gauti mokėjimą IPTV

mastergloom

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Man reikia sprendimo, kaip gauti mokėjimus kredito kortelėmis iš klientų Brazilijoje. Turiu pasikartojančių mėnesinių IPTV paslaugos prenumeratų. Galvojau apie ofšorinę bendrovę, tačiau man reikia užsiregistruoti mokėjimo vartuose, be to, jie reikalauja mano, kaip atstovo, asmeninės informacijos. Norėčiau sužinoti, ar kas nors turi kokių nors idėjų, kaip galėčiau toliau gauti mokėjimus kreditine kortele, neleisdamas niekam jų sekti, ir "skaidriai" atlikti pinigų išėmimą? Galbūt sudėtingesnė ofšorinė schema? Arba koks nors netikras tarpininkas? Būčiau dėkingas už pasiūlymus ir (arba) kokią nors sprendimo paslaugą, kad galėtume susitarti ir dirbti kartu.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Panašu, kad turite įsteigę įmonę, pavyzdžiui, UAB ar pan. Iš savo patirties žinau, kad turint legalius produktus / paslaugas, kurie perkami ir parduodami per įmonę, per kurią galima išrašyti sąskaitas faktūras ir t. t., mokėjimo paslaugos / kortelė ir t. t. galės būti įmonės vardu ir atskirti nuo jūsų asmeninių duomenų, jei jie tinkamai nustatyti. Manau, kad tai taip pat priklauso nuo įplaukiančių ir išplaukiančių JAV dolerių sumos ir tos konkrečios šalies taisyklių. LLC atrodo populiarios, tačiau turėti kieno nors vardą, kurį būtų galima naudoti, gali būti problemiška, priklausomai nuo situacijos. Visada naudojau legalią mažąją įmonę ir visus $ įtraukiau kaip grynųjų pinigų sąskaitas faktūras arba kredito kortelių mokėjimus kartu su įprastine veikla, mokėjau mokesčius ir už didžiąją dalį $, kurie nebuvo grynieji pinigai. Taip dariau daugelį metų, kol dėl sveikatos nebegalėjau dirbti pats. Niekada neturėjau problemų, bet aš taip pat nebuvau išvykęs iš šalies, o tai jau visai kitas reikalas. Svetainėje būtų naudinga turėti teisinį ir (arba) finansinį patarėją, nesu tikras, ar toks yra, ar ne, bet tikrai kai kuriuos klausimus galėtų spręsti Saulius Goodmanas. Nesu tikras, ar kas nors iš to padės, panašu, kad jau esate įsitvirtinęs.
 
Top