Klausimai RE: N-metilalanino sintezė

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Trumpoji mano klausimo versija: kaip atskirti n-metilalaniną iš tirpalo, kuriame taip pat yra mononatrio fosfato?

O dabar išsami versija: po to, kai pagal dėdės Festerio (knygoje "Metamfetamino gamybos paslaptys") aprašytą procedūrą susintetinau n-metilalaniną, man nepavyksta išskirti produkto. Straipsnį, kuriuo jis remiasi kaip šaltiniu, galite rasti surinkę "Reductive methylation of primary and secondary amines and amino acids by aqueous formaldehyde and cinc" ("Pirminių ir antrinių aminų ir aminorūgščių redukcinis metilinimas vandeniniu formaldehidu ir cinku").

Iš esmės sumaišomas natrio fosfato buferinis tirpalas (200 ml H2O + 9,5 g NaOH + 16 ml H3P04), į kurį įpilama 0,1 mol alanino, 0,15 mol formaldehido ir 0,2 mol cinko miltelių, po 45 min. maišymo cinkas filtruojamas, o pH koreguojamas NaHCO3 iki 7. Po to n-metilalaninas turėtų nusėsti kaip maždaug 10 g baltų adatinių kristalų. Pakankamai paprasta, tiesa?

Problema tokia, kad vietoj 10 g kristalų aš gaunu ~18 g baltų ir skaidrių kristalų, kurie pradeda lydytis maždaug 40 °C temperatūroje! Mano skaičiavimais, didžiausia galima išeiga turėtų būti apie 11 g n-metilalanino, todėl akivaizdu, kad nusėda dar kažkas. Po kelias savaites trukusių pakartotinių bandymų ir grįžimo prie originalaus dokumento, manau, pagaliau išsiaiškinau, kas vyksta - nors dėdė Festeris sako, kad reikia naudoti NaHCO3, kad pH būtų pakoreguotas iki 7, manau, kad pridėjus geriamosios sodos dalis mononatrio fosfato virsta dinatrio fosfatu, kuris yra daug mažiau tirpus. Be to, dinatrio fosfatas sudaro keletą hidratų, kurie visi lydosi nuo 36 °C iki 50 °C, o tai paaiškina ir žemą lydymosi temperatūrą (N-MeAla turėtų lydytis ~200 °C), ir papildomą produkto svorį.

Jei taip, tuomet problema yra ta, kaip sureguliuoti galutinio tirpalo pH, kad nesusidarytų nelabai tirpus dinatrio fosfatas. Atidžiai išnagrinėjęs originalų dokumentą, pastebėjau, kad jie "į tirpalą pridėjo amoniako", todėl nusprendžiau pabandyti naudoti amoniaką pH sureguliuoti, tačiau niekas nenusėdo, todėl gali būti, kad jie pridėjo amoniako tik tam, kad sunaikintų formaldehido likučius.

Ar kas nors turi idėjų, kaip (A) atskirti miltelių pavidalo dinatrio fosfato ir n-metilalanino mišinį arba (B) sureguliuoti mononatrio fosfato buferio pH iki 7, nepaverčiant jo dinatrio fosfatu? Bet kokia pagalba būtų labai dėkinga :)
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Arba jei niekas neturi idėjų, kaip gauti mano procedūros produktą, nuoširdžiai būtų labai naudinga, jei kas nors turėtų kokios nors geros informacijos apie n-metilalaniną, nes atrodo, kad tai yra tokia nišinė aminorūgštis, apie kurią interneto platybėse yra labai mažai informacijos. Ypač praverstų informacija apie tirpumą - perskaitęs visus viešai prieinamus tyrimus supratau tik tiek, kad ji bent šiek tiek tirpsta vandenyje ir tikriausiai šiek tiek tirpsta alkoholiuose. Bet taip, tai pirmas kartas, kai bandau sintetinti cheminę medžiagą, apie kurią beveik nieko nežinau, ir tai šiek tiek vargina.
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
C'mon, aš žinau, kad vienas iš jūsų, bastūnai, anksčiau sintetino n-metilalaniną, išskleiskite detales!
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
C'mon, kur čia tie nardytojai? Atnaujinimas: bandžiau naudoti kalio buferinę sistemą dėl jos didesnio tirpumo, bet kol kas niekas nenusėdo :/
 

The Silent Chemist

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2022
Messages
22
Reaction score
12
Points
3
SWIM supranta jūsų skausmą... žiūrėkite, tai vienintelė išeitis, kurią galima pasiūlyti, praleiskite metilinimą.


be formaldehido gali būti šiek tiek sudėtinga gauti. Žinote, nebent jums patogu persipjauti riešus, eiti maudytis ir tikėtis, kad neatkreipsite ryklių dėmesio.

Ar pagalvojote apie tai, kad vietoj to reikėtų metilinti amfetaminą, dabar tai padarysite.
 
Top