Question P2NP perkristalizavimas

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Sveiki žmonės,

kadangi netrukus užsisakysiu savo pirmąjį P2NP, ieškau patarimo šia tema:

P2NP rekristalizavimas

Perskaičiau kai ką apie šį procesą forume ir supratau, kad jis rekomenduojamas ne tik P2NP kokybei įrodyti, bet ir jos kokybei pagerinti, jei ji būtų prastesnė nei norima.

Vienas naudotojas rekomendavo ieškoti "Isomer Seperation" (izomerų atskyrimas), bandžiau rasti daugiau informacijos, bet nepavyko.

Dabar ieškau vadovo, kuriame būtų paaiškinta, kaip vyksta P2NP perkristalizavimas ir kokios įrangos + cheminių medžiagų reikia šiai procedūrai atlikti.

Bet kokia pagalba būtų labai dėkinga.

Cincerly,

Koko
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28
Mate kitą kartą prašome ieškoti daugiau.

Ištirpinkite 1 g p2np 2 ml izopropilo etanolio arba metanolio
Tada įdėkite į šaldiklį ir palaukite 1 dieną, kai susiformuos adatėlės arba kristalai, išpilkite likusį tirpiklį ir išdžiovinkite p2np.
Kartokite kelis kartus, kol gausite švarų produktą.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Labai ačiū!

Tuo tarpu G.Pattonas atsiuntė man perkristalizavimo vadovą, papildomai jūsų informacija labai padeda!!!

Cincerly,

Koko
 

Roadium

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 16, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jei reikia papildomų knygų arba pagalbos, id mielai padėsiu. gana nemažai patirties su šia knyga.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nedvejodami praneškite man apie tai.

Manau, kad ir kitiems čia esantiems ši informacija gali būti naudinga, bet aš taip pat mielai ją turėčiau savo DM, jei tai neprieštarauja!
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Tiesiog nuostabiai lengva sintezė p2np, toliau nesiėmiau, nes bandžiau su natrio borohidridu ir turėjau pabėgti.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
G. Pattonas Praėjo nemažai laiko nuo tada, kai užsiėmiau chemija, bet absoliučiai paprasčiausias metodas, kurį naudojau p2np su otc cheminėmis medžiagomis, buvo bazinis katilinis papildymas (literatūroje buvo nurodytas kaip nitro etanolis, kurio negalėjau lengvai gauti), bet aš distiliavau kaitinimo žvakių kurą, kad pašalinčiau alyvą, ir panaudojau nitro metanolį į benzaldehidą, ir jis buvo nuostabus, lengvai dariau 200 g partijas.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Ar P2NP sintezei naudojote nitroetaną, ar nitrometaną?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Įdomu, nežinojau, kad nitrometanas taip pat tinka P2NP sintezei.
Kuo skiriasi nitroetano ir nitrometano naudojimas? Ar skiriasi išeiga ar kiti aspektai, pavyzdžiui, galutinio produkto kokybė?

@G.Patton
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Išbandykite, būsite labai lengvai nustebinti. Išvalyti lengva, o tada perkristalizuokite, kad gautumėte nuostabius geltonus kristalus
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93

Tai būtų neįtikėtina, nes nitrometanas yra daug pigesnis už nitroetaną. kiek P2NP gaunate iš 1 l nitrometano?
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Im
Džiaugiuosi, kad tai pasakėte. Tai buvo prieš 5 metus, kai dariau šią reakciją ir tikrai maniau, kad tai p2np atrodė identiškai geltoni adatiniai kristalai košmaras ant akių ir nosies kaip p2np.
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Pone Pattonai, ką tik perskaičiau ir nitro-2-feniletanas neatrodo kaip mano produktas. Vis dar turiu jį kažkur šaldiklyje. Šią savaitę ketinu rasti šiek tiek laiko ir jį perkristalizuoti bei tikriausiai nustatyti lydymosi temperatūrą, kad įsitikinčiau, ar p2np yra mano parke. Ar yra koks nors būdas, kuriuo galėčiau patvirtinti savo produktą. Aš distiliuočiau modelio nitro variklio degalus, kad pašalinčiau alyvą, ir tikėjau, kad tai buvo nitro metanolio mišinys, ir sureagavau su benzaldehidu, todėl 99 % buvo p2np. Aš tiesiogine to žodžio prasme esu tik noob, kuriam šie dalykai atrodo įdomūs, ir kažkur perskaičiau apie tai, kad tai padaryta su nitro etanu, todėl jį pakeičiau.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Esu visiškai tikras. Priešingu atveju tai nebuvo nitrometanas.
Gera idėja
 

Evilcarrot1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Vis dar esu 99 % įsitikinęs, kad tai p2np, gal bandau save įtikinti. Negaliu sulaukti, kada galėsiu tai išbandyti. Galėčiau padaryti nuotrauką, bet šiuo metu negaliu prie jos prieiti dėl daiktų, sukrautų priešais šaldiklį, kiekio. Žinau, kad tavo dievas ir viskas, ką čia perskaitau ir priimu kaip faktą, yra "tavo postai" Neturiu lydymosi temperatūros aperato, bet su p2np, kuris yra 60-yje, turėčiau sugebėti tai padaryti kapiliariniame mėgintuvėlyje vandenyje, todėl pranešiu kuo greičiau. Ačiū už atsakymus G. Patton
 
Top