Psilocinas iš DMT

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Sveiki draugai. Mane domina lengvas ir pigus DMT konvertavimas į psilociną. Perskaičiau visą šią informaciją ir pabandžiau šią sintezę, tačiau gerų rezultatų negavau. Naudojau laisvosios bazės DMT.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/k72yro

Ar kas nors bandė šį metodą? Gal kur nors yra koks nors aprašas ar nuotraukos? Ar kas nors gali man padėti su informacija, o gal gal galėčiau kam nors sumokėti per depozitą už šį veikalą su nuotraukomis su visais etapais?

Manau, kad psilocino ir psilocino pirmtakų kainos yra tokios didelės, kad sintezė iš DMT bus geriausias variantas.

Jei yra koks nors profesionalus chemikas, galiu sumokėti už pagalbą atliekant šią sintezę (tik sąlyginio deponavimo būdu).

Prašau padėti
 
Last edited:

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Aš to nebandžiau, bet pamenu, kad kažkur skaičiau, jog psilocino laisvoji bazė nėra stabilaus oro, todėl u prolly turėtų atlikti visą veiksmą inertinėje atmosferoje
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Argonas nėra problema. Man reikia žmogaus, kuris žingsnis po žingsnio parodytų, kaip tai padaryti. Man nesiseka ši sintezė ir nežinau kodėl.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ne, hloridas Psilocinas nėra stabilus stiklainyje ant lango, bet tamsiame stiklainyje giliame šaldiklyje 5 metai būtų nieko. Psilocinas iš prigimties yra bazė, o druska - psilocinas (fosfatas). bet kitos druskos negauna šaunių pavadinimų, nes natūraliai neatsiranda". Psilochloridas. ne. psilo....citratas. Manau, kad taip, pavadinimas vis tiek pasitvirtina
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
tai gali atlikti grybo fermentas - 4 specifinė triptamino hidroksilazė. Įprastinė chemija būtų neefektyvi net ir tuo atveju, jei sėkmė būtų galutinė (reikėtų per daug pastangų dėl nedidelio kiekio).
 
Top