Problema generuojant druską toluene (2cb) Pagalba :(

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
šiomis dienomis bandžiau pagaminti 2cb , paskutiniame etape po bromavimo, įdėjau NAOH, kad 2cb patektų į tolueno sluoksnį (kuris buvo įdėtas šiek tiek vėliau), toluenas išsiurbiamas ir turėtų susidaryti 2cbHCL , kai pridedama hcl , bet vietoj to susidaro tik juodas gumulas, kuris nuskęsta dugne, bandžiau imti tik labiausiai koncentruotą tolueną, nuo viršaus, ir bandyti generuoti tik jame (galvoju, kad didesnės koncentracijos bus lengviau generuoti druską), ir susidūriau su šia problema, kad vaistas tiesiog nenori generuoti druskos tirpiklyje?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
nuotrauka
 

Attachments

  • ETS0vsdNPB.jpeg
    ETS0vsdNPB.jpeg
    69.3 KB · Views: 361

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kodėl naudojamas toluenas? Pabandykite tai padaryti CH2Cl2, kaip aprašyta čia.
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Dabar turiu daugybę bėdų, į tolueną pridėjau 35 % hcl ir turėjo susidaryti 2CB hcl druska, bet ji nesusidaro, rytoj pasitikslinsiu su savo cheminių medžiagų tiekėju dėl DCM, ar turite idėjų, kodėl druska nesusidaro? Jei į tolueną įpilsiu hcl su 2cb, jis nuskęs kaip tamsi alyva?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1

Sveiki, aš oppened naują grėsmę su procesu tikiuosi, kad galite man padėti


Tikiuosi, kad jūs galite man padėti ten , taip pat aš turiu prieigą prie DCM ' ir ką jūs manote apie redukcijos etapą su ZINC ir ipa ekstrakcijos 2ch.
Ačiū tikiuosi, kad man pavyks tai išsiaiškinti.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Atrodo paprasta, ar suskaičiavote išeigą?
 

Babazik

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2022
Messages
13
Reaction score
0
Points
1
apie 45-60 % iš 2,5 dmba vienintelė problema yra ta, kad jį reikia naudoti labai šaltomis sąlygomis (apie 0oC), aš jį naudoju šaldiklyje, bet tinka ir ledo druskos vonia, aš jį naudoju apie 10oC ir 2ch gaunasi tamsus, o aš žinau, kad jis turėtų būti šviesiai geltonas, tai matote IPA antroje nuotraukoje kairėje pusėje, galbūt mano tamsus 2ch išėjo nelabai geras, o tai turėjo įtakos brominimui ir gleivių susidarymui, gal turite idėjų, kas gali atsitikti, kad jis tampa tamsesnis esant aukštesnei temperatūrai? pavyzdžiui, 10oC, kuri nėra karšta, šiandien atliksiu reakciją 0C temperatūroje, kaip man sakė draugas, ir pranešiu apie spalvą.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kitas reakcijos būdas ir kiti produktai. Prieš sekančias reakcijas turite patikrinti 2C-H*HCl lydymosi temperatūrą. mp yra 138-139 °C. Laisvosios bazės virimo temperatūra yra 80-100 °C, esant 0,4 mm/Hg.
 
Last edited:
Top