Problemos ir sprendimai

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Verčiant, ypač pradedantiesiems, neišvengiamai kils klausimų, nesusipratimų ir abejonių.
Šiame skyriuje galite užduoti visus klausimus ir pasidalyti patirtimi su kitais forumo vartotojais.
Ir nors visada galite tikėtis forumo administratorių paramos ir patarimų, daugeliu atvejų į pagrindinius klausimus gali atsakyti BB forumo naudotojai, turintys maisto gaminimo patirties ir susidūrę su tais pačiais sunkumais kaip ir jūs.
Užduokite klausimus, dalinkitės patirtimi, ženkite pirmuosius žingsnius narkotikų gaminimo pasaulyje.
Po kurio laiko galite pastebėti, kad patarinėjate tiems patiems naujiems virėjams ir galvojate: "Aš ir pats dar visai neseniai buvau žioplys, lol".
 

whaddya

Don't buy from me
New Member
Joined
May 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Sveikiname iš Vidurio Europos,
pastarieji įvykiai, susiję su "Arena group" Rumunijoje, paliko mane sausą kartu su daugeliu kitų visoje Europoje. Aš, būdamas tik eilinis galutinis vartotojas, sergantis priemaišomis ir absoliučiu gatvės pirkinių garbės trūkumu, jau seniai nusprendžiau "pasidaryti savo" - buvau daugiau nei laimingas būdamas tolimajame grandinės gale, kai retkarčiais nusipirkdavau buteliuką "Arena" (1500x50mg). Šliauždamas visais keturiais aplink namus ir tikėdamasis kokių nors pamirštų trupinių, nuolankiai ieškau nesudėtingo bešališko būdo, kaip įsigyti keliasdešimt gramų efedrino, idealiai kas mėnesį ar du mėnesius ar pan.
Ačiū už jūsų laiką.

ps: atleiskite už mano laužytą anglų kalbą
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Dabar P2P gamybai naudoju natrio (Na) druską [cas 5449-12-7]. Sintezės procese vietoj druskos rūgšties naudojau fosforo rūgštį. Dabar susiduriu su tokia problema: atrodo, kad kyla problemų dėl P2P kristalo grynumo. Kristalą uždegiau ir pastebėjau, kad jo liekana yra balti milteliai. Normaliomis aplinkybėmis jo liekana turėtų būti skaidri ir klampi. Fosforo rūgštį naudoju todėl, kad jei procese nenaudosiu fosforo rūgšties, vėliau, kai P2P naudosiu metamfetaminui sintetinti, turėsiu naudoti raudonąjį fosforą, kurį gana sunku gauti. Dabar man įdomu, kaip operacijos metu naudojama fosforo rūgštis? Pavyzdžiui, temperatūra, koncentracija ir pan. Labai ačiū už paaiškinimus
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
P2P yra skystas normalios būklės.
 
View previous replies…

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašome, klaida, P2P gamybai naudojame natrio (Na) druską [cas 5449-12-7], tada P2P naudojame efedrino gamybai. jis kristalizuojasi. ir mes jį sudeginome, kad išbandytume. ir nustatėme, kad liekana yra balti milteliai. ir Įprastomis aplinkybėmis jos liekana turėtų būti skaidri ir klampi. todėl įtariame, ar tai fosforo rūgšties priežastis, jei taip, kaip ją naudoti. Labai ačiū už jūsų apšvietimą
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Turite patikrinti jo lydymosi temperatūrą ir palyginti su literatūros duomenimis. Jūsų metodas nėra patikimas.
 

microsharp

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
štai naujausias rezultatas: naudojame natrio (Na) druską [cas 5449-12-7], kad gautume P2P, reaguoja natrio (Na) druska [cas 5449-12-7] ir Hcl. dabar rezultatas toks, kaip parodyta toliau pateiktame vaizdo įraše. ką turime daryti kitą žingsnį ? pridėti NaoH? ar galite pateikti išsamią instrukciją?
 

Attachments

  • AMsKN8vRcZ.MP4
    2.7 MB · Views: 0

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ko gero, reikia atskirti sluoksnius. Ar po hidrolizės yra mišinys, ar kaip?
 
Top