Perspektyvus sintezės būdas gauti [ LSD ] - ar jis įmanomas?

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Aptarkime galimą L S D sintezės kelią



Mieli dizaino alchemikai, praktikuojantys žinių siekį,
HfV80QGz3W



Šiandien rašau jums su beveik karštligišku entuziazmu, norėdamas pasidalyti idėja, kuri jau kelias savaites obsesiškai fermentuojasi mano galvoje. Manau, kad įžvelgiau galimą sintezės būdą, kaip gauti taip garsiąją lizergo rūgšties dietilamidų molekulę.


Esu raginamas pateikti šią teoriją aštrių ir smalsių protų, tokių kaip jūsų, kruopščiai analizei, kas kitas, jei ne jūs, galėtų pasikalbėti šia taip jaudinančia tema? Tik nuoširdus bendraminčių keitimasis nuomonėmis ir rami diskusija gali nušlifuoti idėjas ir vis labiau priartinti jas prie tiesos. Tikiuosi, kad mums pavyks užmegzti lygiavertį dialogą, kuriame vyraus nuoširdus smalsumas ir noras keisti požiūrį.


Žinau, kad daugelis iš jūsų nemiegotas valandas skiria tokioms mintims, kokias dabar noriu išdėstyti. Todėl esu toks įsitikinęs, kad galėsite ją teisingai įvertinti ir patobulinti savo vertingais pastebėjimais. Prašau jūsų padėti man patobulinti šią mane užvaldžiusią intuiciją. Tikiu, kad šis pokalbis leis mums visiems pasistūmėti sudėtingų temų, kurios žadina mūsų intelektinį smalsumą, supratime ir pasotins mūsų erudicijos dvasią.

Siunčiu Jums nuoširdžiausius linkėjimus ir nekantriai laukiu, kada galėsiu pradėti ne mažiau įdomų nei konstruktyvų pokalbį su Jumis. Moksliniai tyrimai reikalauja bendro atkaklumo. Toliau pamatysime reakcijos mechanizmą, kurį jūsų ištikimasis sukūrė naudodamasis rašikliu ir popieriumi

View attachment DgRb7meqh8.jpg

Čia aprašome lizergo rūgšties acetato esterio susidarymą. Kaip matome, vyksta acetilinimo tipo esterifikacijos reakcija, kuri įdomu, kad šioje reakcijoje nėra alkoholių. Šio pasiūlymo iš kišenės neišsitraukiau, šią idėją sukūrė ir garsiai pakomentavo organinės chemijos mokslų daktaras." Išsiaiškinę šią bedugnę, gana abejotiną, tęskime toliau." Toliau matysime nukleofilinio pakeitimo reakcijos mechanizmo portretą. Lizergo rūgšties acetato esterio ir dietilamino reakcija, kurios metu susidaro LSD View attachment

View attachment yTOmtocFDl.jpg

Visų pirma tai yra bimolekulinė nukleofilinė pakaitinė reakcija (SN2), vykstanti šiais etapais:

1. Dietilaminas veikia kaip nukleofilas ir atiduoda elektronų porą, kad sudarytų kovalentinį ryšį su acetato grupės sp3 anglies atomu.

2. Dėl to tuo pačiu metu nutrūksta acetato grupės C-O ryšys.

3. Acetato grupę paliekantis deguonis palieka kartu su elektronų pora ir susidaro acetato jonas.

4. Tuo tarpu anglis lieka prijungta prie dietilamino nukleofilo nauja C-N jungtimi.

5. Mechanizmas yra suderintas, t. y. jis vyksta vienu etapu ir nesusidaro tarpinių karbokationinių junginių.

Todėl tai yra būtent bimolekulinė nukleofilinė substitucija (SN2), kai dietilaminas veikia kaip nukleofilas, pakeičiantis acetato paliekančią grupę ant esterio sp3 anglies, galiausiai susidarant LSD molekulei.

Laukiu jūsų komentarų. Tai darau pakilios nuotaikos ir laukiu daugiau žmonių, su kuriais galėsiu pasikalbėti apie žavingą organinę chemiją.

Taip pat pasivarginau padaryti dietilamino sintezę ir dar vieną, kur spėju, kaip išgaunama lizergo rūgštis. Laukite kito įrašo
.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Nenoriu, kad nuskambėtų nemandagiai ar atgrasiai, bet antrajame jūsų priede, taip pat ir tekste aiškiai matyti, kad turite omenyje lizerginės acto rūgšties anhidridą, bet jokiu būdu ne esterį. Tai tokia skirtinga molekulė pagal reaktyvumą, kad niekada negirdėjau, jog kas nors rimtai kalbėtų taip sudėtingai moksliškai (na, prisimenu, kaip dariau tokią klaidą studijuodamas bakalauro baigiamąjį darbą). Geriau tegul tai suredaguoja dėl jūsų, nemanau, kad kas nors painiojasi šiuose dviejuose turėtų skambėti "rimtai" pažengusiai, su mechanistinėmis detalėmis be jokių išankstinių praktinių bandymų (ne tai, kad tai pavyktų, mano nuoširdžia nuomone). Dabar aš nesu ekspertas, bet kiek stengiuosi nebūti netinkamas, tiesiog negaliu leisti, kad tai būtų taip, kaip yra. Ekspertai gali palikti gana rūgštesnį komentarą. Nors mechanizmas atrodo teisingas, abejoju, ar jis iš tikrųjų taikytinas, ir neturiu supratimo apie anhidrido ar taip vadinamo "esterio" sintezės metodą.
 

Acid Bath

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, HerrHaber, perskaičiau jūsų komentarą ir dėkoju, kad skyrėte laiko peržiūrėti ir išanalizuoti pranešimą. Giliau tyrinėjau kai kuriuos sintezės kelius ir supratau, koks sudėtingas gali būti lizergo rūgšties išskyrimas iš rytinės gėlės sėklų, ergotos ar net LSA gavimas iš Stipa robusta, nes tai labai varginantis procesas.

Turint lizerginės rūgšties, pridėti dietilamino ir gauti LSD atrodo gana paprasta. Savo pasiūlymą aptariau su chemijos gydytojais, kurie patikino, kad tai gali pavykti. Aš pasiūliau LSD sintezę, pradedant nuo lizergo rūgšties, kai pirmiausia, naudojant PCl3, PCl5 arba SOCl2, susidaro acilchloridas, o tada LSD susidarymui pridedama dietilamino. Pasak tų, su kuriais konsultavausi, ši sintezė atrodo teisinga, tačiau jie įspėjo mane dėl sunkumų gaunant pirmtakus acilchloridui susidaryti, ypač tionilchloridą, kurio, atrodo, sunku rasti Lotynų Amerikoje, be to, jis rizikingas dėl savo toksiškumo.

Atsakydamas į tai, pasiūliau jį susintetinti savarankiškai, kas sukėlė šiek tiek juoko ir įspėjimų apie susijusius pavojus. Tai paskatino mane pasiūlyti sintezę, kuria pasidalinau šiame pranešime, atsižvelgiant į prieinamesnius ir ekonomiškesnius reagentus. Kai parodžiau šį naująjį būdą, sulaukiau teigiamų atsiliepimų ir buvau informuotas, kad, jei jį taikysiu, tai gali būti daug įdomesnis ir pelningesnis variantas.

Tačiau tai tebėra galimas sintezės būdas, kuris priklauso nuo to, ar pavyks gauti grynos lizergo rūgšties, kuri, remiantis mano tyrimais, yra tikra kliūtis.

Dėkoju už dėmesį ir tikiuosi tęsti šią įdomią diskusiją forume!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Iš tikrųjų tionilo chloridas mums ES iš Lenkijos nėra per rankas... bet turite rasti tinkamą asmenį, kuris jį užmaskuotų ir sėkmingai išsiųstų į užsienį gerai apsaugotoje ampulėje, iš tikrųjų POCl3 yra tai, ko idealiai norite, bet acilchloridai yra senosios mokyklos metodo sudedamosios dalys ir abejoju, ar jūsų tikslas yra eksperimentinė archeologija. Tiesiog paskaitykite apie PyBOP metodą, kažkoks genijus pritaikė SPPS mokslo pasiekimus LSD ir visas darbas atliekamas maišant kaip 5 minutes ir pusvalandį be kaitinimo, visa tai galima padaryti per vieną dieną su, kaip aš galėčiau pavadinti, dideliu išeigos kiekiu... tai irgi norėčiau daryti, juk chemiku tapau dėl savo pirmojo rūgštinio tripo. Į sveikatą!
 
Top