Priežastis į Aus

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašome, jei tai ne tame skyriuje

man įdomu, ar kas nors australijoje yra sėkmingai įsigijęs prekursorių iš Kinijos, čia yra keletas pardavėjų, kurie parduoda įvairių rūšių prekursorius, o taip pat interneto svetainių, kuriose parduodami įvairūs prekursoriai.
ar kas nors turi patirties su tokiais pardavėjais, jie atrodo teisėti, bet žinote, kada kažkas yra per daug gerai, kad būtų tiesa.....

bet kokios įžvalgos yra vertinamos
 

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nemanau, kad supratote mano pranešimą.
Aš klausiau, ar kas nors sėkmingai užsisakė prekursorių į Australiją iš šiame forume ir apskritai darknete esančių pardavėjų. Yra keletas, kurie valdo savo svetaines aiškiame tinkle, kuriose reklamuojami išankstiniai kursoriai su siuntimu visame pasaulyje
 

zoom

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
1

prockey1

Don't buy from me
Member
Joined
May 23, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Konkrečiai Sara, WendyDreamer ir marywin

ar kas nors iš jų pirko anksčiau?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Praneškite man, jei manęs reikia
Galiu pateikti mokslinių tyrimų cheminių medžiagų
Į Australiją
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Galiu patvirtinti, kad galite sėkmingai užtikrinti produktų į aus iš Kinijos. Tačiau nežinau apie tų konkrečių tiekėjų patikimumą. Jie prieš siųsdami daiktus tiesiog vakumuoja ir užantspauduoja vašku. netaisyklinga pakuotė ir pan. Ko ieškojote?
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇵🇱
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
53
Dauguma žmonių, kurie pasakoja, kad sėkmingai parduoda prekursorius AUS, yra sukčiai - jie tiesiog paima pinigus siunčia produktą, o jei jį paima muitinė, sako FUCK YOU, nes žino, kad apie tai niekam nepranešite - apie juos galima papasakoti tik tokiame forume, bet kas kreipsis į teismą ir pasakys, kad užsisakė šūdų statines?

Cheers bro
 
Top