ar perkristalizavimo būdu. Galbūt dalis senosios medžiagos taip pat oksidavosi, dėl to ji įgavo kitą tekstūrą. Ar esate iš ES?
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Dėkojame. Ji nepakeitė tekstūros.
Be to, maišeliai yra vakuuminiai.

Taip, tai mano klausimas 😄


. Dėl kito jūsų klausimo: skaitykite tarp paveikslėlių 🤔😉
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
paprašyti pagalbos su syntheisi ekspertas forume ponas u žinosiu, kaip aš padariau ir padariau monay aš praradau savo laiką
Žinau, kad galima užsidirbti xD Berlynas 777 gal arba btcboss2022 jis tau padės nemokamai xD, gal jis turi daug laiko arba kas tik už pagalbą gaminant metą, pavyzdžiui, turi 25k dolerių kainą. Jei turi, kodėl nori sintetinti xD Broli, jei turėčiau padėti visiems iš šio forumo, aš prarasčiau savo gyvenimą. Aš čia tik sekėjas, nedalyvauju jokiose diskusijose ir esu bb grupės video gerbėjas, tai viskas.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Žinai, kad parašei ilgiausią atsakymą?


Man nereikia pinigų. Aš noriu mokytis ir pramogauti. Taip pat rašau atvirojo kodo programinę įrangą, kuria nemokamai naudojasi tūkstančiai žmonių (kuriems taip pat reikia palaikymo), ir visa tai darau laisvalaikiu.

Galbūt tai ir yra skirtumas 🤫
 

Morda

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Na, kas buvo žinoma, Dragon Eric (taip, tas, kuris "vėliau tapo sukčiumi" / ilga istorija, matyt, sąskaitos buvo perimtos bla bla bla...) ir kiti pagrindiniai Kinijos tiekėjai, niekada netiekė gryno 4mmc, tai buvo mišinys.

Prisimenu, kad skaičiau pranešimą kitame avilyje, kur Ericas, matyt, atsitiktinai (arba tyčia) pasidalijo tam tikra informacija, kuri buvo greitai ištrinta. Nurodė proporcijas 70/20/10 ir 80/20. Nuo to laiko dėl šios temos tik ir vyko diskusijos. Iš galvos negaliu prisiminti, kas tai tiksliai buvo. Galiu pabandyti paieškoti seno pokalbio, jei tai kam nors padės.

jei kas nors prisimena, jie pardavinėjo "Eric1 Eric2 Eric3" 😂🤣 "tą patį", bet šiek tiek kitokį.

taip pat, matyt, "Eric formulė" buvo paskelbta apie pardavimą už labai didelę kainą prieš keletą metų, nesu tikras, ar tai buvo tikra, ar tik dar vienas sukčius.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
taip pat mačiau, kad kažkas sakė, jog 4mmc iš Kinijos nebuvo grynas, alegedly jis buvo sumaišytas su 3mmc, tačiau neturiu šaltinio, kuris tai patvirtintų.

bet norėtųsi patikrinti, ar dabar niekas negali įveikti kiniško mefedrono, nesu chemikas, bet kas dabar taip skiriasi nuo anksčiau?

manau, kad dabar galima pagaminti itin aukštos kokybės produktą, kaip ir anksčiau
 

AnonymouZ_Pickzel

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Tai identiška "raudonai ir juodai" metikai JAV. 90-ųjų šūdas buvo kvailesnis nei bet kas šiandien, tai velniškai didelis skirtumas
 

hotdogfrenchfries

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Taigi, ar gavote šią analizę? Galbūt pabandykite "Kykeon Analytics"?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Oldcool 4MMC yra 3/4MMC mišinys, bet iš tikrųjų manau, kad žmonės renkasi 3MMC, nes žmonės nori daugiau stimuliacijos pojūčio nei greitas ramus gryno meph poveikis, taip pat matau, kad kai kurie žmonės ieško mokytojo im ex chemikas su daug patirties, jei kas nors intrested gali PM mane
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
aš taip pat kažkur mačiau šią informaciją, bet ar 3mmc nėra greitesnis? 4mmc turi daug daugiau stimuliacijos, o nėra greitas
 

MarzipanDreams

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Apr 17, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Taip, tai ne tik teorija, tai įrodyta, kai atliekama tuleino acetilinimas propiono chloridu, gautas ketonų mišinys yra 80-90 % 4MPF, o kita dalis - 3MPF, jei jis nėra išgrynintas, kad būtų padalyti enantiomerai, ir naudojamas toks, koks yra, gautas mefedronas yra izomerų mišinys
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28

Attachments

  • kX4Yyoup0A.jpg
    kX4Yyoup0A.jpg
    169.2 KB · Views: 55
  • bOylJDTkIt.jpg
    bOylJDTkIt.jpg
    134.8 KB · Views: 57
  • mCZ0FQOhPS.jpg
    mCZ0FQOhPS.jpg
    171.4 KB · Views: 42
  • w37MFVTGpO.jpg
    w37MFVTGpO.jpg
    84 KB · Views: 39
  • W0PrLhxVaA.jpg
    W0PrLhxVaA.jpg
    120.7 KB · Views: 55

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
3MMC sintezė yra panaši į 4MMC sintezę, tik pradinis produktas pakeičiamas. Ar bandėte 4MMC? Manau, kad nėra prasmės gaminti 3MMC, kai galima iš karto pagaminti 4MMC.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
Ačiū už atsakymą.
Taip. Padaryta ir viena, ir kita. Bet dėl 2b3m prieinamumo problemų šiuo metu darau 4mmc.

Tačiau jis nė iš tolo neprilygsta pirmiau minėtam produktui.
 

leopard12

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 15, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Nematau paveikslėlių, ar dar kas nors susiduria su šia problema?
 
Top