• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Viešoji [JAV] BB bendruomenės grupė "Messenger Element

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
kodėl? spustelėkite prisijungti, bet toliau kraukite

OihlRN5ZuU

0OyVB65TM7
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Spėju, kad priežastis yra ta, kad jūsų paskyra nesukurta mūsų serveryje (element.bbgate.com)
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Sveiki, bičiuliai JAV gyvenantys BB nariai!!! Kaip visiems sekasi šiandien? Man įdomu sužinoti, kas visi yra JAV, todėl filtruodamiesi čia skirkite akimirką savo laiko ir pasakykite: "HELLO!!!". Būtų malonu suburti bendraminčių grupę, kurie, kaip žinau, yra vietiniai, kad galėtume susirašinėti žinutėmis ir net ateityje bendradarbiauti projektuose, kuriais galime domėtis! Laukiame visų laiškų!!!

Taika, meilė ir būkite saugūs ten!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Esu žemutinėje 48
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Esu iš JAV.
Vidurio Vakarai
Iš vakarų pakrantės, Kalifornijos ir Sietlo.
Dabar gyvenu vidurio vakaruose
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ei, Jesse jade, aš pats esu Oklahomoje. Malonu susipažinti, žmogau! Kokių rūšių narkotikus naudojate, gaminate ar parduodate? Koks tavo mėgstamiausias narkotikas?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Ei,
ką tik pamačiau, kad negalime pasakyti, kur turime kitų bendravimo formų. Džiaugiuosi, kad tai pamačiau, nes būčiau nepagalvojęs. Turiu savo informaciją skelbime. jei norėtumėte pasikalbėti be šios sąsajos. Aš visada reikalausiu naudoti depozitą čia bb, bet nekenčiu teksto
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Taigi, jei teisingai jus suprantu, jūs nusipirkote visus tuos prekursorius ir sudeginote didžiąją jų dalį mokydamasis gaminti MDMA? Ir manote, kad žinote, ką darote dabar, ir pasiektumėte geresnių rezultatų? Jums pavyko tik viena sėkminga sintezė? Ir iš jos gavote porą uncijų gero MDMA? Ar man viskas teisinga? Prakeiktas, skamba, lyg būčiau kvailas, kai perskaičiau tai atgal, bet iš tikrųjų taip nėra! Tiesiog patikslinu, ar supratau, ką man pasakei. Aš tikrai žaviuosi tavo ryžtu ir stiliumi! Dude, tu esi žmogus!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ar kam nors pavyko prisijungti prie šios grupės? Bandžiau kelis kartus, naudodamas visus įmanomus terminų derinius, ir gaunu tik klaidą 400. Perskaičiau visus pagalbos puslapius ir visas instrukcijas. Jei leidžiu sukurti paskyrą numatytajame serveryje, jis neranda nei grupės, nei serverio, bet jei bandau naudoti element.bbgate.com , element.bbgate.onion , #usa-bb-forum: element.bbgate.com ir pan. gaunu klaidą 400
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Praneškite man savo elemento profilio nuorodą ir aš jus pridėsiu.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Jūsų profilis nebuvo sukurtas mūsų serveryje, todėl negalite patekti į mūsų grupes.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Bandžiau tokį vertimą padaryti jūsų serveryje, bet jo nerandu, kai ieškau. Ką turėčiau čia įdėti?
ZGs3g9Fl7n
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Aš gaunu tai
Negalima pasiekti namų serverio
Įsitikinkite, kad turite stabilų interneto ryšį, arba susisiekite su serverio administratoriumi
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nesvarbu, aš įstojau!!! Nuostabu!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taigi, kiekvienas žmogus gali. Jei gaunate http 400 klaidą, tikriausiai reikia išvalyti DNS talpyklą. Man tai vis tiek padėjo
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ar jis kam nors kitam sako, kad neturi leidimo rašyti JAV lentoje? Man ten kažkas sakė, kad niekas neturi leidimo, bet atrodo, kad aš galiu rašyti?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
69C5ZeIP2J

Turiu omenyje konkrečiai šią lentą. Jūs joje nesirašėte, kaip ir niekas kitas, išskyrus Heizenbergą. Turiu omenyje būtent šią JAV specifinę lentą. Šūdinai keista, nuėjau gauti geresnį kadrą, kuris parodė, kur parašyta, kad neturiu leidimo skelbti, o šis puslapis dingo ir #USA-bbgate. Forumas atsidaro į 3 subforumus , taisyklės, bendravimas bet kokia tema ir klausimų atsakymai tarpusavio pagalba. Prieš 2 minutes atsidarė ekrano nuotrauka, kurioje nėra jokių pranešimų. Narkotikai. Spėju, kad jų daug. Arba Mandelos efektas 🤷
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Taip, tai mane suglumino, ką su tuo daryti, jei ką nors daryti
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Manau, kad palaukite dieną ar dvi. Atrodo, kad žmogus prisijungia prie grupės, o po to administratorius patvirtina jūsų galimybę rašyti pranešimus. Atrodo, kad taip nutiko mano atveju. Prisijungiau prie grupės ir neturėjau leidimo rašyti pranešimus ir iš tikrųjų negalėjau matyti jokių pranešimų. Tačiau kitą dieną viskas pasikeitė. Galbūt, jei iki rytojaus popietės tai nepasikeis, jums reikės susisiekti, bet manau, kad taip ir bus
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Gerai, ačiū!
 
Top