Pristatymas, padėka ir prašymas pateikti informaciją apie cas:20320-59-6.

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Sveiki visi.
Pirmiausia nuoširdžiai noriu padėkoti žmonėms, sukūrusiems šią brangenybę, o tiksliau - šią tokią vertingą informacijos kasyklą, taip pat ir tiems, kurie verčia ją gyvuoti. man tai kwispeed, prancūzas, pradedantysis + chemijos viduryje, bet pradedantysis aistringas rimtas perfekcionistas ir atsakingas. Neseniai internetu užsisakiau Bmk glicidato aliejaus (Byla: 20320-59-6), vėluojant gauti, pardavėjas maloniai pasiūlė man papildomai prie aliejaus užsakymo 1 kg bmk glicidato miltelių . (Byla: 20320-59-6). Pardavėjas taip pat pranešė man apie perdirbimo procedūras, kurios, mano nuomone, yra arba neteisingos, arba netinkamos, arba ne pačios geriausios. Valandų valandas ieškojau forume, bet tikrai neradau tikslaus atsakymo į savo klausimus, daug skirtingų nuomonių. Todėl leidžiu sau kreiptis į jus, kurie, remdamiesi savo patirtimi, manau, galės man padėti ar net nukreipti mane šiais transformacijos etapais ir nukreipti mane link geriausio metodo, kurį turėčiau taikyti, kad gautume kuo geresnės kokybės amfetamino sulfatą. iš anksto dėkoju, kad mane perskaitėte, taip pat linkiu laimingų naujųjų 2023 metų. ačiū ir laukiu jūsų. Kwispeed...

PS: atleiskite už mano anglų kalbą..
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Atleisime jums už anglų kalbą, bet neatleisime už paryškintą tekstą
 

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ups... Ką tik tai pamačiau, tai nebuvo tyčia ir atsiprašau.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Taip, jei kas nors iš tikrųjų žino, kaip gauti produktą iš šio "20320", id būtų labai įdomu. As in I'd send them money... 20320 is an oil at stp, therefore this can't be such.
 

John_Jennings

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Nežinau, kodėl jus pacitavo, bet aš tik pasakiau, kad man taip pat nepavyksta išversti šių miltelių.
 
Top