Norco/Oxy kainų istorija

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Opioidus darau ir parduodu daugiau kaip 25 metus. Nuo to laiko, kai pradėjau, kainos pakilo. Man įdomu, kokios kainos visoje šalyje ir ar buvo tokios pačios. 1998-99 m., kai pirmą kartą pradėjau prekiauti "Vicodin", jie buvo 7,5/750 ir kainavo apie 50 centų už tabletę. Maždaug iki 2004 m. kaimo vidurio vakaruose, iš kur esu kilęs, 10/650 Loratab arba Hydrocodone kainavo apie 1,50-2$. Greitai, iki 2007 m., kaina pakilo nuo 3-4 dolerių už tabletę, o 2009-2010 m. jos artėjo prie 5 ir 6 dolerių už tas pačias tabletes. Nuo 2012 -2020 m. 10/325 "Norco" ir "Oxy" kaina pakilo nuo 6 iki maždaug 1 JAV dolerio už mg. Šiandien už 10 mg tabletę vidutiniškai mokama 12-15, o už 30 mg Oxy - 30-35 doleriai, priklausomai nuo vietovės. Pasiūla yra ribota, o paklausa tokia pat didelė, tačiau daugelyje vietų žmonės dabar dėl kainos mieliau renkasi presuotas tabletes nei tikras tabletes. Ar kas nors žino apie skirtingą kainų paklausą savo pasaulio regione? Ar jos panašios?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Aš asmeniškai niekada nepiktnaudžiavau opioidais, bet lėtinis skausmas pastaruoju metu manęs ieškojo (sumaišytas su karu dėl skausmo tablečių, daktarai bijo jas skirti) Vyriausybė sukūrė imbargo, taip stipriai juos reguliuodama. Jei nepirksiu kiekvienos tabletės, kurią vaikinas nori parduoti, už manęs laukia kas nors, kas jas nupirks. Atrodo, kad dar prieš kelerius metus 5/325 galėjau nusipirkti už 5 JAV dolerius, o šiuo metu už jas mokama po 8 JAV dolerius. Už tokią kainą aš juos imu tik tada, kai man jų tikrai reikia. 16 dolerių gali užimti kraštą, arba 20 dolerių.nŠios tabletės kainuoja mažiau nei 1 dolerį, jei turite receptą. Mano pirktos presuotos m30 visai nebuvo opioidai. Jos yra benzo, o aš negaliu tų šūdų atiduoti. Išgėrei jų ir tau tiesiog skauda ir esi apsvaigęs kaip šūdas, o tai nepadeda
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
8 dolerių už 5 mg yra didelis, bet atrodo vidutiniškas. Paprastai 7,5 mg parduodu už 9 arba 10 dolerių, o 10 mg - maždaug už 14, 12 dolerių urmu. Mane dažnai stebina, kiek daug žmonių pirmenybę teikia "Norco", o ne "Oxy", kai "Oxy" yra daugiau sprogimo už $ ir paprastai yra pigesni nei 1 $ už mg. Heroinas yra geriausias variantas didelės tolerancijos vartotojams, tokiems kaip aš, bet galiausiai viską, ką turiu, iškeisčiau į neapdorotą opijų. Jis visada buvo mano mėgstamiausias, bet jau daug metų jo nemačiau.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Esu beveik tikras, kad visas mano kada nors matytas "opiumas" tikriausiai buvo smilkalai ir mane tiesiog apsvaigino nuo deguonies trūkumo :D raudonų kristalų ir juodos dervos, bet jau daugiau kaip 20 metų to net nemačiau. Jūs esate JAV, taigi jie augs ten, kur esate. Maisto prekių parduotuvėje esančios sėklos yra lygiai tos pačios rūšies, kurias augina afganastane. Jų auginimas yra visiškai legalus, kol jūsų nesulaikys bandant jomis apsinuodyti.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Labai tikėtina, kad "Raudonoji uola" nebuvo tikras opiumas, bet jis tikrai skanus. Daug kartų galvojau jį auginti, bet niekada nebandžiau. Esu tikras, kad vieną dieną vėl jį rasiu, o kai rasiu, surūkysiu
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Jūs turite beprotiškas OXY kainas
Geriau susiraskite tarpininką ir pirkite iš manęs metadoną.
Jis pigesnis ir stipresnis.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Deja, oksi kainos JAV visur yra beprotiškos. Įdomu tai, kad mano kainos yra pigesnės nei vidutinės, kurios kai kuriose vietovėse siekia 1 dolerį už mg ar daugiau. Esu gerai susipažinęs su metadonu. Savarankiškai vartojau 2 kartus per dieną daugiau nei 14 mėnesių prieš daugelį metų, ir abstinencija nuo jo yra baisiausias dalykas (išskyrus benzo), kurį esu patyręs gyvenime. Esu nutraukęs heroino, oksi, suboksono, metamfetamino, benzo, alkoholio vartojimą, visus ilgalaikius vienu ar kitu metu. Metadono vengiu kaip velnias velnio, bet jis parduodamas. Ten, kur esu, metadono skystis parduodamas po 40-50 dolerių už maždaug 5-6 ML.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Taip, benzo abstinencija yra sunkiausia...

(40-50 dolerių už maždaug 5-6 ML.).......Oh my GOOD
Tai beprotiška!!! 25-30 mg už 40-50 dolerių! Tai 1,6 dolerio už miligramą!
Aš pakuoju savo lagaminus ir einu prekiauti į JAV ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Jei turite pastovų oksi / metadono tiekimą, tai tikrai yra vieta, kur galima užsidirbti $. Prisimenu, kad 10 mg metadono tablečių gaudavau maždaug po 4 $ už tabletę, bet tai buvo prieš daugelį metų ir tai buvo geras draugas. Jis man pardavė savo 10 mg oksi už 5 dolerius, ir tai buvo tada, kai jie vidutiniškai kainavo apie 8-9 dolerius už 10 mg. Patys vaistai yra labai pigūs vaistinėje su scenarijumi, bet gatvėse jo juokinga. Vyriausybė čia stipriai susidorojo su opioidais, o dėl tikrų medikamentų trūkumo gatves užplūdo presuotos tabletės / fentas ir kiti dalykai.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Taip, turiu nuolatinį ir gerą metadono kiekį sandėlyje! :)

Vyriausybė, kaip visada.
Problemos neišsprendė, bet sukūrė daug papildomų problemų žmonėms.
 
Top