Programuojama kaitinimo plokštė Europoje

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
galvoju apie gimtadienio dovaną sau. geriausias variantas, manau, yra programuojama kaitlentė.
koks geriausias variantas, atsižvelgiant į tokio prietaiso kainą ir (arba) funkcionalumą, es?
Nemanau, kad jį naudosiu kokiam nors sudėtingam sintezatoriui. bet parodyti rekristalizaciją - taip!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Siečiau IKA / Corning / VWR, taip pat galimas variantas Fischer, tačiau pastaruoju metu sklando nuomonė, kad tai yra mokslinių prekių ženklų Walmart. Galite pigiai įsigyti naudotą, tačiau kaip sumuštas ir kiek ilgai jis jums tarnaus, lieka klausimas. Taip pat reikia atsižvelgti į kaitvietės dydį, ar kaitvietė tiks tokio dydžio stiklui, kokį ketinate naudoti (šiluma sklis iš vidurio), ar stiklas nepatogiai kabės ant jos ir galbūt bus daužomas?

Kitas aspektas - magnetinis maišymas, manyčiau, kad "re-x" atveju norėsite, kad jis būtų įtrauktas į komplektą. Gamintojų išvardyti variklių maišymo pajėgumai geriausiomis sąlygomis taikomi H2O maišymui, jei ketinate maišyti 3 l mišinį, panašų į suspensiją, 3 l magnetinis maišytuvas nepadės.

Medžiaga - ar ketinate ant jos distiliuoti sieros rūgštį? Tuomet galbūt norėsite pigiausio. Jei tai bus įranga, kurią po kiekvieno naudojimo nuvalysite ir padėsite į šalį, tuomet galite rinktis ir pirkti stiklą, padengtą keramika.

Viso to išmokau eidamas į priekį, jei norite sužinoti mano asmeninę nuomonę apie geriausios kainos šaltinį ir modelį, drąsiai rašykite man. Tai sakydamas neskatinu vartelių, tiesiog realybė tokia, kad nuorodomis į konkrečias svetaines, kuriose nurodomi konkretūs modeliai, nereikėtų dalytis, nes jos lengvai gali būti pažymėtos (kaip buvo su 20 l(?) kolba, kuri buvo įtraukta į DEA stebėjimo sąrašą per patį metamfetamino gamybos vadovų pasirodymo įkarštį, jie visi rekomendavo tą pačią talpą).
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Niekada net nemačiau programuojamos kaitlentės, jos turi būti brangios. Kai man prireiks tokios funkcijos, tikriausiai tiesiog pajungsiu porą PID valdiklių. Turiu porą, jie tikrai pigūs, pavyzdžiui, 25 doleriai. Reikėtų termostato, bet tas pidginas turėtų tik zondą, o relė būtų nuosekliai sujungta su kaitinimo elemento laidu ir jūs pasuktumėte rankenėlę į aukštą lygį ir leistumėte pidui jį valdyti. Perkristalizuojant kristalus jūs nemaišytumėte, tiesiog norėtumėte kontroliuoti, kad temperatūra sumažėtų 1-2° per valandą, ar ne?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Gera idėja. Turiu iš naujo prisiminti kai kurias savo žinias apie su grandinių projektavimą.

Internete mačiau keletą naudotų 2 l talpos kaitinimo plokščių už maždaug 150 EUR, bet visos jos yra iš JAV. Atsižvelgiant į mano situaciją, neverta stengtis dėl išvalymo.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
ou tereikia gero PID valdiklio ir bet kokį šilumos šaltinį galite paversti programuojamuoju. Anksčiau REX-C-100 buvo geri ir pigūs, tačiau dabar jie yra šlamštas - venkite jų! Jei jums reikia ko nors daugiau nei termostato. Turiu Taivano "VERTEX", kuris yra geras, turi visas didinimo ir mažinimo funkcijas ir daug daugiau. Taip pat yra atviro kodo PID valdiklis, kainuojantis, manau, 50 dolerių, jis gali daryti viską ir jį galima prijungti prie nešiojamojo kompiuterio. Tai būtų mano pasirinkimas šiais laikais.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taip, viskas, ko jums iš tikrųjų reikia, yra tem0 p4obe, relė ir kažkas, ką galėtumėte naudoti kaip sąsają su kompiuteriu ar telefonu. Šią konkrečią funkciją būtų lengva užkoduoti
 
Top