Question Klausimas apie mefedrono ir kitų katinonų ilgalaikį stabilumą

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Šiame straipsnyje nurodoma, kad mefedronas, kaip ir kiti katinonai, yra nestabilūs tam tikruose tirpaluose (MeOH, ACN).

Ar kas nors turi patikimos informacijos apie mefedrono ir kitų katinonų ilgalaikį stabilumą ne tirpale?

Ką galima padaryti, be vėsaus, sauso, sandaraus ir nuo šviesos apsaugoto laikymo, kad būtų užtikrintas kuo ilgesnis stabilumas?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
naudokite sausiklius. išsaugokite tuos mažus silikagelio paketėlius ir įdėkite juos į savo šūdą. niekada to nedariau su mefedronu, bet tai veikia su grybais lol

spalvotas arba nepermatomas stiklas gali apsaugoti nuo šviesos labiau nei paprastas stiklas. gal pabandykite gintarinį stiklą? jis specialiai sukurtas apsaugoti daiktus nuo šviesos poveikio :3

aš per daug nesijaudinčiau, jei imsitės standartinių priemonių, viskas turėtų būti gerai. afaik mefedronas yra gana stabilus.
 

Ksalos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Atsiprašau, kad esu toks atkaklus, bet radau šią temą, kurioje teigiama, kad mefedronas gali skaidytis kaip metilonas ir metkationas:

Neturiu pakankamai chemijos žinių, kad pats patikimai peržiūrėčiau punktus.

Ilgalaikis stabilumas man yra tikrai svarbus punktas, nes mėgstu rinkti chemikalus ir paprastai jų nevartoju labai dažnai.

Norėčiau ilgą laiką (galbūt 10 metų ir daugiau) laikyti nemažą kiekį mefedrono ir būtų tikrai blogai, jei galiausiai gautųsi krūva nenaudingų šiukšlių.
 
Last edited:

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
perskaičiau u atsiųstą pranešimą! štai keletas naudingų atsakymų:

"Kiti siūlė, kad mefedroną, uždarytą sandariame užtrauktuko maišelyje (mano pasiūlymas - naudoti du maišelius ir abu kartus išspausti visą orą), galima laikyti dvejus metus (Mona Lisa's Post) neprarandant veiksmingumo. Laikykite sandarioje aplinkoje, kurioje nėra drėgmės".

"Neseniai baigiau gaminti 4 metų senumo metilono partiją ir jis buvo toks pat geras, kaip ir įsigytas pirmą kartą. Laikytas ploname užtrauktuke kambario temperatūroje, tamsoje ir sausoje vietoje."

"Kitame gana gerai žinomame forume yra chemiją išmanantis asmuo, kuris teigia, kad tiek mefedronas, tiek metilonas turėtų būti pakankamai stabilūs, nes abu yra bk-ketonai, nors tai tik spėjimas. Jis sakė: "Dauguma fenetilaminų yra ilgaamžiai, jei laikomi sausoje, tamsioje vietoje (pavyzdžiui, metų metus!)"... bet kas žino. Tačiau esu radęs daugiau nei dvejų metų senumo metilono, kuris buvo laikomas sandariame plastikiniame maišelyje kambario temperatūroje, tačiau ne šviesoje. Tačiau ji pastebėjo, kad kai kurių senų pirmos kartos neodų ir spiritinių gėrimų, pagamintų 2007 m. pradžioje, stiprumas šiek tiek pablogėjo, o tai gali reikšti, kad mefedrono (jų pagrindinės tariamos paslaptingos sudedamosios dalies) veikimas šiek tiek pablogėjo..."

jei jis gali išgyventi 2-4 metus šūdiname užtrauktuko maišelyje (viename iš atsakymų rašoma, kad metilonas, bet nemanau, kad mefedronas suirtų daug greičiau), manau, kad viskas bus gerai, jei įdėsite jį į hermetišką gintaro stiklo indelį ir įmesite keletą silikagelio paketėlių. laikykite jį vėsioje vietoje, kur labai mažai šviesos.
 
Top