prašau pagalbos baigti helionalą į mda svetainėje prašau.

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dabar man reikia, kad kas nors nuvyktų į Portugaliją ir atvyktų užbaigti tai yra paskutinis žingsnis, kai pridedame ksileno
nežinau, kaip tai padaryti ir net nežinau, ką nuo šiol reikia daryti - bet turiu kristalizuotą formą, kuri atsirado, kai buvo sumažintas ph su hidroklorido rūgštimi, ir susidarė kristalai. bet dabar žinau, kad turime atlikti tam tikrą žingsnį su ksilenu - ar kas nors gali padėti
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
"Tirpalas buvo atvėsintas ir ekstrahuotas ksilenu. Tirpalas buvo filtruojamas, o filtratas plaunamas ksilenu ir ksileno porcijos sudedamos kartu. Į ksileną buvo įpilta apie 100 ml konc HCL, suplakta ir atskirta. Vandeninis tirpalas ekstrahuotas ksilenu ir ksilenas atskirtas. Po to aminas iš vandeninės dalies buvo išlaisvintas NaOH ir apdorotas įprastu būdu, kad būtų gautas MDA".

radau tai kitame klausime, tikiuosi, tai padės ^_^
 

johanson

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Ei - aš tikrai to nesuprantu. - It´S : nuo pradžios iki galo nelabai aišku, ką daryti

Pirma - jei jau turiu druską - kaipgi aš iš jos "išgaunu"? - ar tai vadinamasis "išgavimo" procesas - kas tada aprašyta?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
BxNHfdaL0T


Nieko nežinau apie mda sintezę, bet, remiantis moksline druskos apibrėžtimi, jūs tiesiog bandote suskaidyti mda druską į sudedamąsias dalis, kad gautumėte gryną mda. geras pavyzdys - grynas amfetaminas ir amfetamino druskos (pavyzdžiui, amfetamino sulfatas, dekstroamfetamino sacharatas, amfetamino aspartato monohidratas ir dekstroamfetamino sulfatas), kurių yra "Adderall" sudėtyje. nežinau, kaip atskirti mda druskas, bet jei norite, galiu pabandyti surasti vadovą.
 
Top