Prekių ir kitų naudingų dalykų ES

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Gerbiami visi,

manau, kad daugelis iš mūsų ieško galimybės įsigyti kokių nors preciziškų medžiagų ir reagentų ES. Atsižvelgiant į kai kurias beprotiškas tam tikrų šalių taisykles, net chemiškai gryną acetoną gali būti sunku nusipirkti.

Taigi, siūlau prisegti šaknelę teigiamam keitimuisi patirtimi.

Iki šiol Lenkijoje radau keletą parduotuvių, kuriose visiškai legaliai parduodami kai kurie "įtartini" produktai. Kai kurios iš jų tinka tik man, atsižvelgiant į mano geografinę padėtį, nes jos prekiauja tik visoje Lenkijoje. Kitos parduoda visoje ES, taip pat už priimtiną kainą.

Mano kuklus indėlis į mūsų bendrą reikalą:

1. warchem.pl - parduoda daugumą reikalingų reagentų be jokių klausimų.
Apribojimai: siuntimas tik visoje Lenkijoje. Gali tikti tiems, kurie gyvena PL, LT ir DE.
Kaip pristatymo būdą galite pasirinkti InPost siuntų mašiną. Lenkija mobiliojo telefono numeris, kurio reikalauja parduotuvė, kad užregistruotų siuntimą, tačiau galite sugalvoti bet kokį netikrą - siuntų mašinos prieigos kodą gausite į savo el. paštą.
Mokėjimo būdams galima naudoti Blik, todėl jei neturite anonimo kredito kortelės, galite susirasti pinigų keityklą, kuri iškeis jūsų kriptovaliutą į Blik mokėjimo kvitą.

2. Ichemia.pl - didelė parduotuvė, kurioje už priimtiną kainą parduodama daug produktų, tarp jų ir 99,9 % acetonas. Ji turi tas pačias kaip ir Warchem funkcijas, tačiau taip pat siunčia visoje ES. Taigi, acetono partiją galite įsigyti net iš Suomijos))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Bet u dont užsakyti daug, pavyzdžiui, 100l, nes jie nesiunčia kaip tai tik 5l max
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
taip, skirtingi žmonės - skirtingi reikalavimai.
bet 5 l nėra tikra riba. žinoma, 100 l bus abejotina, bet vos prieš savaitę gavau apie 15 kg.
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Aš žinau žmonių, KURIE imasi 1 tonos ir kaina ir siuntimas tada yra saugus ir greitas
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nepažįstu žmonių, kurie perka 1 toną acetono, - aš esu looseris... hahaha...
bet pažįstu žmonių, kurie susiduria su problema nusipirkti 3-5 kg acetono.
tiksliai, kaip jau sakiau anksčiau) aš esu looseris))))
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Būkite saugūs. Kaip jūs tai sakote
 

Attachments

  • yqPh7BMpGz.jpeg
    yqPh7BMpGz.jpeg
    335.2 KB · Views: 188
Top